Daugavpils čempionāts orientēšanās sportā 2015sv 14.06.2015. 16:22
Results - Vidējā distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
S12 (1)2,0 km6 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kamilla AndersoneBaisie Eži1:43:300:00
 
 
 
S14 (1)2,9 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Nataļja TumanovaOK Stiga54:280:00
 
 
 
V14 (6)2,9 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Arseni MironovZeos21:240:00
2Pavels KrasikovsOK Stiga30:15+8:51
3Ņikita BogdanovsOK Stiga34:21+12:57
4Ilja MikulovsOK Stiga38:03+16:39
5Olegs SizovsOK Stiga1:02:31+41:07
 
Rolands KratovskijsOK Stigamp
 
 
 
V16 (1)5,6 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Nikita AlekseyonokEridan55:170:00
 
 
 
S21 (11)5,6 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Anastasiya AfanasevaEridan48:390:00
2Rasa IvanauskaitėOK Azuolas48:53+0:14
3Kristina MasevičiūtėDainava49:02+0:23
4Jūlija MatvijenkoOK Stiga50:23+1:44
5Oksana ZhuravlevaNemiga-Nord53:04+4:25
6Ieva IvbuleOSK Sēlijas mežs56:09+7:30
7Anastasija SmoļakovaOK Stiga1:01:18+12:39
8Volha RahautsovaAlcor,BLR1:05:27+16:48
9Hanna BaushevichBSU OC1:05:34+16:55
10Viktorija VengrevcaOK Stiga1:10:46+22:07
 
Hanna AleksandronetsBSU OCdnf
 
 
 
S21B (8)4,1 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Stefanija ZaicevaOK Stiga42:120:00
2Anastasija IsajevaOK Stiga49:00+6:48
3Marina GrigorjevaOK Stiga51:01+8:49
4Laura SlaviņaBlaumanis52:24+10:12
5Nadzeya NazarankaTurlan58:02+15:50
6Aistė PetrevičienėApuokas1:26:15+44:03
7Marina ChaharynaBSU OC1:43:32+1:01:20
8Shylai AliaksandraKL Baklan1:44:18+1:02:06
 
 
 
V21 (20)7,1 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Jevgenijs DanilovsOK Stiga40:030:00
2Dmitry KrapivkoKronan42:03+2:00
3Ivan AfanasevEridan42:47+2:44
4Andrei ZhuravlevNemiga-Nord43:14+3:11
5Skirmantas RamoškaApuokas46:44+6:41
6Dmitri MironovZeos47:32+7:29
7Eduard NovičenkoOK Šurpys48:45+8:42
8Denis ZlobinMETA51:59+11:56
9Aleksandrs MiloševičsOK Stiga52:50+12:47
10Dzmitry DavidovichBSU OC54:12+14:09
11Ivan ChaharynBSU OC57:24+17:21
11Aras PetrevičiusApuokas57:24+17:21
13Valērijs BaranovskisOK Stiga58:59+18:56
14Aliaksei ShvantsBSU OC1:00:50+20:47
15Mikalai HarbachouMETA1:01:03+21:00
16Ruslans MikulovsOK Stiga1:03:46+23:43
17Oļegs HomiļovsOK Stiga1:10:44+30:41
18Vitali NazarankaTurlan1:12:12+32:09
19Aliaksei ZhukauO-Life1:41:46+1:01:43
 
Timofei AlekseyonokEridandnf
 
 
 
V21B (5)5,3 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Olegs GauksOK Stiga47:560:00
2Antons DrozdovsOK Stiga49:14+1:18
3Zaļais ZaļaisBaisie Eži59:40+11:44
 
Kārlis PrauliņšOSK Sēlijas mežsmp
Vadims AvlasinsOK Stigadnf
 
 
 
S40 (5)4,2 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga38:000:00
2Ilona GricāneOK Stiga38:42+0:42
3Daina LūkinaOSK Sēlijas mežs47:27+9:27
4Tatsiana RudakouskayaVitiaz54:41+16:41
5Aleksandra KondratevaZeos59:12+21:12
 
 
 
V40 (7)7,1 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Maksim LAPEKINMogilev52:290:00
2Dmitrijs FrolovsAuseklis IK56:54+4:25
3Mihails SmilginsOK Stiga58:10+5:41
4Evaldas JadenkusOK Azuolas58:44+6:15
5Aliaksandr PilipenkaOSK Orion1:00:54+8:25
6Oleg SobolevVillena-O1:01:24+8:55
7Justs LūkinsOSK Sēlijas mežs1:26:22+33:53
 
 
 
S50 (5)4,2 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Māra PutniņaMežmalas40:330:00
2Elena GrigorovichDnepr43:54+3:21
3Elena IzotovaTraktOR46:08+5:35
4Ludmila MarchankaNovopolock47:46+7:13
5Halina HancharovaVitiaz53:05+12:32
 
 
 
V50 (8)5,6 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Valdis KokorišsMona38:240:00
2Varis PeisenieksKāpa OK40:35+2:11
3Mihail GrigorovichDnepr44:35+6:11
4Vjačeslavs DedelisOK Stiga45:45+7:21
5Jānis PutniņšMežmalas46:31+8:07
6Rolands LaveiķisKāpa OK48:32+10:08
7Vikentiy MarchankaNovopolock1:04:49+26:25
8Gennadiy IzotovTraktOR1:09:23+30:59
 
 
 
S60 (6)3,5 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Lida MichailovaZarasai36:100:00
2Dzidra BrilteOK Stiga39:57+3:47
3Anna SlaviņaMona50:24+14:14
4Mudīte AlksneJēkaba Aģentūra54:27+18:17
5Austra BrilteOK Stiga55:57+19:47
6Tatsiana KandratsyevaBelaya Rus1:13:39+37:29
 
 
 
V60 (10)4,2 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel34:590:00
2Andris TauvensKurmis OK35:23+0:24
3Jānis TurksTaka tok36:54+1:55
4Uldis AlksnisJēkaba Aģentūra39:58+4:59
5Rodrigo SlaviņšOzons40:01+5:02
6Helmuts LukačovsSILVA40:51+5:52
7Imants MeldrājsSēlijas mežs45:12+10:13
8Jurijs JevdokimovsOK Stiga47:32+12:33
9Jānis KalniņšSēlijas mežs1:00:18+25:19
10Uladzimir KandratsyeuBelaya Rus1:17:02+42:03
 
 
 
OPEN (9)2,4 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Vjačeslavs NataļevičNovopolock26:070:00
2Maryna HladkayaAlcor,BLR31:37+5:30
3VOLHA HALAVACHMETA31:49+5:42
4Iryna KarpikavaAlcor,BLR32:52+6:45
5Tatjana MalishkinaOK Stiga33:56+7:49
5Valiantsina DavydziukAlcor,BLR33:56+7:49
7DZMITRY HALAVACHMETA35:40+9:33
8Natali SokurMogilev48:27+22:20
9Maksim GoraynchikMETA54:30+28:23