Daugavpils čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2015se 14.02.2015. 16:04
Results - Vidējā distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
V12 (2)1,0 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Adomas TraubasFortūna9:060:00
2Anatolijs HohlovsOK Stiga12:42+3:36
 
 
 
S14 (3)2,2 km7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Malvina GirinskytėOriens25:320:00
2Morta MatelytėOriens27:34+2:02
3Sandra MaižvilaitėOriens31:38+6:06
 
 
 
V14 (4)2,2 km7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ilja MikulovsOK Stiga21:510:00
2Gytis DauknysOriens24:06+2:15
3Simas MarkevičiusOriens29:01+7:10
4Aleksejs IvanovsOK Stiga30:55+9:04
 
 
 
S16 (3)3,4 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Austėja KalvaitytėIOSK Būdakalnis36:060:00
2Aleksandra RibakovaOK Stiga42:48+6:42
3Inesa DrejmaneOK Stiga1:19:14+43:08
 
 
 
V16 (2)3,7 km11 C
PlNameClubTimeDiff.
1Adomas RepšysOriens30:170:00
 
Aleksandrs PetrovsOK Stigamp
 
 
 
S21 (9)4,3 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga32:150:00
2Olga PavārnieceOK Stiga34:11+1:56
3Aistė TraubienėFortūna34:23+2:08
4Asta JanuškevičienėFortuna34:43+2:28
5Inese KauķeBriksnis SK36:21+4:06
6Jūlija MatvijenkoOK Stiga36:46+4:31
7Rasa KumpyteLevuo1:04:42+32:27
8Viktorija VengrevicaOK Stiga1:13:04+40:49
9Stefanija ZaicevaOK Stiga1:15:32+43:17
 
 
 
V21 (11)5,4 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Dalius BoguškaLTU29:410:00
2Eduard NovičenkoOK Šiurpys30:36+0:55
3Darius KilbauskasOK Šiurpys32:27+2:46
4Denis ZlobinMogilev32:39+2:58
5Regimantas JanuškevičiusFortuna33:47+4:06
6Mindaugas KvedaraviciusLevuo34:34+4:53
7Maksims LatkovskisOK Stiga36:23+6:42
8Darius KalvaitisIOSK Būdakalnis36:53+7:12
9Ruslans MikulovsOK Stiga37:01+7:20
10Paulius RimšaOriens38:06+8:25
11Olegs MatrosovsOK Stiga1:09:14+39:33
 
 
 
S40 (1)3,7 km11 C
PlNameClubTimeDiff.
1Inna GogorevaMogilev29:450:00
 
 
 
V40 (5)5,4 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Maksim LapekinMogilev31:340:00
2Nikolajs GrigorjevsOK Stiga33:49+2:15
3Mihails SmilginsOK Stiga38:03+6:29
4Vjačeslavs GajevskisOK Stiga39:24+7:50
5Ivan BendikMogilev45:16+13:42
 
 
 
S50 (1)3,4 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Toma KogutenkoMogilev49:530:00
 
 
 
V50 (3)4,3 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Vjačeslavs DedelisOK Stiga/Metmatus31:560:00
2Rimantas CicėnasOriens35:50+3:54
3Algirdas ŠalkauskasOriens50:11+18:15
 
 
 
S60 (1)3,4 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Lida MichailovaZarasai44:050:00