Lielā stafete
30.04.2012, Apvedceļš

RESULT LIST

V21, 14 Controls, 3.790 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Matīss Ratnieks           Jaunbūve                    68      00:35:33      1 
   2 Rihards Znotiņš           Forštate                    11      00:39:56      2 
   3 Ruslans Mikulovs          Forštate                    10      00:49:04      3 

V35, 13 Controls, 3.530 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Aleksandrs Rogožins       Jaunbūve                     6      00:26:49      1 
   2 Valērijs Baranovskis      Jaunbūve                    13      00:35:59      2 

V40, 13 Controls, 3.260 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Mihails Smiļgins          Grīva                        5      00:25:09      1 
   2 Oļegs Gauks               Jaunbūve                    54      00:28:30      2 

V18, 14 Controls, 3.370 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Jevģenijs Danilovs        Grīva                       18      00:24:18      1 
   2 Aleksejs Paļčuns          Grīva                       17      00:29:02      2 
   3 Mārtiņš Dūdelis           Jaunbūve                    12      00:31:41      3 
   4 Daniils Lukjanovs         Jaunbūve                    14      00:45:20      4 

S21, 14 Controls, 3.110 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Anastasija Smoļakova      Forštate                    33      00:27:51      1 

V50, 12 Controls, 3.050 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Vjačeslavs Dedelis        Jaunbūve                    52      00:20:43      1 
   2 Aļfons Miloševičs         Forštate                     4      00:27:50      2 
   3 Jevģenijs Tarvids         Jaunbūve                     9      00:28:32      3 

V16, 13 Controls, 3.100 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Viesturs Pinemovs         Jaunbūve                    43      01:13:24      1 

V14, 13 Controls, 2.680 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Ilja Paļčuns              Grīva                       15      00:25:15      1 
   2 Maksims Latkovskis        Jaunbūve                    20      00:27:45      2 
   3 Konstantins Bogdanovs     Grīva                       16      00:30:29      3 
   4 Oļegs Špakovs             Grīva                       44      00:49:06      4 

S16, 12 Controls, 2.540 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Anna Bule                 Forštate                    39      00:25:10      1 
   2 Stefānija Zaiceva         Grīva                       62      00:37:18      2 
   3 Viktorija Vengreviča      Grīva                       59      00:47:14      3 

S60, 12 Controls, 2.100 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Valentina Petrova         Forštate                    30      00:31:56      1 

V12, 8 Controls, 1.540 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Aleksejs Baranovskis      Jaunbūve                    64      00:25:49      1 
   2 Jevģenijs Kotukovs        Forštate                    25      00:33:57      2 
   3 Artjoms Kozlovs           Forštate                    26      00:44:14      3 

S12, 8 Controls, 1.540 m

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Nataļja Tumanova          Grīva                       40      00:29:44      1 
   2 Darja Fedotova            Forštate                    46      00:34:02      2 

S14

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Karina Pitkeviča          Grīva                       42      00:31:08      1 
   2 Inese Dreimane            Grīva                       57      00:57:23      2 
   3 Milana Zdnovska           Grīva                       61      01:01:25      3 

S18

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Marina Grigorjeva         Forštate                    35      00:25:06      1 
   2 Anastasija  Isajeva       Forštate                    34      00:25:19      2 
   3 Anastasija Maksimova      Forštate                    38      00:25:46      3 
Main referry                                    Jānis Gaidelis
Secretary                                       Mārtiņš Dūdelis