Sākums

Aktuālā informācija par slēpošanas trasi

1) 10-11. janvārī Igaunijā norisinājās pirmās ziemas orientēšanās sacensības Baltijā šajā sezonā. Sacensībās piedalījās četri mūsu kluba sportisti. Abās dienās uzvaru S35 grupā izcīnīja Ļubova Pavļukova, bet 3. vietu V35 grupā izcīnīja Ruslans Mikulovs. Mūsu kluba juniors K. Bogdanovs izcīnīja augsto 4. vietu V18 grupā sīvā cīņā savu vienaudžu konkurencē. Der atzīmēt, ka Latvijas ziemas orientēšanās izlases orientieristi brāļi Kivlenieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru abās dienās Elites grupā. Novēlam kluba orientieristiem panākumiem bagātu ziemas orientēšanās sacensību sezonu!

Sacensību mājas lapa: šeit

2) Slēpošanas trašu ziņas: 

2.1) Stropu mežā iebraukts slēpošanas aplis - līdzenums (2,8 km) un kalns (1,1 km)  4 "Burānu" platumā
Līdzenuma trasē iebraukta arī klasiskā špūre.
Speciāli orientieristiem kalna rietumu pusē iebraukta šaurā špūre 1,5 "Burāna"platumā  0,65 km. Trasi iebrauc un uztur OK Stiga. Slēpošanas trases shēma: šeit

Aktuālā informācija par trases stāvokli: J. Gaidelis 28885241

2.2) Jaunajā Forštate tiek iebraukta Daugavpils novada slēpošanas trase. Plašāka informācija: šeit

Par trases stāvokli sazināties ar S. Monski 29644492.

 

Add comment


Security code
Refresh