RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Daugavpils NAKTS-O čempionāts (26/10/2017)
Thursday 26 October 2017
Ruģeli, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/spl_nakts.htm
Sezonas noslēgums
Saturday 21 October 2017
Stropi, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/spl__nosl.htm
20. sacensību seriāla
Thursday 19 October 2017
Ruģeli, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/20_spl.html
19. sacensību seriāla
Thursday 12 October 2017
Parks. Ķīmijas parks, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/19_spl.htm
19. sacensību seriāla
Thursday 12 October 2017
Parks. Ķīmijas parks, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/19_spl.htm
19. sacensību seriāla
Thursday 12 October 2017
Parks. Ķīmijas parks, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/19_spl.htm
18. sacensību seriāla
Thursday 5 October 2017
Svente. Egļukalns, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/18_spl.html
Latvijas velo orientēšanās čempionāts 2017. Garā distance. 2. aplis (17/09/2017)
http://okstiga.com/results/2017/LC_velo_long_split.html
Latvijas velo orientēšanās čempionāts 2017. Garā distance. 1. aplis (17/09/2017)
http://okstiga.com/results/2017/LC_velo_long_split.html
Latvijas velo orientēšanās čempionāts 2017. Sprints (16/09/2017)
Saturday 16 September 2017
Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/LC_velo_sprint_split.html
15. sacensību seriāla
Thursday 14 September 2017
Apveddzelzceļš, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/15SPLIT.html
14. sacensību seriāla
Thursday 7 September 2017
Mežciems, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/14rez.html
13. sacensību seriāla
Thursday 31 August 2017
Cietoksnis. Poguļanka, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
http://okstiga.com/results/2017/13SPLIT.html
12. sacensību seriāla
Thursday 24 August 2017
Melnā grava ( Rugeli), OK Stiga, Latvija
V-21|Results
10. sacensību seriāla
Thursday 15 June 2017
Poguļanka ( Mežciems), OK Stiga, Latvija
V-21|Results
Daugavpils orientēšanās čempionāts 2017. Gara distance (11/06/2017)
Sunday 11 June 2017
Apveddzelzceļš, OK Stiga, Latvija
V-21B|Results
8. sacensību seriāla
Thursday 1 June 2017
Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
7. sacensību seriāla
Wednesday 24 May 2017
Slimnīca, OK Stiga, Latvija
V-21, leg 2 aplis|Results
7. sacensību seriāla
Wednesday 24 May 2017
Slimnīca, OK Stiga, Latvija
V-21, leg 1 aplis|Results
6. sacensību seriāla
Thursday 18 May 2017
Apvedceļš ( Žīdu ezers), OK Stiga, Latvija
V-21|Results
5. sacensību seriāla
Thursday 11 May 2017
Melnās grava (Ruģeli), OK Stiga, Latvija
V-21
4. sacensību seriāla
Thursday 27 April 2017
Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
Lielā stafete (15/04/2017)
Saturday 15 April 2017
Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija
V-21, leg 1 etaps|Results
2. sacensību seriāla
Thursday 13 April 2017
Apveddzelzceļš, OK Stiga, Latvija
V-21|Results
1. sacensību seriāla
Thursday 6 April 2017
Stropi, OK Stiga, Latvija
V-21|Results