Daugavpils  skolēnu  sporta spartakiāde  orientēšanās  sportā

 

             Stropi                                                         10.05.2011 g.   

 

Vecākā grupa    10-12 kl.     Zēni

4,2 km – 12 kp

 

 1. Mārtiņš Dūdelis                               12. vsk.                         24.52

 2. Aleksejs Paļčuns                              6. vsk.                          26.35

 3. Rihards Znotiņš                               12. vsk.                         26.43

 4. Vitālijs Stasjuks                                DPCĢ                          47.11

 5. Antons Drozdovs                               6. vsk.                         55.50

 6. Gordans Fedotovs                         Krievu licejs                    68.12

 7. Mstislavs Oprisņaks                       Krievu licejs                    71.07

 8. Mihails Kozirevs                               DPCĢ                           diskv.

 

Vecākā grupa    10-12 kl.     Meitenes

3,4 km – 10 kp

 

  1. Anastasija Smoļakova                     17. vsk.                        22.50

  2. Margarita Boldavenko                       6. vsk.                        30.38

  3. Anastasija Isajeva                            DPCĢ                         32.29

  4. Kornēlija Mironoviča                        12. vsk.                        33.30

  5. Valērija Petrova                             Krievu licejs                   diskv.                     

 

Jaunākā grupa    5-9 kl.     Zēni

2,6 km – 8 kp

 

  1. Maksims Latkovskis                         15. vsk.                        19.10

  2. Jevģenijs Danilovs                             6. vsk.                         20.13

  3. Konstantins Bogdanovs                     6. vsk.                         21.29

  4. Edgars Tiško                                    13. vsk.                         23.18                          

  5. Aleksandrs Soboļevskis                   16. vsk.                         29.20

  6. Ilja Paļčuns                                        6. vsk.                         31.13

  7. Marks Ivanovs                                  13. vsk.                        42.05

  8. Vitālijs Rudenko                                15. vsk.                        61.12

  9. Aleksandrs Visockis                          16.vsk.                         68.00

10. Vladislavs Lukjanskis                        16. vsk.                       107.30

11. Vladislavs Ļubinskis                          13. vsk.                        diskv.

12. Serģejs Rudenko                               15. vsk.                        diskv.

 

Jaunākā grupa    5-9 kl.     Meitenes

2,4 km – 8 kp

 

 1. Anna Bule                                           16. vsk.                        28.04

 2. Jūlija Matvijenko                                 16. vsk.                        29.35

 3. Svetlana Luščika                                  6. vsk.                         37.02

 4. Iolanta Vasiļjeva                                   6. vsk.                         38.18

 5. Jūlija Čepakova                                  13. vsk.                         39.13

 6. Luiza Šidlovska                                   15. vsk.                        50.31

 7. Jekaterina Orlova                                13. vsk.                        52.31

 8. Karina Pitkeviča                                    6. vsk.                        74.00

 

Komandas   rezultāti

 

                                    Vecākā grupa    10-12 kl.  

 

 

 1. vieta       12. vidusskola   -    8 punktus

 2. vieta         6. vidusskola   -    9 punktus

 3. vieta         DPCĢ             -    7 punktus ( - 1 dalībnieks)

 4. vieta        Krievu licejs     -  13 punktus ( - 1 dalībnieks)

 

 

Jaunākā grupa    5-9 kl.

 

 

 1. vieta         6. vidusskola     -  18 punktus

 2. vieta       16. vidusskola     -  27 punktus

 3. vieta       13. vidusskola     -  23 punktus ( - 1 dalībnieks)

 4. vieta       15. vidusskola     -  15 punktus ( - 2 dalībnieki)

 

 

 

 

                                                     Galv. tiesnesis:                       N.Grigorjevs

 

                                                     Galv.sekretāre:                        Ļ.Pavļukova