Daugavpils atklātais čempionāts orientēšanās sportāsv 2013.06.16. 21:12
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
V21 (13)
PlNameYBClubS1S2Time
1Aliaksei HromauBSU51:2821:10:3212:02:00
2Dzmitry DavidovichBSU50:4911:19:0432:09:53
3Ruslans MikulovsOK Stiga55:4761:21:1452:17:01
4Aleksejs DribincevsSO57:1471:20:5842:18:12
5Aleksandrs MiloševičsOK Stiga53:5051:25:2072:19:10
6Valērijs BaranovskisOK Stiga1:03:52101:18:4422:22:36
7Aleksejs PaļčunsOK Stiga53:4941:47:31102:41:20
8Viesturs PimenovsOK Stiga1:03:3491:39:4682:43:20
9Olegs HomilovsOK Stiga1:02:5181:49:20112:52:11
10Oļegs FrīdsTK Sniegpulkstenīte1:36:05121:44:0893:20:13
 
Aliaksandr PaulauBSU1:30:3111dnf
Mihails SmilginsOK Stiga53:203mp
Jevgenijs DanilovsOK Stiga1:21:416
 
 
 
S21 (7)
PlNameYBClubS1S2Time
1Rasa IvanauskaiteOK Ažuolas49:3211:10:4212:00:14
2Natallia ShakhmetavaBNTU58:1041:11:1822:09:28
3Hanna Rudakouskayaobelarus.net53:3021:16:4842:10:18
4Olga PavārnieceOK Stiga57:5231:13:2332:11:15
5Anastasija IsajevaOK Stiga1:01:2761:51:1962:52:46
 
Ļubova PavļukovaOK Stiga1:00:465mp
Anastasija MaksimovaOK Stiga1:40:455
 
 
 
V40 (8)
PlNameYBClubS1S2Time
1Rolandas BačkysOK Fortūna36:03149:5011:25:53
2Maksim LapekinMeta36:53251:4021:28:33
3Evaldas JadenkusOK Fortūna44:3031:05:2351:49:53
4Remigijus MasilionisOK Fortūna55:10758:0231:53:12
5Valery TereshenkovOSMOL49:1451:03:5941:53:13
6Oleg SOBOLEVSmolensk54:2361:08:3862:03:01
7Margus KesaOK Ažuolas48:1841:19:2172:07:39
8Aliaksandr PilipenkaOrion1:43:3581:20:5783:04:32
 
 
 
S40 (2)
PlNameYBClubS1S2Time
1Tatsiana RudakovskayaVitiaz1:03:0921:15:3212:18:41
 
Velga ZaļaiskalnsOK Mona55:411
 
 
 
V50 (10)
PlNameYBClubS1S2Time
1Nikolajs GrigorjevsOK Stiga37:41144:2921:22:10
2Karolis MickevičiusOK Ažuolas42:42441:1711:23:59
3Vjačeslavs DedelisOK Stiga44:06548:3941:32:45
4Sergey TsikunovVitiaz45:55651:4151:37:36
5Jānis TurksTAKA TOK57:57847:2631:45:23
6Alfons MiloshevichOK Stiga56:1271:11:3382:07:45
7Vikentiy MarchenkoVitiaz1:05:3691:05:0072:10:36
 
Māris ZaļaiskalnsOK Mona40:422
Varis PeisenieksOK Kāpa56:056
Jurgis KarnaviciusOK Saule42:383
 
 
 
S50 (1)
PlNameYBClubS1S2Time
1Halina HoncharovaVitiaz45:57158:5211:44:49
 
 
 
V60 (6)
PlNameYBClubS1S2Time
1Juris Zvirgzdsseniors30:30143:5711:14:27
2Vilis Dubrovskisseniors32:45248:0841:20:53
3Māris MālkalnietisA256:50345:5631:42:46
 
Gunārs MīkulisSēlijas mežs55:375
Vladimirs DribincevsOK Stiga1:38:094
Jānis KalniņšSēlijas mežs44:172
 
 
 
S60 (3)
PlNameYBClubS1S2Time
1Maruta HabermaneA232:20145:2811:17:48
2Valevtīna PetrovaOK Stiga33:53246:2921:20:22
3Jūlija Zvirgzdeseniors38:04357:3331:35:37
 
 
 
V12 (4)
PlNameYBClubS1S2Time
1Ilja MikulovsOK Stiga19:10142:5511:02:05
2Artjoms KozlovsOK Stiga27:5821:19:1921:47:17
3Ņikita BogdanovsOK Stiga31:5531:21:0731:53:02
 
Vadims CelpanovsOK Stigamp
 
 
 
S12 (1)
PlNameYBClubS1S2Time
1Nataļja TumanovaOK Stiga40:01141:5011:21:51
 
 
 
V14 (4)
PlNameYBClubS1S2Time
1Ilja PalcunsOK Stiga44:28139:4011:24:08
2Olegs MatrosovsOK Stiga55:06358:1521:53:21
3Aleksejs BaranovskisOK Stiga50:0821:33:2932:23:37
 
Mihails NovikavOK Stiga56:054mp
 
 
 
S14 (3)
PlNameYBClubS1S2Time
1Karina PitkevičaOK Stiga26:19149:3221:15:51
2Angelina VavilovaOK Stiga31:35247:3011:19:05
3Aleksandra RibakovaOK Stiga38:48350:3531:29:23
 
 
 
V16 (4)
PlNameYBClubS1S2Time
1Maksims LatkovskisOK Stiga52:1011:15:3512:07:45
2Olegs ŠpakovsOK Stiga54:4331:18:5722:13:40
3Konstantins BogdanovsOK Stiga52:4021:23:1632:15:56
 
Artur PilipenkaOriondnf1:27:574
 
 
 
S16 (1)
PlNameYBClubS1S2Time
1Jūlija MatvijenkoOK Stiga1:15:4811:17:5412:33:42
 
 
 
V8 (4)
PlNameYBClubS1S2Time
1Pāvels RogožinsOK Stiga11:1429:14120:28
2Maksims RogožinsOK Stiga22:12410:07232:19
 
Filips MikulovsOK Stiga10:401mp
Tomas AndersonsBaisie meži13:043
 
 
 
S8 (4)
PlNameYBClubS1S2Time
1Ksenija BaranovskaOK Stiga13:0937:26120:35
2viktorija smilginaOK Stiga12:4129:17221:58
 
Sofija ivanovaOK Stigamp
Kamila AndersoneBaisie meži10:271
 
 
 
V10 (4)
PlNameYBClubS1S2Time
1Mihail FedoseevOK Stiga7:1624:46112:02
2Vadims JefimovsOK Stiga8:2036:01314:21
3Anatolijs HohlovsOK Stiga8:5245:49214:41
 
Pavels KrasikovsOK Stiga6:421mp
 
 
 
S10 (3)
PlNameYBClubS1S2Time
1Tatjana SmirnovaOK Stiga7:5915:35113:34
 
Anastasija LavrencevaOK Stiga8:512mp
Aļisa ĻenčevskaOK Stiga9:412
 
 
 
OPEN (6)
PlNameYBClubS1S2Time
1Edgars RačkoTK Sniegpulkstenīte27:38139:1321:06:51
2Edvīns AksjonovsTK Sniegpulkstenīte40:0222:01:1932:41:21
 
Alena PilipenkaOriondnf2:04:554
Madara PeisinieceOK Salaspils37:561
Inese BērziņaIndividualidnf
Jūlija MeluhaIndividuali1:29:033