Sākums

Bezmaksas orientēšanās apmācības

No 20. novembra sākas uzņemšana bezmaksas orientēšanās apmācību novembra - janvāra grupās (10 divu stundu nodarību cikls):

  • no 23. novembra piektdienās 17:00-19:00 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas (Komunālā iela 2) sporta zālē norisināsies nodarbības bērniem un jauniešiem no 7 gadiem. Šajās nodarbībās tiks piedavāta iespēja apgūt orientēšanās sporta pamatiemaņas (kartes, virziena un attāluma izpratne) caur vingrinājumiem, rotaļām, telpu oientēšanās un labirinta distancēm iekštelpās.
  • no 26. novembra pirmdienās 17:00-19:00 Ķīmjas mikrorajona mežos un parkos (tikšanās vieta klubs "Stiga" Inženieru ielā 6) norisināsies nodarbības bērniem un jauniešiem no 12 gadiem un pieaugušajiem bez vecuma ieroežojuma. Šajās nodarbībās tiks piedāvāta iespēja apgūt orientēšanās sporta pamatiemaņas svaigā gaisā, kā arī iepazīties ar dažādām orientēšanās sporta disciplīnām un paveidiem. Nodarības notiks tumšajā diennakts laikā - līdzi ir nepieciešams ņemt lukturīšus! Konkrēta nodarbību vieta tiek precizēta pirms nodarbības. 

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 29846908 (Anastasija) obligāta!

Detalizētu informāciju par apmācībām un nodarbību plānu meklē sadaļā "Treniņiespējas" šeit.

Add comment


Security code
Refresh