Daugavpils čempionāts orientēšanās sportā 11.-12.jūnija 2016se 2016.06.11. 17:28
Results - Vidēja distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
S8 (2)1,0 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Elizabete VilciņaKāpa OK1 (10)16:370:00
2Arina GrigorjevaOK Stiga1 (10)17:17+0:40
 
 
 
V8 (1)1,0 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Tomass AndersonsOK Baisie Eži1 (10)13:130:00
 
 
 
V10 (1)1,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Bogdans BogdanovsOK Stiga1 (9)25:120:00
 
 
 
S10 (2)1,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Amālija KozlovaOK Stiga1 (9)26:070:00
 
Vika SmilginaOK Stiga1 (9)mp
 
 
 
V12 (1)2,0 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Emīls LecinskisKāpa OK1 (7)24:440:00
 
 
 
V14 (6)3,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Ilja MikulovsOK Stiga1 (5)30:140:00
2Ņikita BogdanovsOK Stiga1 (5)33:41+3:27
3Imants MaļinaOK Stiga1 (5)34:07+3:53
4Olegs SizovsOK Stiga1 (5)43:03+12:49
5Artjoms KozlovsOK Stiga1 (5)44:08+13:54
6Anatolijs HohlovsOK Stiga1 (5)1:06:33+36:19
 
 
 
OPEN (4)2,4 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Jevgeņijs TarvidsOK Stiga1 (8)25:420:00
2Tatjana MaliskinaOK Stiga1 (8)30:47+5:05
3Oskars SilovsOK Stiga1 (8)31:22+5:40
4Natali SokurMeta1 (8)51:36+25:54
 
 
 
S21 (1)5,3 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Volha RahautsovaBLR Alcor1 (2)40:400:00
 
 
 
V21 (9)6,8 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Andrej GerasimovSalomon adventure team136:030:00
2Darius KilbauskasOK Šiurpys138:23+2:20
3Andrius MichailovasOK Arboro138:56+2:53
4Aleksandrs MiloševičsOK Stiga141:24+5:21
5Jānis ZamovskisOK Ogre143:04+7:01
6Eduard NovičenkoOK Šiurpys144:06+8:03
7Mikalai HarbachoyMeta148:40+12:37
8Kārlis VilciņšKāpa OK155:54+19:51
 
Konstantins BogdanovsOK Stiga1dnf
 
 
 
S21B (5)4,2 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Māra VilciņaKāpa OK1 (4)42:030:00
2Ilona GricaneOK Stiga1 (4)52:01+9:58
3Ieva Sereikyte-BelickieneSaule OK1 (4)54:11+12:08
4Marina ChaharynaKO BSU1 (4)1:55:06+1:13:03
5Justina Krasinskaite-MichailovaOK Arboro1 (4)2:07:25+1:25:22
 
 
 
V21B (9)5,0 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Oskars SeilisAuseklis1 (3)31:090:00
2Ivan ChaharynKO BSU1 (3)31:35+0:26
3Anton DrozdovOK Stiga1 (3)34:22+3:13
4Skirmantas RamoskaApuokas1 (3)35:01+3:52
5Mihails KonovalovsOK Stiga1 (3)39:02+7:53
6Ruslans MikulovsOK Stiga1 (3)41:40+10:31
7Nikolajs DedelisOK Stiga1 (3)44:06+12:57
8Olegs GauksOK Stiga1 (3)45:52+14:43
 
Robertas StankevičRASKK SK - Vilniaus m. SC1 (3)dnf
 
 
 
S40 (1)5,0 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga1 (3)36:180:00
 
 
 
V40 (4)6,8 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Aigars VārnaZiemeļkurzeme OK141:580:00
2Mihails SmilginsOK Stiga144:52+2:54
3Viktors LescovsOK Stiga144:58+3:00
4Maksim LapekinMeta152:09+10:11
 
 
 
S50 (3)4,2 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Odeta TurkaTAKA TOK1 (4)42:240:00
2Māra PutniņaMežmalas1 (4)48:32+6:08
3Tamara KogutenkoMogilev1 (4)57:24+15:00
 
 
 
V50 (6)5,3 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Juris KokinsMeridiāns1 (2)40:240:00
2Vjačeslavs DedelisOK Stiga1 (2)42:33+2:09
3Ivanas ZiaziuliaSaule OK1 (2)43:09+2:45
4Jurgis KarnaviciusSaule OK1 (2)45:17+4:53
5Jānis PutniņšMežmalas1 (2)46:05+5:41
6Zaļais ZaļaisOK Baisie Eži1 (2)48:10+7:46
 
 
 
S60 (3)3,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Austra BrilteOK Stiga1 (5)40:140:00
2Dzidra BrilteOK Stiga1 (5)43:06+2:52
3Nadzeya KhrapinaPeleng-Vimpel BLR1 (5)55:21+15:07
 
 
 
V60 (5)4,2 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel BLR1 (4)18:390:00
2Rolands LaveiķisOK Kāpa Carnikava1 (4)20:07+1:28
3Jānis TurksTAKA TOK1 (4)22:44+4:05
4Atle BergsethAuseklis1 (4)24:45+6:06
5Uldis AlksnisJēkaba Aģentūra1 (4)25:27+6:48