Daugavpils čempionāts distanču slēpošanā  3. kārta

                                                                  Jaunā Forštate  20.03.2011.     t 

Rezultāti

 

Vārds , Uzvārds

Komanda

Rezultāts

 

V21                      15 km          

 

 

1.

Aleksandrs Zīlis

Stiga

49.30

2.

Ainārs Mizāns

Dagda

54.31

3.

Kaspars Pīnups

s/k Bebra

58.04

4.

Mārtiņš Dūdelis

Jaunība

64.10

5.

Aleksejs Seļskis

VRS DAP

64.12

 

 

 

 

 

V40                       15 km

 

 

1.

Viktors Ļeščovs

Stiga

53.31

2.

Vjačeslavs Gajevskis

Stiga

56.28

3.

Nikolajs Grigorjevs

Stiga

58.45

4.

Valdemārs Timofejevs

 

61.52

5.

Nikolajs Loškarjovs

VRS DAP

64.30

 

 

 

 

 

V16                        15 km

 

 

1.

Aleksejs Paļčuns

Jaunība

67.03

2.

Jevgenijs Daņilovs

Jaunība

67.04

3.

Dmitrijs Gorbačs

Krāslava

70.27

4.

Daniils Lukjanovs

Jaunība

72.55

 

 

 

 

 

S21                          10 km         

 

 

1.

Kristīne Liepiņa

Krāslava

38.19

2.

Natālija Kovaļova

Krāslava

38.21

3.

Ļubova Pavļukova

Jaunība

39.17

4.

Olga Zīle

Stiga

42.19

5.

Alda Mizāne

Dagda

43.50

6.

Anastasija Smoļakova

Jaunība

53.10

 

 

 

 

 

S16                          10 km

 

 

1.

Olga Kovaļova

Krāslava

43.51

2.

Anastasija Maksimova

Jaunība

60.33

3.

Margarita Boldavenko

Jaunība

61.29

 

 

 

 

 

V14                          10 km

 

 

1.

Ojārs Vanags

Krāslava

39.43

2.

Bogdans Kancevičs

Krāslava

49.05

3.

Konstantīns Bogdanovs

Jaunība

49.25

4.

Maksims Latkovskis

Jaunība

52.29

5.

Emīls Puzo

Krāslava

55.14

6.

Vadims Osipovs

Jaunība

55.18

7.

Andrejs Voronkovs

Jaunība

75.12

 

 

 

 

 

V60                           15 km

 

 

1.

Viktors Kuhaļskis

Ind.

70.10

 

V50                            10 km

 

 

1.

Leonīds Valdonis

Preiļi

39.34

2.

Vjačeslavs Dedelis

Stiga

44.32

3.

Jurijs Stoļarovs

Ind.

45.14

4.

Jevgenijs Tarvids

Stiga

46.28

 

 

 

 

 

S50                            5 km

 

 

1.

Tatjana Rudenko

Ind.

32.40

 

 

 

 

 

S14                     2,5 km

 

 

1.

Aļona Kubanova

Krāslava

11.08

2.

Jūlija Matvijenko                       

Jaunība

13.18

3.

Anna Bule                                  

Jaunība

15.39

 

 

 

 

 

S12                            2,5 km

 

 

1.

Ilva Valdone

Preiļi

11.09

 

 

 

 

 

V12                    2,5 km

 

 

1.

Mārcis Pīnups

Ind.

9.47

2.

Gļebs Šakelis

Ind.

11.04

3.

Jevgenijs Lapkošs

BJSS

11.07

4.

Iļja Paļčuns

Jaunība

12.13

5.

Aleksandrs Soboļevskis

Jaunība

12.43

6.

Justīns Stivriņš

Krāslava

13.55

7.

Sergejs Rudenko

Jaunība

15.16

8.

Vitālijs Rudenko

Jaunība

15.25

9.

Emīls Stivriņš

Krāslava

17.17

10.

Raimonds Rombalskis

Krāslava

17.31

 

 

 

 

 

S10                     1 km

 

 

1.

Solvita Maļina                           

Jaunība

6.20

2.

Nataļja Tumanova                      

Jaunība

6.53

 

 

 

 

 

V10                     1 km

 

 

1.

Jevģenijs Kotukovs                    

Jaunība

6.52

2.

Artjoms Kozlovs                        

Jaunība

8.27

3.

Ņikita Bogdanovs                      

Jaunība

8.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           Galvenais tiesnesis   Jānis  Gaidelis