Dpils čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2016.15.-16.janvāri.se 2016.01.16. 15:49
Results - Videja dist 1created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
V21 (23)5,1 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Regimantas KavaliauskasOK Telšiai125:030:00
2Nerijus ŠulčysOK Perkūnas125:23+0:20
3Andrej GerasimovIgtisa126:59+1:56
4Dmitrijs AndrejevsOK Stiga127:26+2:23
5Vitalijus PetrulisOK Telšiai127:38+2:35
6Eduard NovičenkoOK Šiurpys129:51+4:48
7Darius KilbauskasOK Šiurpys130:10+5:07
8Rolandas BackysIgtisa130:55+5:52
9Aidas ŽigilėjusOK Telšiai130:57+5:54
10Tadas KazlauskasOK Fortūna131:16+6:13
11Kasparas ŠulčysVMSC, OK Perkūnas132:16+7:13
12Nojus KalvaitisIOSK Būdakalnis132:25+7:22
13Remigijus MasilionisFortuna/ Radio-O.lt132:51+7:48
14Mindaugas KvedaraviciusLevuo135:00+9:57
15Viktors ĻeščovsOK Stiga135:13+10:10
16Ruslans MikulovsOK Stiga137:07+12:04
17Adomas RepšysPanevėžio KKSC137:37+12:34
18Darius KalvaitisIOSK Būdakalnis139:02+13:59
19Vytautas TrakimasJokers142:23+17:20
20Andojas LapinskasVMSC, OK Perkūnas144:40+19:37
21Gintautas ValauskasOK Telšiai150:04+25:01
22Ramojus LapinskasVMSC, OK Perkūnas150:53+25:50
 
Oļegs HomilevsOK Stiga1mp
 
 
 
S21 (17)4,7 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Gabriele AndrasiunieneSK S-Sportas226:480:00
2Ļubova PavļukovaOK Stiga227:47+0:59
3Ramune ArlauskieneIOSK Budakalnis227:50+1:02
4Vilija RevaitėSM Gaja231:20+4:32
5Karolina SakalauskaitėVMSC, OK Perkūnas233:47+6:59
6Judita TraubaitėFortūna234:04+7:16
7Aistė TraubienėFortūna235:37+8:49
8Jolanta ŠulčienėOK Perkūnas236:03+9:15
9Vaiva LaurutyteAlytaus SRC236:10+9:22
10Olga PavārnieceOK Stiga239:13+12:25
11Kristina SutkienėOK Telšiai239:34+12:46
12Miglė SušinskaitėFortūna OK, vmsc240:10+13:22
13Viktorija VengrevičaOK Stiga240:39+13:51
14Austėja KalvaitytėIOSK Būdakalnis242:05+15:17
15Stefanija ZaicevaOK Stiga256:08+29:20
16Viktorija MakauskaiteAlytaus SRC256:17+29:29
17Rasa KumpyteLevuo21:02:17+35:29
 
 
 
S14 (3)3,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Malvina GirinskytėPanevėžio KKSC426:260:00
2Morta MatelytėPanevėžio KKSC427:35+1:09
3Nataļja TumanovaBJC Jaunība428:32+2:06
 
 
 
V14 (8)3,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Gytis DauknysPanevėžio KKSC420:530:00
2Imants MaļinaBJC Jaunība423:01+2:08
3Vėjus ŽigilėjusOK Perkūnas423:25+2:32
4Ilja MikulovsOK Stiga430:15+9:22
5Adomas TraubasFortūna431:33+10:40
6Artjoms KozlovsBJC Jaunība434:50+13:57
7Pijus JaloveckasPanevėžio KKSC436:53+16:00
8Anatolijs HohlovsBJC Jaunība443:17+22:24
 
 
 
S16 (1)3,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Emilija TamošiūnaitėVMSC, OK Ąžuolas436:020:00
 
 
 
V16 (2)4,0 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Benas RadzivonasOK Šilas343:530:00
2Simas MarkevičiusPanevėžio KKSC347:09+3:16
 
 
 
V40 (2)4,7 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Nikolajs GrigorjevsOK Stiga230:500:00
2Robertas MikalauskasLevuo237:13+6:23
 
 
 
V50 (3)4,7 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Rimantas CicėnasOriens234:350:00
2Vjačeslavs DedelisOK Stiga236:38+2:03
 
Algirdas ŠalkauskasPanevėžio KKSC2mp
 
 
 
S60 (1)3,5 km
PlNameClubCourseTimeDiff.
1Lida MichailovaZarasai433:110:00