Daugavpils čempionāts orientēšanās sportā 2015sv 14.06.2015. 18:52
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
S12 (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Kamilla AndersoneBaisie Eži1:43:30141:3112:25:010:00
 
 
 
S14 (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Nataļja TumanovaOK Stiga54:2811:00:5111:55:190:00
 
 
 
V14 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ņikita BogdanovsOK Stiga34:21357:3021:31:510:00
2Ilja MikulovsOK Stiga38:03455:4611:33:49+1:58
3Pavels KrasikovsOK Stiga30:1521:07:3131:37:46+5:55
4Arseni MironovZeos21:2411:16:4441:38:08+6:17
 
Olegs SizovsOK Stiga1:02:315
Rolands KratovskijsOK Stigamp
 
 
 
V16 (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Nikita AlekseyonokEridan55:1711:16:5112:12:080:00
 
Domantas BalčiūnasOSK Oriens1:18:372
 
 
 
S21 (11)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Kristina MasevičiūtėDainava49:0231:17:2112:06:230:00
2Anastasiya AfanasevaEridan48:3911:36:5142:25:30+19:07
3Hanna BaushevichBSU OC1:05:3491:20:0722:25:41+19:18
4Volha RahautsovaAlcor,BLR1:05:2781:26:0032:31:27+25:04
5Jūlija MatvijenkoOK Stiga50:2341:45:4572:36:08+29:45
6Anastasija SmoļakovaOK Stiga1:01:1871:42:5462:44:12+37:49
7Viktorija VengrevcaOK Stiga1:10:46101:41:4852:52:34+46:11
8Ieva IvbuleOSK Sēlijas mežs56:0962:03:1682:59:25+53:02
 
Hanna AleksandronetsBSU OCdnfdnf
Oksana ZhuravlevaNemiga-Nord53:045dnf
Rasa IvanauskaitėOK Azuolas48:532mp
 
 
 
S21B (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Anastasija IsajevaOK Stiga49:00255:1811:44:180:00
2Marina GrigorjevaOK Stiga51:01356:0721:47:08+2:50
3Nadzeya NazarankaTurlan58:0251:08:1732:06:19+22:01
4Stefanija ZaicevaOK Stiga42:1211:32:0952:14:21+30:03
5Laura SlaviņaBlaumanis52:2441:25:2842:17:52+33:34
6Shylai AliaksandraKL Baklan1:44:1881:36:3163:20:49+1:36:31
 
Aistė PetrevičienėApuokas1:26:156dnf
Marina ChaharynaBSU OC1:43:327dnf
 
 
 
V21 (21)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Dmitry KrapivkoKronan42:0321:11:2621:53:290:00
2Andrei ZhuravlevNemiga-Nord43:1441:11:2621:54:40+1:11
3Denis ZlobinMETA51:5981:04:4711:56:46+3:17
4Jevgenijs DanilovsOK Stiga40:0311:17:2371:57:26+3:57
5Ivan AfanasevEridan42:4731:18:4382:01:30+8:01
6Aleksandrs MiloševičsOK Stiga52:5091:13:4852:06:38+13:09
7Ivan ChaharynBSU OC57:24111:15:4762:13:11+19:42
8Mikalai HarbachouMETA1:01:03151:13:2442:14:27+20:58
9Eduard NovičenkoOK Šurpys48:4571:27:5392:16:38+23:09
10Dzmitry DavidovichBSU OC54:12101:35:53122:30:05+36:36
11Aras PetrevičiusApuokas57:24111:39:27142:36:51+43:22
12Vitali NazarankaTurlan1:12:12181:37:31132:49:43+56:14
13Aliaksei ShvantsBSU OC1:00:50141:51:27162:52:17+58:48
14Oļegs HomiļovsOK Stiga1:10:44171:46:30152:57:14+1:03:45
15Aliaksei ZhukauO-Life1:41:46191:55:12173:36:58+1:43:29
 
Timofei AlekseyonokEridandnf1:35:2811
Dmitri MironovZeos47:326dnf
Valērijs BaranovskisOK Stiga58:5913
Skirmantas RamoškaApuokas46:445
Ruslans MikulovsOK Stiga1:03:4616
Konstantins BogdanovsOK Stiga1:28:4410
 
 
 
V21B (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Antons DrozdovsOK Stiga49:14258:5111:48:050:00
2Olegs GauksOK Stiga47:5611:19:1122:07:07+19:02
3Zaļais ZaļaisBaisie Eži59:4031:56:5132:56:31+1:08:26
 
Kārlis PrauliņšOSK Sēlijas mežsmp
Vadims AvlasinsOK Stigadnf
 
 
 
S40 (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga38:0011:04:0811:42:080:00
2Tatsiana RudakouskayaVitiaz54:4141:51:5922:46:40+1:04:32
3Ilona GricāneOK Stiga38:4222:24:3933:03:21+1:21:13
 
Aleksandra KondratevaZeos59:125
Daina LūkinaOSK Sēlijas mežs47:273
 
 
 
V40 (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Maksim LAPEKINMogilev52:2911:05:5911:58:280:00
2Mihails SmilginsOK Stiga58:1031:11:0222:09:12+10:44
3Evaldas JadenkusOK Azuolas58:4441:16:5732:15:41+17:13
4Dmitrijs FrolovsAuseklis IK56:5421:20:5352:17:47+19:19
5Oleg SobolevVillena-O1:01:2461:17:0942:18:33+20:05
 
Aliaksandr PilipenkaOSK Orion1:00:545dnf
Vitalis MažuolisOSK Oriens1:30:076
Justs LūkinsOSK Sēlijas mežs1:26:227
 
 
 
S50 (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Māra PutniņaMežmalas40:33158:1911:38:520:00
2Elena GrigorovichDnepr43:5421:01:1621:45:10+6:18
3Ludmila MarchankaNovopolock47:4641:02:3331:50:19+11:27
4Halina HancharovaVitiaz53:0551:09:4142:02:46+23:54
 
Elena IzotovaTraktOR46:083dnf
 
 
 
V50 (11)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Valdis KokorišsMona38:24150:1921:28:430:00
2Varis PeisenieksKāpa OK40:35252:3831:33:13+4:30
3Mihail GrigorovichDnepr44:35358:1351:42:48+14:05
4Vjačeslavs DedelisOK Stiga45:4541:01:1971:47:04+18:21
5Rolands LaveiķisKāpa OK48:3261:03:0881:51:40+22:57
6Gennadiy IzotovTraktOR1:09:2381:07:4192:17:04+48:21
7Vikentiy MarchankaNovopolock1:04:4971:15:34102:20:23+51:40
 
Jānis PutniņšMežmalas46:315mp
Rimantas DauderisKrantas58:156
Vygintas SaldukasOK Oriens54:054
Dainius MelaikaOK Krantas49:511
 
 
 
S60 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Lida MichailovaZarasai36:10142:4411:18:540:00
2Dzidra BrilteOK Stiga39:57244:1421:24:11+5:17
3Austra BrilteOK Stiga55:57550:2831:46:25+27:31
4Anna SlaviņaMona50:2431:01:1341:51:37+32:43
5Mudīte AlksneJēkaba Aģentūra54:2741:04:3751:59:04+40:10
6Tatsiana KandratsyevaBelaya Rus1:13:3961:21:4862:35:27+1:16:33
 
 
 
V60 (10)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel34:59136:3311:11:320:00
2Andris TauvensKurmis OK35:23244:3731:20:00+8:28
3Jānis TurksTaka tok36:54352:0461:28:58+17:26
4Rodrigo SlaviņšOzons40:01549:4841:29:49+18:17
5Jurijs JevdokimovsOK Stiga47:32842:5421:30:26+18:54
6Uldis AlksnisJēkaba Aģentūra39:58451:1651:31:14+19:42
7Helmuts LukačovsSILVA40:51652:5871:33:49+22:17
8Jānis KalniņšSēlijas mežs1:00:1891:02:5882:03:16+51:44
9Uladzimir KandratsyeuBelaya Rus1:17:02101:39:2992:56:31+1:44:59
 
Imants MeldrājsSēlijas mežs45:127
 
 
 
OPEN (9)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Vjačeslavs NataļevičNovopolock26:07132:07158:140:00
2Maryna HladkayaAlcor,BLR31:37241:2931:13:06+14:52
3Iryna KarpikavaAlcor,BLR32:52440:5821:13:50+15:36
4Tatjana MalishkinaOK Stiga33:56546:4441:20:40+22:26
5Natali SokurMogilev48:27852:3051:40:57+42:43
 
Maksim GoraynchikMETA54:309
Valiantsina DavydziukAlcor,BLR33:565
DZMITRY HALAVACHMETA35:407
VOLHA HALAVACHMETA31:493