Daugavpils pilsētas ziemas čempionāts orientēšanās sportā  
    Daugavpils Estrāde, 2008. gada 5.janvārī
Vieta Vārds Uzvārds Klubs Rezultāts
  V21   10KP 3,4km
1 Toms Veits O/K Purvabridējs 15:05:00
2 Tarvo Klassimae O/K Ilves 15:27:00
3 Even Toomas EST 15:36:00
4 Andris Kivlenieks O/K Ogre 15:40:00
5 Edgars Sparāns O/K Ogre 15:52:00
6 Viktors Ļeščovs O/K Stiga 16:15:00
7 Taavi Nurm O/K Kobras 16:38:00
8 Donatas Stuļģis Dainava 16:51:00
9 Dainoras Saunoriks O/K Perkunas 17:18:00
10 Joonas Oja Rakvere O/K 17:52:00
11 Jānis Peilāns O/K Kāpa 18:00:00
12 Dāvis Sārs Madona BJSS 18:32:00
13 Tiit Tomas EST 18:37:00
14 Raivo Kivlenieks O/K Ogre 18:49:00
15 Raul Kudre EST 18:55:00
16 Tadas Kazlauskas O/K Sakas 18:58:00
17 Mārtiņš Sārs Madona BJSS 19:21:00
18 Ain Rosimaagi Rakvere O/K 19:23:00
19 Juris Kokins individuāli 19:42:00
20 Kestutis Siudukas O/K Sakas 20:00:00
21 Vjačeslavs Gajevskis O/K Stiga 20:02:00
22 Reinis Putniņš O/K Kāpa 20:25:00
23 Sander Linus EST 20:38:00
24 Gediminas Ranonis O/K Apuokas 21:32:00
25 Jurius Šiskovas Zarasai 23:09:00
26 Artūrs Bikuls Zarasai 24:18:00
  S21   8KP 2,6km
1 Ļubova Pavļukova O/K Stiga 19:57:00
2 Kristīne Veita O/K Purvabridējs 20:02:00
3 Viktorija Radzeviča O/K Stiga 26:39:00
  V40   10KP, 3,4km
1 Ņikolajs Grigorjevs O/K Stiga 17:33:00
  V50 8KP 2,6km
1 Vjačeslavs Dedelis O/K Stiga 19:53:00
  S18   8KP, 2,6km
1 Olga Kuzminova O/K Stiga 27:04:00
2 Irēna Krasnuhina O/K stiga 30:19:00
3 Aļona Kļemjonova O/K Stiga 34:24:00
4 Anastasija Zudova O/K Stiga 52:41:00
  V16   8KP, 2,6km
1 Nauris Neimanis O/K Ogre 18:56:00
2 Andrejs Kaufmans O/K Stiga 26:39:00
3 Aleksejs Bogdanovs O/K Stiga 29:52:00
  Deniss Kiselis O/K Stiga DISKVAL
  S16   8KP, 2,6km
1 Daisy Kudre EST 13:35:00
2 Jeļena Grigorjeva O/K Stiga 22:37:00
3 Diāna Ivanova O/K Stiga 33:47:00
4 Anastasija Smoļakova O/K Stiga 41:54:00
  V14   8KP, 1,5km
1 Mārtiņš Dūdelis O/K Stiga 35:52:00
  Maksims Sokolovs O/K Stiga DISKVAL
  Gļebs Magomedovs O/K Stiga DISKVAL
  S14 8KP, 1,5km
1 Vera Brusaļinska O/K Stiga 31:54:00
2 Maksims Sokolovs O/K Stiga DISKVAL
  V12   8KP, 1,5km
  Dmitrijs Aņisko O/K Stiga DISKVAL
  Egīls Sokolovs O/K Stiga DISKVAL
  S12   8KP, 1,5km
1 Jūlija Matvijenko O/K Stiga 41:43:00
Galvenais tiesnesis: Jānis Gaidelis
Galvenais sekretārs: Matīss Ratnieks