Daugavpils atklātais čempionāts orientēšanās sportā
garā distance
17.06.2012, Apveddzelzceļš

RESULT LIST

S40, 13 Controls, 6.070 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Velga Zaļaiskalna         Mona                        84      01:09:47      1 
   2 Ilona Gricāne             OK Stiga                    38      01:25:45      2 
   3 Erminia Farenfield                                    33      01:45:53      3 

V50, 13 Controls, 6.070 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Ivanas Ziaziulia          OK Saule                    41      00:50:26      1 
   2 Algimantas Rudis          OK Saule                    14      00:54:55      2 
   3 Vjačeslavs Dedelis        OK Stiga                    88      00:57:06      3 
   4 Jurgis Karnavicius        OK Saule                    44      01:04:11      4 
   5 Jurijs Jevdokimovs        OK Stiga                    45      01:11:24      5 
   6 Māris Zaļaiskalns         Mona                        61      01:12:00      6 
   7 Alfons Miloševičs         OK Stiga                    13      01:18:49      7 
   8 Jevgeņijs Tarvids         OK Stiga                    43      01:22:46      8 

V60, 10 Controls, 4.460 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Leonīds Malankovs         OK Stiga                   105      00:51:55      1 
   2 Rimantas Cicenas          OK Saule                    71      00:57:50      2 

V40, 17 Controls, 7.780 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Valdis Kokorišs           Mona                        81      01:08:39      1 
   2 Mihails Smiļgins          OK Stiga                    59      01:15:56      2 
   3 Martin Farenfield                                     57      01:33:39      3 
   4 Oleg Sobolev              VILLENA-O ESP               63                     

V21, 23 Controls, 9.680 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Aleksandrs Rogožins       OK Stiga                     7      01:24:17      1 
   2 Aleksands Miloševičs      OK Stiga                     9      01:30:46      2 
   3 Jevgenijs Danilovs        OK Stiga                    42      01:37:21      3 
   4 Daniils Lukjanovs         OK Stiga                    28      01:41:32      4 
   5 Aleksejs Palcuns          OK Stiga                    11      01:43:12      5 
   6 Rihards Znotiņš           OK Stiga                    70      01:49:17      6 
   7 Al Lapkovsky                                           3      02:10:06      7 
   8 Ruslans Mikulovs          OK Stiga                    74                     

S21, 17 Controls, 7.780 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Beāta Zaļaiskalna         IK Auseklis                 27      01:25:06      1 
   2 Olga  Zile                OK Stiga                    65      01:28:15      2 
   3 Ļubova Pavļukova          OK Stiga                    92      01:35:28      3 
   4 Anastasija Isajeva        OK Stiga                    15      02:28:05      4 

V16, 17 Controls, 7.780 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Martynas Germanavičius    Ąžuolas OK                  58      01:09:05      1 
   2 Edvinas Staišiūnas        Ąžuolas OK                  31      01:13:44      2 
   3 Aidas Žigilėjus           Ąžuolas OK                   2      01:17:07      3 
   4 Kaspars Slaveiks          OK Alnis - JNSC             49      01:29:41      4 

V14, 10 Controls, 4.460 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Pranas Germanavičius      Ąžuolas OK                  68      00:36:27      1 
   2 Maksims Latkovskis        OK Stiga                    54      00:39:13      2 
   3 Aleksandrs Soboļevskis    OK Stiga                     8      00:41:52      3 
   4 Antons Drozdovs           OK Stiga                    24      00:48:12      4 
   5 Konstantins Bogdanovs     OK Stiga                    51      00:49:28      5 
   6 Olegs Spakovs             OK Stiga                    64      00:57:44      6 

S16, 13 Controls, 6.070 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Annija Anna Zaļaiskalna   IK Auseklis                 23      01:24:40      1 
   2 Jūlija Matvijenko         OK Stiga                    47      01:29:27      2 
   3 Viktorija Vengrevica      OK Stiga                    86                     

S14, 8 Controls, 3.510 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Agnė Juodagalvytė         Ąžuolas OK                   1      00:36:34      1 
   2 Anastasija Terentjeva     OK Stiga                    18      00:38:41      2 
   3 Kastė Rutkauskaitė        Ąžuolas OK                  50      00:48:18      3 
   4 Karina Pitkevica          OK Stiga                    48      01:09:08      4 
   5 Inesa Dreimane            OK Stiga                    40      01:54:00      5 

V12, 5 Controls, 2.360 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Aleksejs Baranovskis      OK Stiga                    10      00:25:08      1 
   2 Vitālijs  Rudenko         OK Stiga                    87      00:26:07      2 
   3 Sergejs Rudenko           OK Stiga                    75      00:28:12      3 

S60, 8 Controls, 3.510 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Austra Brilte             OK Stiga                    26      00:36:58      1 
   2 Dzidra Brilte             OK Stiga                    30      00:39:40      2 
   3 Valentīna Petrova         OK Stiga                    82      00:42:01      3 
   4 Anda Plukše               Ceļuprojekts                20      00:50:21      4 

OPEN, 8 Controls, 3.510 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Oļegs Frīds               TK ""Sniegpulkstenīt        66      00:41:22      1 
   2 Vladislavs Kugeļevičs     TK ""Sniegpulkstenīt        89      00:58:35      2 
   3 Aleksandrs Ribakovs       TK ""Sniegpulkstenīt         6      01:38:14      3 
   4 Tatjana Rudenko           OK Stiga                    80      01:56:25      4 
Main referry                                    Jānis Gaidelis
Secretary                                       Mārtiņš Dūdelis