Daugavpils ziemas čempionāts orientēšanās sportā
Daugavpils estrāde, 2008. gada 6. janvārī
Vieta Vārds Uzvārds Klubs Rezultāts
  V21   16KP 7,0km
1 Toms Veits O/K Purvabridējs 29:47:00
2 Viktors Ļeščovs O/K Stiga 30:12:00
3 Tit Tomas EST 30:13:00
4 Vilius Aleliunas O/K Perkunas 30:18:00
5 Tarvo Klassimae O/K Ilves 30:48:00
6 Taavi Nurm Kobra O/K 31:09:00
7 Even Toomas EST 31:41:00
8 Raivo Kivlenieks O/K Ogre 31:44:00
9 Andris Kivlenieks O/K Ogre 32:18:00
10 Raul Kudre EST 32:47:00
11 Donatas Stuļģis Dainava 33:05:00
12 Ain Rosimaagi Rakvere O/K 33:15:00
13 Dainoras Saunorius O/K Perkunas 33:44:00
14 Andrej Gerasimov O/K Perkunas 33:56:00
15 Mārtiņš Sārs Madonas BJSS 35:15:00
16 Edgars Bernāns Madonas BJSS 35:52:00
17 Jānis Peilāns O/K Kāpa 35:55:00
18 Edgars Sparāns O/K Ogre 36:11:00
19 Joonas Oja Rakvere O/K 36:17:00
20 Vjačeslavs Gajevskis O/K Stiga 36:35:00
21 Reinis Putniņš O/K Kāpa 37:43:00
22 Dāvis Sārs Madonas BJSS 39:03:00
23 Petras Andrašiūnas O/K Sakas 40:06:00
24 Tadas Kazlauskas O/K Sakas 40:10:00
25 Sander Linus EST 41:11:00
26 Jurius Šiškovas Zarasai 41:24:00
27 Kestutis Siudukas O/K Sakas 41:29:00
28 Egidijus Pylybas O/K Kopa 42:43:00
29 Juris Kokins individuāli 43:41:00
30 Gediminas Ranonis O/K Apuokas 44:23:00
31 Justas Trimailovas Vilnius SM 45:48:00
32 Aleksandrs Grigorjevs individuāli 46:32:00
33 Tomas Kokanka Zarasu SM 47:45:00
34 Arturs Bikulč Zarasai 48:02:00
35 Pajaujis Svajūnas Kazlu Rūda 61:37:00
36 Mindaugas Kvedaravičius O/K Levuo 61:55:00
  S21   13KP, 4,5km
1 Ļubova Pavļukova O/K Stiga 26:45:00
2 Kristīne Veita O/K Purvabridējs 31:42:00
3 Edita Martusevicute O/K Perkunas 31:51:00
4 Gintare Ancelauskaite O/K Perkunas 39:14:00
5 Viktorija Radzeviča O/K Stiga 49:54:00
6 Kira Radzeviča O/K Stiga 50:22:00
  V40   16KP, 7,0km
1 Nikolajs Grigorjevs O/K Stiga 47:36:00
2 Tomas Stankevičius O/K Perkunas 66:26:00
  V50   13KP, 4,5km
1 Vjačeslavs Dedelis O/K Stiga 32:29:00
  V18   16KP, 7,0km
1 Lukas Petrovas Vilnius 43:00:00
2 Paulius Kokana Zarasu SM 44:41:00
3 Villius Stankevičius Vilnius 45:52:00
  S18   13KP,  4,5km
1 Olga Kuzminova O/K Stiga 35:39:00
2 Daisy Kudre EST 40:46:00
3 Aļona Kļemonova O/K Stiga 54:58:00
4 Gabija Mikalaynite individuāli 56:35:00
5 Anastasija Zudova O/K Stiga 58:35:00
6 Gintare Talockaite individuāli 60:16:00
7 Irēna Krasnuhina O/K Stiga 63:26:00
  V16   13KP, 4,5km
1 Jānis Sārs Madonas BJSS 32:51:00
2 Andrejs Kaufmans O/K Stiga 33:20:00
3 Deniss Kiselis O/K Stiga 40:16:00
4 Nauris Neimanis O/K Ogre 40:43:00
  S16   7KP, 2,0km
1 Jeļena Grigorjeva O/K Stiga 21:13:00
2 Gabriele Keimanaite Setynas SM 22:31:00
3 Diāna Ivanova O/K Stiga 23:44:00
4 Anastasija Smoļakova O/K Stiga 27:46:00
  V14   7KP 2,0km
1 Mārtiņš Dūdelis O/K Stiga 42:50:00
2 Gļebs Magamedovs O/K Stiga 43:48:00
  S14   7KP, 2,0km
1 Vera Brusaļinska O/K Stiga 21:47
2 Anastasija Isajeva O/K Stiga 28:30:00
  S12   7KP 2,0km
1 Jūlija Matvinjenko O/K Stiga 24:32:00
Galvenais tiesnesis: Jānis Gaidelis
Galvenais sekretārs: Matīss Ratnieks