Sākums

Atsākas individuālie orientēšanās treniņi "E-orientieris"

No 3. oktora Orientēšanās klubs "Stiga" piedāvā individuālos orientēšanās treniņus apvidū "E-Orientieris". Individuālo treniņu rezultāti netiek vērtēti sacensību seriāla "Orientieris" kopvērtējumā. Divas nedēļas kādā no Daugavpils apkārtnes mežiem tiks izvietoti kontrolpunkti, kurus varēs apmeklēt, veicot kādu no piecām piedāvātajām distancēm. Atzīmēšanās kontrolpunktos ar Qrenteerings aplikāciju vai gps (Livelox).

E-orientieris individuālo treniņu posms nākamais posms norisināsies Stropu mežā - šeit (starta un finiša koordinātes 55.905960, 26.556213). Startēt ir iespējams no 22. oktobra (ceturtdiena) plks. 16:00, punkti netiks ņemti nost un paliks kā Stropu poligona papildinājums. Pēdējais posms norisināsies Jaunās Forštates (no 29.10) mežā.

IZMAIŅAS! Ieejot aplikācijā Qrenteerings dalībniekam jāizvēlas "Interneta pasākums" "Treniņš". Noskenējot kodu "START" sākas laiks, skenējam punktu kodus (distancē izmantoti 3 dažādi KP veidi - poligona KP (numuri 133-150),  pavasara papildinājumi - kartē sākas ar "L" , jaunie KP kartē sākas ar "P"), noskenējot "FINISH" laiks beidzas. Rezultāts paliek tikai Jums, pulciņu audzēkņi kā atskaiti sūta ekrāna attēlus ar rezultātu savam trenerim. Ja kāda KP mežā nav, lūgums uzreiz zvanīt Anastasijai, tālr. 29846908.

Kartes ir ispējams izdrukāt pašiem: 1. distance, 2. distance, 3. distance, 4. distance, 5. distance, vai iegādāties par ziedojumiem (min. ziedojums - 1 EUR), BJC "Jaunība" audzēkņiem kartes pieejamas bezmaksas.  Lai iegādātos kartes ir jāsazinās ar Anastasiju (tālr. 29846908). 

JAUNUMS! Pieejamas 3 veloorientēšanās distances (jāņem vērā, ka karte zīmēta 2016. gadā!): Garā, Vidējā, Īsā.

Livelox: šeit. (gps ceļus varēs pievienot no ceturtdienas 19.00).

Livelox-VELO: šeit. (gps ceļus varēs pievienot no ceturtdienas 19.00).

Treniņa analīze ZOOM platformā notiks trešdien, 28. oktobrī 18.00.


Kraujas posma rezultāti: 1. distance, 2. distance, 3. distance, 4. distance, 5. distance.

Mežciema posma rezultāti:  1. distance2. distance3. distance4. distance5. distance.

Poguļankas posma rezultāti:  1. distance2. distance3. distance4. distance5. distance.

Stropu un Jaunās Forštates posmiem rezultāti Qrenteerings aplikācijā nebūs pieejami. Rezultātu salīdzināšanai lūgums izmantot Livelox.

Add comment


Security code
Refresh