OK Stiga map archive http://okstiga.com/kartes/ Welcome to the digital orienteering map archive! Sat, 30 Jun 2018 10:37:27 +0300 DOMA 3.0.5 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://okstiga.com/kartes/index.php Thursday 14 June 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 11. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=132 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Melnā Grava ( Ruģeli ), OK Stiga, Latvija<br />V-21 Sat, 30 Jun 2018 10:37:27 +0300 Sunday 10 June 2018: Daugavpils atklātais vasaras čempionāts 2018. Gara http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=131 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Egļukalns. Svente, OK Stiga, Latvija<br />V-21B Tue, 12 Jun 2018 19:03:41 +0300 Saturday 9 June 2018: Daugavpils atklātais vasaras čempionāts 2018. videja http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=130 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Egļukalns. Svente, OK Stiga, Latvija<br />V-21B Tue, 12 Jun 2018 18:44:59 +0300 Thursday 7 June 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 10. posms. Daugavpils pilsētas orientēšanās čempionāts http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=129 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Stropi, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 12 Jun 2018 18:21:27 +0300 Thursday 31 May 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 9. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=128 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Višķi, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 12 Jun 2018 18:16:11 +0300 Thursday 24 May 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 8. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=127 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br /> Apveddzelzceļš, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 12 Jun 2018 18:08:28 +0300 Thursday 17 May 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 7. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=126 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Jāuna Forštate, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 22 May 2018 17:05:19 +0300 Thursday 10 May 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 6. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=125 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Līksna, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 22 May 2018 17:00:13 +0300 Thursday 26 April 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 4. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=124 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Melnā Grava ( Ruģeli ), OK Stiga, Latvija<br />V-21 Fri, 04 May 2018 10:19:41 +0300 Thursday 19 April 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 3. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=123 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Jauna Forštate, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Sat, 21 Apr 2018 15:43:15 +0300 Thursday 12 April 2018: Sacensību seriāla "Orientieris 2018" 2. posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=122 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Plikais kalns. Apveddzelzceļš, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Sat, 14 Apr 2018 10:24:48 +0300 Thursday 5 April 2018: Sacensību seriālas "Orientieris 2018". 1. posms. 2. aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=121 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Ķīmija. Kultūras un sporta pils, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Sat, 07 Apr 2018 10:17:00 +0300 Thursday 5 April 2018: Sacensību seriālas "Orientieris 2018". 1. posms. 1 aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=120 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Ķīmija. Kultūras un sporta pils, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Sat, 07 Apr 2018 10:10:51 +0300 Saturday 31 March 2018: Daugavpils orientēšanās vasaras sezonas atklāšana http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=119 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Križi. Stropi, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 03 Apr 2018 21:41:11 +0300 Thursday 31 August 2017: 13. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=118 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Cietoksnis. Poguļanka, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Mon, 20 Nov 2017 10:48:01 +0200 Thursday 26 October 2017: Daugavpils NAKTS-O čempionāts http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=117 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Ruģeli, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Fri, 27 Oct 2017 18:16:54 +0300 Saturday 21 October 2017: Sezonas noslēgums "ORIENTIERIS - 2017" http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=116 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Stropi, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Mon, 23 Oct 2017 19:42:20 +0300 Thursday 19 October 2017: 20. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=115 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Ruģeli, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Fri, 20 Oct 2017 16:11:28 +0300 Thursday 12 October 2017: 19. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms. 3.aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=114 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Parks. Ķīmijas parks, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Mon, 16 Oct 2017 15:00:30 +0300 Thursday 12 October 2017: 19. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms. 2.aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=113 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Parks. Ķīmijas parks, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Mon, 16 Oct 2017 14:57:50 +0300 Thursday 12 October 2017: 19. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms. 1.aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=112 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Parks. Ķīmijas parks, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Mon, 16 Oct 2017 11:44:47 +0300 Thursday 5 October 2017: 18. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=111 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Svente. Egļukalns, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Fri, 06 Oct 2017 15:37:45 +0300 Thursday 14 September 2017: 15. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=110 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Apveddzelzceļš, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 03 Oct 2017 18:11:22 +0300 Sunday 17 September 2017: Latvijas velo orientēšanās čempionāts 2017. Garā distance. 2. aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=109 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 03 Oct 2017 12:55:48 +0300 Sunday 17 September 2017: Latvijas velo orientēšanās čempionāts 2017. Garā distance. 1. aplis http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=108 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 03 Oct 2017 12:36:15 +0300 Saturday 16 September 2017: Latvijas velo orientēšanās čempionāts 2017. Sprints http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=107 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 03 Oct 2017 12:14:04 +0300 Thursday 7 September 2017: 14. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=106 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Mežciems, OK Stiga, Latvija<br />V-21 Sat, 09 Sep 2017 11:32:28 +0300 Thursday 24 August 2017: 12. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=105 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Melnā grava ( Rugeli), OK Stiga, Latvija<br />V-21 Tue, 29 Aug 2017 20:50:13 +0300 Thursday 15 June 2017: 10. sacensību seriāla "ORIENTIERIS 2017" posms http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=104 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Poguļanka ( Mežciems), OK Stiga, Latvija<br />V-21 Fri, 16 Jun 2017 22:23:36 +0300 Saturday 15 April 2017: Lielā stafete http://okstiga.com/kartes/show_map.php?user=alex&map=103 Aleksandrs Miloševičs<br />Category: Sacensības<br />Jaunā Forštate, OK Stiga, Latvija<br />V-21, leg 1 etaps Fri, 16 Jun 2017 21:52:54 +0300