Sākums

Mūsu orientieristi Pasaules veterānu ziemas orientēšanās čempionātā

1) No šī gada 20-24. janvārim Lenzeraides kūrortā notiek Pasaules veterānu ziemas orientēšanās čempionāts. Pēc 2 dienu sacensībām mūsu kluba orientieriste Ļubova Pavļukova ieņem 1. vietu W35 grupā. Ceturtās vietas savās vecuma grupās ieņem Ruslans Mikulovs (M35) un Viktors Ļeščovs (M45). Arī Daugavpilietis Aleksandrs Zilis ieņem 2. vietu M35 grupā pēc divām sacensību dienām.
Sestdien, 24. janvārī sportisti sacentīsies garajā distancē, kurā tiks noteikti pasaules čempionu titula ieguvēji.
 
Novēlam veiksmi un izturību mūsu kluba orientieristiem!
 
Sacensību mājas lapa: šeit
 
2)Stropu slēpošanas trase ir pieejama slēpošanai 1.5km garumā. Šodien snieg un ceram, ka tuvākajā laikā varēsim trasi iebraukt visā garumā!

Add comment


Security code
Refresh