Daugavpils atklātais čempionāts orientēšanās sportāsv 2013.06.16. 21:11
Results - Garā distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
V21 (13)10,5 km 0 m
PlNameClubTime
1Aliaksei HromauBSU1:10:32
2Valērijs BaranovskisOK Stiga1:18:44
3Dzmitry DavidovichBSU1:19:04
4Aleksejs DribincevsSO1:20:58
5Ruslans MikulovsOK Stiga1:21:14
6Jevgenijs DanilovsOK Stiga1:21:41
7Aleksandrs MiloševičsOK Stiga1:25:20
8Viesturs PimenovsOK Stiga1:39:46
9Oļegs FrīdsTK Sniegpulkstenīte1:44:08
10Aleksejs PaļčunsOK Stiga1:47:31
11Olegs HomilovsOK Stiga1:49:20
 
Mihails SmilginsOK Stigamp
Aliaksandr PaulauBSUdnf
 
 
 
S21 (7)8,2 km 0 m
PlNameClubTime
1Rasa IvanauskaiteOK Ažuolas1:10:42
2Natallia ShakhmetavaBNTU1:11:18
3Olga PavārnieceOK Stiga1:13:23
4Hanna Rudakouskayaobelarus.net1:16:48
5Anastasija MaksimovaOK Stiga1:40:45
6Anastasija IsajevaOK Stiga1:51:19
 
Ļubova PavļukovaOK Stigamp
 
 
 
V40 (8)8,2 km 0 m
PlNameClubTime
1Rolandas BačkysOK Fortūna49:50
2Maksim LapekinMeta51:40
3Remigijus MasilionisOK Fortūna58:02
4Valery TereshenkovOSMOL1:03:59
5Evaldas JadenkusOK Fortūna1:05:23
6Oleg SOBOLEVSmolensk1:08:38
7Margus KesaOK Ažuolas1:19:21
8Aliaksandr PilipenkaOrion1:20:57
 
 
 
S40 (1)5,9 km 0 m
PlNameClubTime
1Tatsiana RudakovskayaVitiaz1:15:32
 
 
 
V50 (8)5,9 km 0 m
PlNameClubTime
1Karolis MickevičiusOK Ažuolas41:17
2Nikolajs GrigorjevsOK Stiga44:29
3Jānis TurksTAKA TOK47:26
4Vjačeslavs DedelisOK Stiga48:39
5Sergey TsikunovVitiaz51:41
6Varis PeisenieksOK Kāpa56:05
7Vikentiy MarchenkoVitiaz1:05:00
8Alfons MiloshevichOK Stiga1:11:33
 
 
 
S50 (1)4,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Halina HoncharovaVitiaz58:52
 
 
 
V60 (5)4,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Juris Zvirgzdsseniors43:57
2Jānis KalniņšSēlijas mežs44:17
3Māris MālkalnietisA245:56
4Vilis Dubrovskisseniors48:08
5Gunārs MīkulisSēlijas mežs55:37
 
 
 
S60 (3)3,5 km 0 m
PlNameClubTime
1Maruta HabermaneA245:28
2Valevtīna PetrovaOK Stiga46:29
3Jūlija Zvirgzdeseniors57:33
 
 
 
V12 (4)2,9 km 0 m
PlNameClubTime
1Ilja MikulovsOK Stiga42:55
2Artjoms KozlovsOK Stiga1:19:19
3Ņikita BogdanovsOK Stiga1:21:07
 
Vadims CelpanovsOK Stigamp
 
 
 
S12 (1)2,9 km 0 m
PlNameClubTime
1Nataļja TumanovaOK Stiga41:50
 
 
 
V14 (4)4,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Ilja PalcunsOK Stiga39:40
2Olegs MatrosovsOK Stiga58:15
3Aleksejs BaranovskisOK Stiga1:33:29
 
Mihails NovikavOK Stigamp
 
 
 
S14 (3)3,5 km 0 m
PlNameClubTime
1Angelina VavilovaOK Stiga47:30
2Karina PitkevičaOK Stiga49:32
3Aleksandra RibakovaOK Stiga50:35
 
 
 
V16 (4)8,2 km 0 m
PlNameClubTime
1Maksims LatkovskisOK Stiga1:15:35
2Olegs ŠpakovsOK Stiga1:18:57
3Konstantins BogdanovsOK Stiga1:23:16
4Artur PilipenkaOrion1:27:57
 
 
 
S16 (1)5,9 km 0 m
PlNameClubTime
1Jūlija MatvijenkoOK Stiga1:17:54
 
 
 
V8 (3)0,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Pāvels RogožinsOK Stiga9:14
2Maksims RogožinsOK Stiga10:07
 
Filips MikulovsOK Stigamp
 
 
 
S8 (2)0,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Ksenija BaranovskaOK Stiga7:26
2viktorija smilginaOK Stiga9:17
 
 
 
V10 (4)0,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Mihail FedoseevOK Stiga4:46
2Anatolijs HohlovsOK Stiga5:49
3Vadims JefimovsOK Stiga6:01
 
Pavels KrasikovsOK Stigamp
 
 
 
S10 (3)0,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Tatjana SmirnovaOK Stiga5:35
2Aļisa ĻenčevskaOK Stiga9:41
 
Anastasija LavrencevaOK Stigamp
 
 
 
OPEN (5)3,5 km 0 m
PlNameClubTime
1Madara PeisinieceOK Salaspils37:56
2Edgars RačkoTK Sniegpulkstenīte39:13
3Edvīns AksjonovsTK Sniegpulkstenīte2:01:19
4Alena PilipenkaOrion2:04:55
 
Inese BērziņaIndividualidnf