Sākums

Panākumi & Treniņkarte Ruģeļos

1) Pagājušajā nedēļā divi mūsu kluba pārstāvji - Konstantīns Bogdanovs un Dimitrijs Andrejevs pārstāvēja Latviju Pasaules ziemas orientēšanās čempionātā, kas notika Norvēģijā. Konstantīnam tas bija otrais starts Pasaules junioru čempionātā M17 grupā, izcīnot 6. vietu stafetē, 29. vietu garajā distancē un 28. vietu sprintā. Pieredzējušais orientierists Dimitrijs Andrejevs ieņēma 40. vietu vidējā distancē un 42. vietu garajā distancē. Šis čempionāts paliks atmiņā ar daudziem diskvalificētiem dalībniekiem bezkontakta atzīmēšanās sistēmu problēmu dēļ. 

Jau šajā nedēļas nogalē Smecersilā notiks Latvijas ziemas orientēšanās čempionātam. Novēlam mūsu sportistiem panākumiem bagātus startus!

Konstantīna komentārs par sacensībām:

Kopumā sajūtas par sacensībām labas. Sacensības tika organizētas augstākajā līmenī. Taču bija arī mīnusi. Daudziem dalībniekiem nenostrādāja atzīmēšanās iekārtas (tika izmantota EMIT bezkontakta atzīmēšanās sistēma), kam sekoja liels daudzums diskvalificētu dalībnieku.

Sniega sacensību apvidū bija ļoti daudz, apmēram 50 cm. Trašu kvalitāte – ideāla. Šajā jomā problēmu nebija. Slēpes slīdēja ideāli. Par to īpašs paldies Paulim Bričonokam!

Sagatavotās distances bija sarežģītas un atbilda pasaules līmeņa sacensībām. Špūru tīkls - ļoti sarežģīts, kā arī nopietna kāpumu summa distancē.

Orientēšanās ziņā man viss izdevās labi. Startēju atbilstoši sagatavotībai. Fiziski jutos labi. Pirms sacensībām Norvēģijā bija silts un bieži spīdēja saule, kas būtu ideāli laika apstākļi sacensību norisei. Par nožēlu sacensību dienā laika apstākļi sacensību dienā mainījās uz slikto pusi – kļuva daudz aukstāks, brīžiem līstot ledainam lietum.

Dzīvošanas apstākļi bija labi. Dzīvojām Hamerā nelielās mājiņās 40 km attālumā no sacensību centra. Kopumā no sacensībām guvu pozitīvus iespaidus, kā arī guvu milzīgu pieredzi.

2) Ruģeļos ir pieejama sprinta treniņdistance 3x1,5 km. Starts un kartes uz dambja austumu daļā.Kartes izdrukājamas mājaslapā vai atrodamas startā zem uzraksta "Starts". Izmantosim pēdējo sniegu lai gatavotos Latvijas čempionātam! Kartes: aplis1, aplis2 un aplis3.

Add comment


Security code
Refresh