Sākums

Turēsim īkšķus par mūsējiem!

Pēc piecu gadu pārtraukuma BJC “Jaunība” audzēkņi atgriežas Latvijas ziemas orientēšanās izlasē, lai pārstāvētu gan Latviju, gan Daugavpili šīs ziemas vienīgajos starptautiskajos startos Igaunijā.

Šī gada 22.-28. februārī Kaariku tiks aizvadīts Pasaules čempionāts pieaugušajiem un Eiropas čempionāts jauniešiem, kurā Daugavpili pārstāv trīs BJC “Jaunība” audzēknes:

  • Jūlija Matvijenko  (startē Pasaules čempionātā, trenere Ļubova Pavļukova)
  • Polina Ņevedomska, Arina Grigorjeva (debitē Eiropas čempionātā jauniešiem), kā arī viņu treneris – Nikolajs Grigorjevs.

Lai gan Daugavpilī ir noturīgas ziemas orientēšanās tradīcijas ar izciliem panākumiem starptautiskajos startos, pēdējos gados uz starptautiskās arēnas, parādot izcilu sniegumu, sacentās vien mūsu pilsētas veterāni, tāpēc īpašs prieks, ka pēc piecu gadu pārtraukuma vietas izlasē izdevās izcīnīt arī mūsu jauniešiem. Jāatzīmē, ka 2016. gadā Daugavpili Austrijā notikušajā Junioru čempionātā pārstāvēja Jūlija Matvijenko un Konstantīns Bogdanovs.

Šogad apstākļi bija īpaši labvēlīgi ziemas orientēšanās sportistiem – laikapstākļi sagādāja īstu ziemu, savukārt treneru un distanču dienesta komanda sagatavoja daudzveidīgas treniņiespējas savu iemaņu pilnveidošanai. Daugavpils sportistu atgriešanos izlases vienībā sekmēja arī talantīgo sportistu pieaugšana, tāpēc ceram, ka nākamajos gados gan iesaistīto sportistu skaits, gan meistarība tikai augs.

Novēlēsim veiksmi un izturību sportistiem cīņā par panākumiem starptautiskā arēnā!

Sekot līdzi sportistu startiem varēs šeit: http://wsoc2021.peko.ee/un https://orienteering.sport/event/world-ski-orienteering-championships-2021/welcome/

Latvijas ziemas orientēšanās izlases Instagram: https://www.instagram.com/lat_ski_o_team/

 

Add comment


Security code
Refresh