SACENSĪBAS   “ORIENTIERIS – 2010”   REZULTĀTI

 

Stropi, slimnīca

 

        3. kārta

 

  22.04.2010

 

 

 

 

V-21

4,8km – 20kp

S-21

3,3km – 17kp

 

  1.

 2.

 3.

 4.

 5.

 6.

 7.

 8.

 9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

 

 N. Grigorjevs

  J. Petrovs

 O. Garais

 R. Žodžiks

 A. Miloševičs

 V. Gajevskis

 A. Dribincevs

 M. Dūdelis

 A. Rogožins

 V. Baranovskis

 R. Znotiņš

 J. Tarvids

 P. Kokanka

 V. Davidovs  

 V. Glods

 A. Zvaizgne

 D. Boroņenko

 P. Krukovskis

 J. Ivanovs

A. Mizāns

 J. Drēģeris

D. Lukjanovs

 

27.51

27.56

28.47

29.30

29.46

30.14

30.44

31.45

32.10

32.23

32.50

34.02

35.02

35.04

35.48

35.48

36.12

38.30

38.55

39.40

45.58

49.30

 

1.

2.

3.

4.

5.

  6.

  7.

  8.

  9.

 10.

 11.

 12.

 

 

 

Ļ. Pavļukova

A. Smoļakova

O. Zile

V. Radzeviča

 I. Gaidele-Ivanova

V. Revaite

 J. Golubeva

T. Dribinceva

 J. Grigorjeva

 I. Kryžiokaite

K. Radzeviča

L. Mihailova

 

 

21.40

21.56

23.43

25.12

27.40

27.52

30.03

30.23

31.15

31.32

32.20

39.01

V-35

3,3km – 17kp

V-65

1,7km – 10kp

 

 1.

 2.

  3.

  4.

  5.

 

 V. Dedelis

  K. Pīnups

 A. Miloševičs

 S. Šķeps

 L. Valdonis

 

19.28

24.46

27.43

33.42

35.51

 

1.

  2.

 

 

G. Pavļukovs

V. Dribincevs

 

 

 

19.30

22.09

                    V-55

2,3km – 15kp

S-55

1,7km – 10kp

 

 1.

 

 

 

 

 

 J. Jevdokimovs

 

 

 

24.08

 

 

1.

  2.

  3.

  4.

  5.

 

V. Petrova

D. Brilte

T. Mališkina

A. Brilte

I. Gricāne

 

17.55

18.51

20.29

20.33

23.30

V-16

3,3km – 17kp

S-16

2,3km – 15kp

 

 1.

 

 

 

 A. Paļčuns

 

 34.46

 

 

 

1.

2.

 

A. Isajeva

M. Grigorjeva

 

 

24.06

26.59

 

V-14

1,7km – 10kp

S-14

1,7km – 10kp

 

1.

2.

  3.

  4.

  5.

 

 

 A. Potapovs

 K. Bogdanovs

 J. Danilovs

M. Latkovskis

A. Drozdovs

 

 

  14.50

  16.12

  17.09

  18.59

  29.13

 

1.

 

 

 

 J. Matvijenko

 

 

17.49

 

V-12

1,3km – 8kp

S-12

1,3km – 8kp

 

1.

  2.

  3.

 

 

 

 I. Paļčuns

E. Šemakovskis

M. Pīnups

 

  19.32

  23.47

  25.41

  

 

 

1.

 

  I. Valdone

 

 31.32

V-ABC

1,0km – 5kp

S-ABC

1,0km – 5kp

 

1.

2.

  3.

  4.

  5.

  6.

  7.

  8.

 

 

 A. Visockis

 D. Firičenko

 D. Ratels

 V. Lukjanskis

 A. Soboļevskis

 V. Kurms

 S. Rudenko

V. Rudenko

 

 

   7.48

   8.53

   9.52

  15.30

  17.34

  27.49

  diskv.

  diskv.

 

1.

  2.

  3.

  4.

 

 

V. Kovaļova

V. Petkune

A. Ribakova

S. Jevsejeva

 

14.17

17.46

29.59

diskv.

 

 

                                                                 Kopā:   72 dalībnieki

 

                                                                 Galv. sekretāre:               Ļ. Pavļukova