Daugavpils atklātais čempionāts orientēšanās sportāse 2013.06.15. 18:06
Results - Vidējā distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
V21 (12)6,5 km 0 m
PlNameClubTime
1Dzmitry DavidovichBSU50:49
2Aliaksei HromauBSU51:28
3Mihails SmilginsOK Stiga53:20
4Aleksejs PaļčunsOK Stiga53:49
5Aleksandrs MiloševičsOK Stiga53:50
6Ruslans MikulovsOK Stiga55:47
7Aleksejs DribincevsSO57:14
8Olegs HomilovsOK Stiga1:02:51
9Viesturs PimenovsOK Stiga1:03:34
10Valērijs BaranovskisOK Stiga1:03:52
11Aliaksandr PaulauBSU1:30:31
12Oļegs FrīdsTK Sniegpulkstenīte1:36:05
 
 
 
S21 (6)5,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Rasa IvanauskaiteOK Ažuolas49:32
2Hanna Rudakouskayaobelarus.net53:30
3Olga PavārnieceOK Stiga57:52
4Natallia ShakhmetavaBNTU58:10
5Ļubova PavļukovaOK Stiga1:00:46
6Anastasija IsajevaOK Stiga1:01:27
 
 
 
V40 (8)5,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Rolandas BačkysOK Fortūna36:03
2Maksim LapekinMeta36:53
3Evaldas JadenkusOK Fortūna44:30
4Margus KesaOK Ažuolas48:18
5Valery TereshenkovOSMOL49:14
6Oleg SOBOLEVSmolensk54:23
7Remigijus MasilionisOK Fortūna55:10
8Aliaksandr PilipenkaOrion1:43:35
 
 
 
S40 (2)5,1 km 0 m
PlNameClubTime
1Velga ZaļaiskalnsOK Mona55:41
2Tatsiana RudakovskayaVitiaz1:03:09
 
 
 
V50 (9)5,1 km 0 m
PlNameClubTime
1Nikolajs GrigorjevsOK Stiga37:41
2Māris ZaļaiskalnsOK Mona40:42
3Jurgis KarnaviciusOK Saule42:38
4Karolis MickevičiusOK Ažuolas42:42
5Vjačeslavs DedelisOK Stiga44:06
6Sergey TsikunovVitiaz45:55
7Alfons MiloshevichOK Stiga56:12
8Jānis TurksTAKA TOK57:57
9Vikentiy MarchenkoVitiaz1:05:36
 
 
 
S50 (1)3,3 km 0 m
PlNameClubTime
1Halina HoncharovaVitiaz45:57
 
 
 
V60 (4)3,3 km 0 m
PlNameClubTime
1Juris Zvirgzdsseniors30:30
2Vilis Dubrovskisseniors32:45
3Māris MālkalnietisA256:50
4Vladimirs DribincevsOK Stiga1:38:09
 
 
 
S60 (3)2,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Maruta HabermaneA232:20
2Valevtīna PetrovaOK Stiga33:53
3Jūlija Zvirgzdeseniors38:04
 
 
 
V12 (3)1,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Ilja MikulovsOK Stiga19:10
2Artjoms KozlovsOK Stiga27:58
3Ņikita BogdanovsOK Stiga31:55
 
 
 
S12 (1)1,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Nataļja TumanovaOK Stiga40:01
 
 
 
V14 (4)3,3 km 0 m
PlNameClubTime
1Ilja PalcunsOK Stiga44:28
2Aleksejs BaranovskisOK Stiga50:08
3Olegs MatrosovsOK Stiga55:06
4Mihails NovikavOK Stiga56:05
 
 
 
S14 (3)2,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Karina PitkevičaOK Stiga26:19
2Angelina VavilovaOK Stiga31:35
3Aleksandra RibakovaOK Stiga38:48
 
 
 
V16 (4)5,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Maksims LatkovskisOK Stiga52:10
2Konstantins BogdanovsOK Stiga52:40
3Olegs ŠpakovsOK Stiga54:43
 
Artur PilipenkaOriondnf
 
 
 
S16 (1)5,1 km 0 m
PlNameClubTime
1Jūlija MatvijenkoOK Stiga1:15:48
 
 
 
V8 (4)0,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Filips MikulovsOK Stiga10:40
2Pāvels RogožinsOK Stiga11:14
3Tomas AndersonsBaisie meži13:04
4Maksims RogožinsOK Stiga22:12
 
 
 
S8 (4)0,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Kamila AndersoneBaisie meži10:27
2viktorija smilginaOK Stiga12:41
3Ksenija BaranovskaOK Stiga13:09
 
Sofija ivanovaOK Stigamp
 
 
 
V10 (4)0,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Pavels KrasikovsOK Stiga6:42
2Mihail FedoseevOK Stiga7:16
3Vadims JefimovsOK Stiga8:20
4Anatolijs HohlovsOK Stiga8:52
 
 
 
S10 (2)0,7 km 0 m
PlNameClubTime
1Tatjana SmirnovaOK Stiga7:59
2Anastasija LavrencevaOK Stiga8:51
 
 
 
OPEN (4)2,6 km 0 m
PlNameClubTime
1Edgars RačkoTK Sniegpulkstenīte27:38
2Edvīns AksjonovsTK Sniegpulkstenīte40:02
3Jūlija MeluhaIndividuali1:29:03
 
Alena PilipenkaOriondnf