Sākums

Aicinām uz foto-orientēšanās spēli “Pa Hekeļa pēdām”

Augustā aprit 212 gadi kopš Daugavpils cietokšņa ģenerālplāna apstiprināšanas dienas. Sakarā ar šo svarīgo notikumu Daugavpils cietoksnī jau otro reizi tiek organizēta foto-orientēšanas spēle “Pa Hekeļa pēdām”. Spēle nosaukta par godu pulkvedim J. Hekelim, kurš bija Dinaburgas cietokšņa pirmais celtnieks. Spēles laikā komandas krās punktus, atbildot uz jautājumiem un izpildot dažādus uzdevumus. Komandas, kas iegūs visvairāk punktu varēs tikt pie dāvanām no Daugavpils pilsētas tūrisma objektiem.

Pasākumam obligāti ir jāreģistrējas iepriekš līdz 25. augusta 23:59, izmantojot pieteikuma formu: ŠEIT.

27. augustā no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00 1. krasta lunetes kordegardes ēkā (Daugavas iela 34) spēles dalībnieki varēs saņemt speciāli sagatavotu orientēšanās karti un startēt spēlē. Komandām jāfinišē līdz 15.30, lūgums izvērtēt savus spēkus un laicīgi plānot spēles sākuma laiku.

Spēlei var pieteikties komandas (no 3 līdz 5 cilvēkiem). Dalībnieku skaits komandās būs ierobežots, maksimāli 5 cilvēki, taču spēlei droši var pieteikties arī viens vai divi dalībnieki, šajā gadījumā būs iespējama komandu apvienošana.

Lai piedalītos spēlē, komandai būs jāielādē aplikācija QREvented, tāpēc būs nepieciešams vismaz viens mobilais telefons (uzlādēts) ar QR kodu nolasīšanas funkciju un interneta pieslēgumu, ērti apavi un pastaigām piemērots apģērbs, kā arī labs noskaņojums un vēlme iepazīt Daugavpils cietokšņa plāna un nocietinājumu tapšanas vēsturi.

Kontaktinformācija: + 371 29846908, +371 65424043,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dalība spēlē ir bez maksas un būs interesanta visām paaudzēm. 

Add comment


Security code
Refresh