Daugavpils čempionāts orientēšanās sportā 2015sv 14.06.2015. 17:37
Results - Garā distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
S12 (1)2,7 km7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kamilla AndersoneBaisie Eži41:310:00
 
 
 
S14 (1)3,5 km8 C
PlNameClubTimeDiff.
1Nataļja TumanovaOK Stiga1:00:510:00
 
 
 
V14 (4)4,6 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ilja MikulovsOK Stiga55:460:00
2Ņikita BogdanovsOK Stiga57:30+1:44
3Pavels KrasikovsOK Stiga1:07:31+11:45
4Arseni MironovZeos1:16:44+20:58
 
 
 
V16 (2)9,3 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Nikita AlekseyonokEridan1:16:510:00
2Domantas BalčiūnasOSK Oriens1:18:37+1:46
 
 
 
S21 (11)9,3 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kristina MasevičiūtėDainava1:17:210:00
2Hanna BaushevichBSU OC1:20:07+2:46
3Volha RahautsovaAlcor,BLR1:26:00+8:39
4Anastasiya AfanasevaEridan1:36:51+19:30
5Viktorija VengrevcaOK Stiga1:41:48+24:27
6Anastasija SmoļakovaOK Stiga1:42:54+25:33
7Jūlija MatvijenkoOK Stiga1:45:45+28:24
8Ieva IvbuleOSK Sēlijas mežs2:03:16+45:55
 
Rasa IvanauskaitėOK Azuolasmp
Oksana ZhuravlevaNemiga-Norddnf
Hanna AleksandronetsBSU OCdnf
 
 
 
S21B (8)5,8 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Anastasija IsajevaOK Stiga55:180:00
2Marina GrigorjevaOK Stiga56:07+0:49
3Nadzeya NazarankaTurlan1:08:17+12:59
4Laura SlaviņaBlaumanis1:25:28+30:10
5Stefanija ZaicevaOK Stiga1:32:09+36:51
6Shylai AliaksandraKL Baklan1:36:31+41:13
 
Marina ChaharynaBSU OCdnf
Aistė PetrevičienėApuokasdnf
 
 
 
V21 (18)11,2 km21 C
PlNameClubTimeDiff.
1Denis ZlobinMETA1:04:470:00
2Dmitry KrapivkoKronan1:11:26+6:39
2Andrei ZhuravlevNemiga-Nord1:11:26+6:39
4Mikalai HarbachouMETA1:13:24+8:37
5Aleksandrs MiloševičsOK Stiga1:13:48+9:01
6Ivan ChaharynBSU OC1:15:47+11:00
7Jevgenijs DanilovsOK Stiga1:17:23+12:36
8Ivan AfanasevEridan1:18:43+13:56
9Eduard NovičenkoOK Šurpys1:27:53+23:06
10Konstantins BogdanovsOK Stiga1:28:44+23:57
11Timofei AlekseyonokEridan1:35:28+30:41
12Dzmitry DavidovichBSU OC1:35:53+31:06
13Vitali NazarankaTurlan1:37:31+32:44
14Aras PetrevičiusApuokas1:39:27+34:40
15Oļegs HomiļovsOK Stiga1:46:30+41:43
16Aliaksei ShvantsBSU OC1:51:27+46:40
17Aliaksei ZhukauO-Life1:55:12+50:25
 
Dmitri MironovZeosdnf
 
 
 
V21B (3)7,2 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Antons DrozdovsOK Stiga58:510:00
2Olegs GauksOK Stiga1:19:11+20:20
3Zaļais ZaļaisBaisie Eži1:56:51+58:00
 
 
 
S40 (3)6,5 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga1:04:080:00
2Tatsiana RudakouskayaVitiaz1:51:59+47:51
3Ilona GricāneOK Stiga2:24:39+1:20:31
 
 
 
V40 (7)9,3 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Maksim LAPEKINMogilev1:05:590:00
2Mihails SmilginsOK Stiga1:11:02+5:03
3Evaldas JadenkusOK Azuolas1:16:57+10:58
4Oleg SobolevVillena-O1:17:09+11:10
5Dmitrijs FrolovsAuseklis IK1:20:53+14:54
6Vitalis MažuolisOSK Oriens1:30:07+24:08
 
Aliaksandr PilipenkaOSK Oriondnf
 
 
 
S50 (5)4,6 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Māra PutniņaMežmalas58:190:00
2Elena GrigorovichDnepr1:01:16+2:57
3Ludmila MarchankaNovopolock1:02:33+4:14
4Halina HancharovaVitiaz1:09:41+11:22
 
Elena IzotovaTraktORdnf
 
 
 
V50 (11)6,5 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Dainius MelaikaOK Krantas49:510:00
2Valdis KokorišsMona50:19+0:28
3Varis PeisenieksKāpa OK52:38+2:47
4Vygintas SaldukasOK Oriens54:05+4:14
5Mihail GrigorovichDnepr58:13+8:22
6Rimantas DauderisKrantas58:15+8:24
7Vjačeslavs DedelisOK Stiga1:01:19+11:28
8Rolands LaveiķisKāpa OK1:03:08+13:17
9Gennadiy IzotovTraktOR1:07:41+17:50
10Vikentiy MarchankaNovopolock1:15:34+25:43
 
Jānis PutniņšMežmalasmp
 
 
 
S60 (6)3,5 km8 C
PlNameClubTimeDiff.
1Lida MichailovaZarasai42:440:00
2Dzidra BrilteOK Stiga44:14+1:30
3Austra BrilteOK Stiga50:28+7:44
4Anna SlaviņaMona1:01:13+18:29
5Mudīte AlksneJēkaba Aģentūra1:04:37+21:53
6Tatsiana KandratsyevaBelaya Rus1:21:48+39:04
 
 
 
V60 (9)4,6 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel36:330:00
2Jurijs JevdokimovsOK Stiga42:54+6:21
3Andris TauvensKurmis OK44:37+8:04
4Rodrigo SlaviņšOzons49:48+13:15
5Uldis AlksnisJēkaba Aģentūra51:16+14:43
6Jānis TurksTaka tok52:04+15:31
7Helmuts LukačovsSILVA52:58+16:25
8Jānis KalniņšSēlijas mežs1:02:58+26:25
9Uladzimir KandratsyeuBelaya Rus1:39:29+1:02:56
 
 
 
OPEN (5)3,1 km11 C
PlNameClubTimeDiff.
1Vjačeslavs NataļevičNovopolock32:070:00
2Iryna KarpikavaAlcor,BLR40:58+8:51
3Maryna HladkayaAlcor,BLR41:29+9:22
4Tatjana MalishkinaOK Stiga46:44+14:37
5Natali SokurMogilev52:30+20:23