Daugavpils čempionāts orientēšanās sportā 11.-12.jūnija 2016sv 2016.06.12. 20:43
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
S8 (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
11Elizabete VilciņaKāpa OK16:37119:42136:190:00
2Arina GrigorjevaOK Stiga17:17235:26252:43+16:24
 
 
 
V8 (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Tomass AndersonsOK Baisie Eži13:13158:4611:11:590:00
 
 
 
V10 (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Bogdans BogdanovsOK Stiga25:1211:01:3211:26:440:00
 
 
 
S10 (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Amālija KozlovaOK Stiga26:0711:02:3411:28:410:00
 
Vika SmilginaOK Stigamp
 
 
 
V12 (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Emīls LecinskisKāpa OK24:4411:08:1011:32:540:00
 
 
 
V14 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ilja MikulovsOK Stiga30:14156:4811:27:020:00
2Ņikita BogdanovsOK Stiga33:4121:08:4631:42:27+15:25
3Artjoms KozlovsOK Stiga44:0851:05:4721:49:55+22:53
4Olegs SizovsOK Stiga43:0341:11:4541:54:48+27:46
5Anatolijs HohlovsOK Stiga1:06:3361:16:0052:22:33+55:31
 
Imants MaļinaOK Stiga34:073dnf
 
 
 
OPEN (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Jevgeņijs TarvidsOK Stiga25:42130:19156:010:00
2Tatjana MaliskinaOK Stiga30:47236:5031:07:37+11:36
3Nikolajs DedelisOK Stiga44:06430:4921:14:55+18:54
4Oskars SilovsOK Stiga31:22356:5741:28:19+32:18
 
Natali SokurMeta51:365mp
 
 
 
S21 (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Volha RahautsovaBLR Alcor40:4011:31:1112:11:510:00
 
Stefanija ZaicevaOK Stiga3:27:182
 
 
 
V21 (9)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Andrej GerasimovSalomon adventure team36:0311:24:0912:00:120:00
2Aleksandrs MiloševičsOK Stiga41:2441:29:2152:10:45+10:33
3Jānis ZamovskisOK Ogre43:0451:28:2642:11:30+11:18
4Eduard NovičenkoOK Šiurpys44:0661:27:5032:11:56+11:44
5Mikalai HarbachoyMeta48:4071:26:1822:14:58+14:46
6Andrius MichailovasOK Arboro38:5631:36:5962:15:55+15:43
 
Kārlis VilciņšKāpa OK55:548dnf
Konstantins BogdanovsOK Stigadnf
Darius KilbauskasOK Šiurpys38:232
 
 
 
S21B (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Māra VilciņaKāpa OK42:0311:09:0021:51:030:00
2Ilona GricaneOK Stiga52:0121:07:3711:59:38+8:35
3Justina Krasinskaite-MichailovaOK Arboro2:07:2552:41:2534:48:50+2:57:47
 
Marina ChaharynaKO BSU1:55:064dnf
Ieva Sereikyte-BelickieneSaule OK54:113
 
 
 
V21B (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ivan ChaharynKO BSU31:35251:5711:23:320:00
2Oskars SeilisAuseklis31:09157:4321:28:52+5:20
3Ruslans MikulovsOK Stiga41:4051:06:4341:48:23+24:51
4Mihails KonovalovsOK Stiga39:0241:13:4151:52:43+29:11
 
Anton DrozdovOK Stigamp1:00:433
Olegs GauksOK Stiga45:526
Skirmantas RamoskaApuokas35:013
Robertas StankevičRASKK SK - Vilniaus m. SCdnf
 
 
 
S40 (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga36:1811:10:5611:47:140:00
 
 
 
V40 (4)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Mihails SmilginsOK Stiga44:5221:27:5422:12:460:00
2Maksim LapekinMeta52:0941:21:5912:14:08+1:22
3Viktors LescovsOK Stiga44:5831:39:0832:24:06+11:20
 
Aigars VārnaZiemeļkurzeme OK41:581
 
 
 
S50 (3)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Odeta TurkaTAKA TOK42:2411:02:4321:45:070:00
2Māra PutniņaMežmalas48:32256:5711:45:29+0:22
3Tamara KogutenkoMogilev57:2431:11:2232:08:46+23:39
 
 
 
V50 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Juris KokinsMeridiāns40:2411:02:4111:43:050:00
2Jānis PutniņšMežmalas46:0551:07:2221:53:27+10:22
3Vjačeslavs DedelisOK Stiga42:3321:12:0831:54:41+11:36
4Zaļais ZaļaisOK Baisie Eži48:1061:16:3142:04:41+21:36
 
Jurgis KarnaviciusSaule OK45:174
Ivanas ZiaziuliaSaule OK43:093
 
 
 
S60 (3)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Dzidra BrilteOK Stiga43:06247:5711:31:030:00
2Austra BrilteOK Stiga40:14150:5821:31:12+0:09
3Nadzeya KhrapinaPeleng-Vimpel BLR55:2131:54:5032:50:11+1:19:08
 
 
 
V60 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Rolands LaveiķisOK Kāpa Carnikava20:07245:3111:05:380:00
2Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel BLR18:39151:3531:10:14+4:36
3Jānis TurksTAKA TOK22:44351:3021:14:14+8:36
4Uldis AlksnisJēkaba Aģentūra25:27558:4841:24:15+18:37
5Atle BergsethAuseklis24:4541:02:5961:27:44+22:06
 
Jura EvdokimovOK Stiga1:00:025