Daugavpils čempionāts distanču slēpošanā    Estrāde, Skarbovka

                                   2011. gada  sezonas  kopvērtējums  Jaunā Forštate

 

          1997-98        

Komanda

Vieta 1.kārtā

Vieta 2.kārtā

Vieta 3.kārtā

Vietu

summa

Vieta

kopv.

 

V21                                

 

 

 

 

 

 

1

Ainārs Mizāns

Dagda

5

3

2

10

1.

2

Mārtiņš Dūdelis

Jaunība

8

6

4

18

2.

3

Slava Monskis

Rumba

1

2

-

-

 

4

Kaspars Pīnups

Bebra

-

4

3

-

 

5

Igors Mihailovs

BJSS

6

5

-

-

 

6

Valērijs Baranovskis

Ind.

12

7

-

-

 

7

Aleksandrs Zīlis

Stiga

-

-

1

-

 

8

Žans Andrejevs

BJSS

-

1

-

-

 

9

Andrejs Lupins

BJSS

2

-

-

-

 

10

Ronalds Krams

BJSS

3

-

-

-

 

11

Artūrs Koļesņikovs

BJSS

4

-

-

-

 

12

Vjačeslavs Mihailovs

Ind.

7

-

-

-

 

13

 Zelvis         

Ind.

9

-

-

-

 

14

Rostislavs Maļina

Ind.

11

-

-

-

 

15

Oļegs Homiļovs

Stiga

10

-

-

-

 

16

Raimonds Ganuļevskis

Ind.

14

-

-

-

 

17

Aleksejs Seļskis

VRS

-

-

5

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S21                                    

 

 

 

 

 

 

1

Ļubova Pavļukova                     

Jaunība

1

1

3

5

1.

2

Alda Mizāne

Dagda

2

4

5

11

2.

3

Anastasija Smoļakova                

Jaunība

3

5

6

14

3.

4

Olga Zile                                    

Stiga

-

3

4

-

 

5

Anastasija Isajeva                       

Jaunība

4

6

-

-

 

6

Kristīne Liepiņa

Krāslava

-

-

1

-

 

7

Natālija Kovaļova

Krāslava

-

-

2

-

 

8

Aļina Krivašonoka

BJSS

-

2

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V16      1995-96               

 

 

 

 

 

 

1

Jevgenijs Danilovs 

Jaunība

1

1

2

4

1.

2

Aleksejs Paļčuns 

Jaunība

2

3

1

6

2.

3

Daņiila Lukjanovs

Jaunība

3

-

4

-

 

4

Artjoms Matvejevs   

BJSS

5

4

-

-

 

5

Vjačeslavs Mihailovs

BJSS

-

2

-

-

 

6

Dmitrijs Gorbačs

Krāslava

-

-

3

-

 

7

Jānis Petraitis

Jaunība

4

-

-

-

 

8

Artūrs Putans           

BJSS

-

5

-

-

 

9

Dmitrijs Uļinskis

 

6

-

-

-

 

10

Vadims Osipovs

 

7

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S16           1995-96          

 

 

 

 

 

 

1

Anastasija Maksimova               

Jaunība

1

1

2

4

1.

2

Margarita Boldavenko 

Jaunība

2

2

3

7

2.

3

Olga Kovaļova

Krāslava

-

-

1

-

 

                       

 

V14       1997-98             

Komanda

Vieta 1.kārtā

Vieta 2.kārtā

Vieta 3.kārtā

Vietu summa

Vieta kopv.

1

Konstantins Bogdanovs  

Jaunība

5

4

3

12

1.

2

Ņikita Osipovs

BJSS

1

1

-

-

 

3

Vadims Jevsejevs

BJSS

2

2

-

-

 

4

Maksims Grišķevičs  

BJSS

3

3

-

-

 

5

Ēriks Loktevs              

BJSS

4

5

-

-

 

6

Maksims Latkovskis

Jaunība

6

-

4

-

 

7

Maksims Jurinovs       

BJSS

7

6

-

-

 

8

Kirils Andrejevs         

BJSS

8

7

-

-

 

9

Vadims Osipovs   

Jaunība

-

9

6

-

 

10

Antons Mocuļevičs    

BJSS

9

8

-

-

 

11

Vladislavs Lukjanskis  

BJSS

10

10

-

-

 

12

Igors Gubko                 

BJSS

12

11

-

-

 

13

Vitālijs Skorodihins      

BJSS

14

12

-

-

 

14

Ojārs Vanags

Krāslava

-

-

1

-

 

15

Bogdans Kancevičs

Krāslava

-

-

2

-

 

16

Emīls Puzo

Krāslava

-

-

5

-

 

17

Andrejs Voronkovs

Jaunība

-

-

7

-

 

18

Antons Drozdovs

Jaunība

11

-

-

-

 

19

Maksims Zubovs

 

13

-

-

-

 

20

Jevģenijs Teležnikovs  

BJSS

-

13

-

-

 

21

Rihards Kursišs

 

15

-

-

-

 

 

S14 

 

 

 

 

 

 

1

Jūlija Matvijenko                       

Jaunība

1

1

2

4

1.

2

Anna Bule                                  

Jaunība

2

3

3

8

2.

3

Aļona Kubanova

Krāslava

-

-

1

-

 

4.

Diana Kukuškina

BJSS

-

2

-

-

 

 

V12           1999-2000      

 

 

 

 

 

 

1

Aleksandrs Soboļevskis             

Jaunība

1

2

5

8

1.

2

Jevgenijs Lapkošs

BJSS

-

1

3

-

 

3

Edgars Šinkorenko      

BJSS

4

3

-

-

 

4

Vitālijs Rudenko

Jaunība

2

-

8

-

 

5

Mārcis Pīnups

Ind.

-

-

1

-

 

6

Edgars Zajac

BJSS

3

-

-

-

 

7

Iļja Paļčuns

Jaunība

-

-

4

-

 

8

Justīns Stivriņš

Krāslava

-

-

6

-

 

9

Sergejs Rudenko

Jaunība

-

-

7

-

 

10

Emīls Stivriņš

Krāslava

-

-

9

-

 

11

Raimonds Rombalskis

Krāslava

-

-

10

-

 

 

S12           1999-2000       

 

 

 

 

 

 

1

Ilva Valdone

Preiļi

-

1

1

-

 

2

Luiza Šidlovska

Jaunība

1

-

-

-

 

3

Amanda Kaļinčenko

BJSS

-

2

-

-

 

4

Ērika Škavra

 

2

-

-

-

 

5

Viktorija Škuratova

Jaunība

-

3

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V40     1971-62              

Komanda

Nr

Finišs

Starts

Rez.

Vieta

Kopv.

1

Viktors Ļeščovs

Stiga

1

1

1

3

1.

2

Nikolajs Grigorjevs  

Stiga

4

3

3

10

2.

3

Jurijs Šakeļ

Dinamo

3

2

-

-

 

4

Ēriks Mizāns 

Dagda

5

4

-

-

 

5

Nikolajs Loškarjovs

VRS

13

-

5

-

 

6

Anatolijs Levša

 

2

-

-

-

 

7

Vjačeslavs Gajevskis

Stiga

-

-

2

-

 

8

Valdemārs Timofejevs

Ind.

-

-

4

-

 

9

Vladimirs Janovskis

 

6

-

-

-

 

 

S50   1961-52

 

 

 

 

 

 

1

Tatjana Rudenko

 

1

-

1

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V60  1951-42                   

 

 

 

 

 

 

1

Georgijs Pavļukovs

 

1

1

-

 

 

2

Viktors Kuhaļskis

 

-

-

1

 

 

 

V70    1941 un vec.          

 

 

 

 

 

 

1

Romans Saušs

 

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V50   1961-52.                 

 

 

 

 

 

 

1

Leonīds Valdonis

Preiļi

1

1

1

3

1.

2

Vjačeslavs Dedelis 

Stiga

2

2

2

6

2.

3

Jevgeņijs Tarvids 

VRS

3

3

4

 

 

4

Jānis Vojevodskis

Ind.

4

-

-

 

 

5

Jurijs Stoļarovs

Ind.

-

-

3

 

 

 

S10       2001- jaunāki    

 

 

 

 

 

 

1

Solvita Maļina                           

Jaunība

1

1

1

3

1.

2

Nataļja Tumanova

Jaunība

-

-

2

-

 

 

V10       2001- jaunāki    

 

 

 

 

 

 

1

Gļebs Šakeļ

Ind.

1

1

2

4

1.

2

Imants Maļina                           

Jaunība

2

2

-

-

 

3

Jevgenijs Kotukovs

Jaunība

-

-

1

-

 

4

Artjoms Kozlovs

Jaunība

-

-

2

-

 

5

Ņikita Bogdanovs

Jaunība

-

-

3

-

 

6

Iļja Mikulovs

Jaunība

-

3

-

-

 

 

Kopā piedalījās 105 dalībnieki

 

 

Galvenais tiesnesis   Jānis Gaidelis