Daugavpils atklātais čempionāts orientēšanās sportā
īsā distance
15.06.2012, Rimši

RESULT LIST

S40

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Erminia Farenfield                                    33      00:48:42      1 
   2 Velga Zaļaiskalna         Mona                        84      00:58:48      2 
   3 Eglė Staišiūnienė         Ąžuolas OK                  32      01:05:18      3 
   4 Ilona Gricāne             OK Stiga                    38      01:07:58      4 

V50

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Vjačeslavs Dedelis        OK Stiga                    88      00:27:10      1 
   2 Ivanas Ziaziulia          OK Saule                    41      00:28:23      2 
   3 Māris Zaļaiskalns         Mona                        61      00:35:20      3 
   4 Jurijs Jevdokimovs        OK Stiga                    45      00:39:32      4 
   5 Alfons Miloševičs         OK Stiga                    13      00:41:01      5 
   6 Jevgeņijs Tarvids         OK Stiga                    43      00:49:06      6 

V40

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Oleg Sobolev              VILLENA-O ESP               63      00:30:33      1 
   2 Valdis Kokorišs           Mona                        81      00:31:42      2 
   3 Mihails Smiļgins          OK Stiga                    59      00:32:39      3 
   4 Martin Farenfield                                     57      00:52:35      4 
   5 Valery Terechenkov        VILLENA-O ESP               83      00:54:18      5 

V21, 15 Controls

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Jevgenijs Danilovs        OK Stiga                    42      00:33:58      1 
   2 Rolands Blumbeks          Ozons                       72      00:36:46      2 
   3 Aleksandrs Rogožins       OK Stiga                     7      00:41:31      3 
   4 Aleksands Miloševičs      OK Stiga                     9      00:42:07      4 
   5 Ruslans Mikulovs          OK Stiga                    74      00:52:48      5 
   6 Al Lapkovsky                                           3      01:03:10      6 

S21

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Beāta Zaļaiskalna         IK Auseklis                 27      00:31:23      1 
   2 Olga  Zile                OK Stiga                    65      00:43:54      2 
   3 Ļubova Pavļukova          OK Stiga                    92      00:44:08      3 
   4 Anastasija Isajeva        OK Stiga                    15      00:49:42      4 
   5 Anastasija Smoļakova      OK Stiga                    17      00:49:57      5 

V16

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Martynas Germanavičius    Ąžuolas OK                  58      00:27:55      1 
   2 Aidas Žigilėjus           Ąžuolas OK                   2      00:33:48      2 
   3 Edvinas Staišiūnas        Ąžuolas OK                  31      00:34:22      3 
   4 Kaspars Slaveiks          OK Alnis - JNSC             49      00:37:51      4 
   5 Viesturs Pimenovs         OK Stiga                    85      00:58:39      5 
   6 Ilja Palcuns              OK Stiga                    37      00:58:58      6 

V14

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Pranas Germanavičius      Ąžuolas OK                  68      00:20:34      1 
   2 Konstantins Bogdanovs     OK Stiga                    51      00:26:57      2 
   3 Antons Drozdovs           OK Stiga                    24      00:27:58      3 
   4 Maksims Latkovskis        OK Stiga                    54      00:42:52      4 
   5 Olegs Spakovs             OK Stiga                    64      00:52:09      5 
   6 Aleksandrs Soboļevskis    OK Stiga                     8      01:02:12      6 

S16

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Annija Anna Zaļaiskalna   IK Auseklis                 23      00:39:47      1 
   2 Jūlija Matvijenko         OK Stiga                    47      00:44:20      2 

S14

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Kastė Rutkauskaitė        Ąžuolas OK                  50      00:16:52      1 
   2 Agnė Juodagalvytė         Ąžuolas OK                   1      00:16:52      1 
   3 Karina Pitkevica          OK Stiga                    48      00:30:24      3 
   4 Inesa Dreimane            OK Stiga                    40      00:33:47      4 
   5 Kristina Antonova         OK Stiga                    52      00:33:48      5 
   6 Anastasija Terentjeva     OK Stiga                    18                     

V12

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Sergejs Rudenko           OK Stiga                    75      00:21:39      1 
   2 Vitālijs  Rudenko         OK Stiga                    87      00:31:35      2 
   3 Aleksejs Baranovskis      OK Stiga                    10      00:34:30      3 

S60

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Valentīna Petrova         OK Stiga                    82      00:30:07      1 

OPEN

 #   Name, surname             Club                 Qual  Bib# BY   Result Ģåńņī Ļščģ 
   1 Aleksandrs Ribakovs       TK ""Sniegpulkstenīt         6      00:33:11      1 
   2 Oļegs Frīds               TK ""Sniegpulkstenīt        66      00:33:27      2 
   3 Aleksandrs Drizļionoks    TK ""Sniegpulkstenīt         5      00:35:06      3 
   4 Tatjana Mališkina         OK Stiga                    79      00:43:24      4 
   5 Tatjana Rudenko           OK Stiga                    80      00:49:47      5 
   6 Vladislavs Kugeļevičs     TK ""Sniegpulkstenīt        89      00:53:25      6 
   7 Mihoels Lušincs           TK ""Sniegpulkstenīt       100      01:29:04      7 
Main referry                                    Jānis Gaidelis
Secretary                                       Mārtiņš Dūdelis