Daugavpils  skolēnu  sporta spartakiāde  orientēšanās  sportā

 

             Stropi                                                         28.04.2010 g.   

 

Vecākā grupa    10-12 kl.     Zēni

2,8 km – 13 kp

 

 1. Rihards Znotiņš                               12. vsk.                         20.09

 2. Dmitrijs Luščiks                                 6. vsk.                         21.54

 3. Mārtiņš Dūdelis                               12. vsk.                         24.19

 4. Artūrs Gričišins                                  3. vsk.                         43.54

 5. Ignāts Bogdanovs                           12. vsk.                          76.45

 6. Maksims Jasjukovičs                         6. vsk.                         77.10

 7. Aleksejs Kurilins                               17. vsk.                        77.30

 8. Pāvels Deruks                                    3. vsk.                        79.32

 9. Ruslans Dimitrijevs                           17. vsk.                         80.32

 

 

Vecākā grupa    10-12 kl.     Meitenes

2,3 km – 11 kp

 

 

  1. Anastasija Smoļakova                     17. vsk.                        18.00

  2. Jekaterina Leibča                              6. vsk.                        24.49

  3. Jeļena Grigorjeva                              3. vsk.                        34.16

  4. Irīna Krasiļņikova                             12. vsk.                        63.37                      

 

 

Jaunākā grupa    5-9 kl.     Zēni

2,3 km – 11 kp

 

  1. Jevģenijs Danilovs                             6. vsk.                         22.15

  2. Konstantins Bogdanovs                     6. vsk.                         22.15

  3. Anastasija Isajeva                              7. psk.                        23.44

  4. Marina Grigorjeva                              7. psk.                         24.40                          

  5. Antons Drozdovs                               6. vsk.                         24.54

  6. Artūrs Junalds                                     DLI                            26.08

  7. Aleksandrs Potapovs                         6. vsk.                        27.50

  8. Ilja Paļčuns                                        6. vsk.                         37.08

  9. Arvīds Jurkjans                                 10.vsk.                         58.04

10. Konstantīns Marčenko                      10. vsk.                        60.57

11. Andrejs Misjuns                                10. vsk.                         63.49

12. Arnolds Bulduris                                  DLI                             81.38

13. Dariuss Jeršovs                                   DLI                           diskval.

14. Deimantis Jeršovs                               DLI                           diskval.

15. Marjans Grigass                                  DLI                           diskval.

 

 

Jaunākā grupa    5-9 kl.     Meitenes

1,9 km – 9 kp

 

 1. Svetlana Luščika                                  6. vsk.                          22.37

 2. Jūlija Matvijenko                                   7. psk.                         30.59

 3. Anastasija Maksimova                         7. psk.                          34.07

 4. Violeta Vistiņa                                      6. vsk.                          39.11

 5. Jūlija Baženova                                  10. vsk.                        diskval.

 6. Karina Petuhova                                 10. vsk.                        diskval.

 

 

 

 

 

 

Komandas   rezultāti

 

                                    Vecākā grupa    10-12 kl.  

 

  

 1. vieta       12. vidusskola   -    8 punktus

 2. vieta         6. vidusskola   -   10 punktus

 3. vieta         3. vidusskola   -   15 punktus

 4. vieta       17. vidusskola   -   17 punktus

 

 

Jaunākā grupa    5-9 kl.

 

 

 1. vieta         6. vidusskola     -  13 punktus

 2. vieta       10. vidusskola     -  41 punktus

 3. vieta         7. pamatskola   -  12 punktus ( - 1 dalībnieks)

 4. vieta         DLI                    -  31 punktus ( - 2 dalībnieki)

 

 

 

 

                                                     Galv. tiesniesis:                   N.Grigorjevs

 

                                                     Galv.sekretāre:                    Ļ.Pavļukova