Daugavpils čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2017se 2017.01.14. 16:53
Results - 1. Diena Vidējā distancēcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
S12 (9)1,8 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Gintarė GapšytėŠIauliai JTC18:560:00
2Ugnė GabreliūnaitėPanevėžio KKSC23:52+4:56
3Anete StrautaMadonas BJSS/OK Arona25:26+6:30
4Elīze BremzeOgre OK/SC40:57+22:01
5Milana KraveleStiga OK1:01:08+42:12
6Nadežda FedotovaStiga OK1:05:16+46:20
7Arina GrigorjevaStiga OK1:50:23+1:31:27
 
Linnus AnniPekomp
Anastasija PetrovaStiga OKmp
 
 
 
V12 (9)1,8 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kudre TimoPeko13:460:00
2Tadas MackevičiusPanevėžio KKSC15:11+1:25
3Audris Odo VītoliņšOgre OK/SC16:09+2:23
4Ritvars ĻepeškinsMadonas BJSS/OK Arona17:14+3:28
5Gvidas BurbulisPanevėžio KKSC17:43+3:57
6Bogdans BogdanovsStiga OK24:31+10:45
7Roberts DaugertsOgre OK/SC33:51+20:05
8Adrians KuģenieksOgre OK/SC40:14+26:28
 
Savelijs PetrovsStiga OKmp
 
 
 
S14 (1)2,6 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Aigi EinmaaRakvere OK23:460:00
 
 
 
V14 (12)2,6 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Uģis BeķerisMadonas BJSS/OK Arona16:550:00
2Jēkabs LočmelisZVOC0VBSS18:09+1:14
3Dāvis VītiņšsMadonas BJSS/OK Arona22:54+5:59
4Klāvs PļaviņšMadonas BJSS/OK Arona23:01+6:06
5Mārcis GraudumsMadonas BJSS/OK Arona23:45+6:50
6Adomas TraubasOK Fortūna26:26+9:31
7Pijus JaloveckasPanevėžio KKSC27:38+10:43
8Roberts NīmanisOgre OK/SC37:48+20:53
9Deniss BazarovsStiga OK46:13+29:18
10Jevģenijs KotukovsStiga OK1:33:10+1:16:15
 
Ronalds AleksānsOgre OK/SCmp
Aleksejs BeinarovičsStiga OKdnf
 
 
 
S16 (4)4,7 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Linnus MariPeko36:030:00
2Malvina GirinskytėPanevėžio KKSC48:27+12:24
3Morta MatelytėPanevėžio KKSC1:15:54+39:51
4Sandra MaižvilaitėPanevėžio KKSC1:19:47+43:44
 
 
 
V16 (6)4,9 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Sander PritsikRakvere OK29:480:00
2Siim TurbanRakvere OK40:22+10:34
3Iļja MikulovsStiga OK45:08+15:20
4Andris SvilānsOgre OK/SC45:15+15:27
5Olegs SizovsStiga OK51:22+21:34
6Kajus JaseliūnasŠIauliai JTC1:06:47+36:59
 
 
 
S21 (33)5,4 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Līga ValdmaneZVOC0VBSS31:420:00
2Gabriele AndrasiunieneSK S0Sportas32:18+0:36
3Kaisa RoobaRakvere OK33:42+2:00
4Judita TraubaitėOK Fortūna33:46+2:04
5Epp PaalbergRakvere OK35:29+3:47
6Gabija RazaityteIgtisa36:37+4:55
7Januškevičienė AstaOK Fortūna37:27+5:45
7Vilma AlberingaZVOC0VBSS37:27+5:45
9Aistė TraubienėOK Fortūna38:00+6:18
10Karolina SakalauskaitėVMSC, OK Perkūnas38:04+6:22
11Elizabete LočmeleZVOC0VBSS38:47+7:05
12Algirda ZaliauskaitėOK Perkūnas39:30+7:48
13Anna Emīlija SutaZVOC0VBSS39:35+7:53
14Vilija RevaitėMedeina OK, SM Gaja39:45+8:03
15Dalia SiudikienėOK Ąžuolas39:55+8:13
16Miglė SušinskaitėVMSC, OK Fortūna40:14+8:32
17Olga PavārnieceStiga OK41:32+9:50
18Arta Renāte RulleZVOC0VBSS42:53+11:11
19Monika BadunaMadonas BJSS/OK Arona43:00+11:18
20Dovilė MakselytėAlytaus SRC43:56+12:14
21Juste UmbrasaiteOK Perkūnas44:10+12:28
22Kristina MasevičiūtėOK Dainava44:15+12:33
23Sintija OzolaZVOC0VBSS45:41+13:59
24Vaiva LaurutytėAlytaus SRC46:40+14:58
25Irina AdomaitieneOK Klajūnas47:26+15:44
26Austėja KalvaitytėOK Būdakalnis, SM Gaja48:29+16:47
27Emilija TamoševičiūtėVMSC, OK Ąžuolas49:44+18:02
28Lina BalčiūnaitėOK Takas52:50+21:08
29Volha RahautsovaSC Alcor BLR54:01+22:19
30Saženytė EugenijaOK Fortūna54:02+22:20
31Viktorija VengrevičaStiga OK57:42+26:00
32Viktorija MakauskaitėAlytaus SRC1:04:39+32:57
33Rasa KumpyteOK Lėvuo1:28:57+57:15
 
 
 
V21 (55)5,9 km19 C
PlNameClubTimeDiff.
1Dmitrijs AndrejevsStiga OK30:250:00
2Ignas AmbrazasSK S0Sportas31:16+0:51
3Rokas VaitkusŠIauliai JTC31:49+1:24
4Vitalijus Petrulisok telsiai32:17+1:52
5Svajunas AmbrazasSK S0Sportas32:19+1:54
6Niks PļaviņšMadonas BJSS/OK Arona32:33+2:08
7Ilmar UdamJOKA32:45+2:20
7Aleksandrs ZilisStiga OK32:45+2:20
9Petras AndrasiunasSK S0Sportas33:00+2:35
10Nauris RaizeMadonas BJSS/OK Arona33:21+2:56
11Kaarel VesilindSRD SK33:23+2:58
12Darius KilbauskasOK Šiurpys33:45+3:20
13Andres SaalOtepää SK34:16+3:51
14Margus HallikOK LUS / Sakas34:20+3:55
15Eduard NovičenkoOK Šiurpys34:37+4:12
16Toomas EvenPeko34:38+4:13
17Nauris NeimanisOgre OK/SC34:46+4:21
18Kuno RoobaRakvere OK35:02+4:37
19Rolandas BackysIgtisa35:07+4:42
20Dalius BoguškaOK Lėvuo35:12+4:47
21Kasparas ŠulčysVMSC, OK Perkūnas35:47+5:22
22Dainoras SaunoriusIgtisa35:52+5:27
23Pauls AlberingsZVOC0VBSS36:38+6:13
24Andris SarksņaOgre OK/SC36:52+6:27
25Hallop KevinPeko37:09+6:44
26Andris RobaldsZVOC0VBSS37:44+7:19
27Adomas RepšysPanevėžio KKSC38:11+7:46
28Ruslans MikulovsStiga OK38:33+8:08
29Januškevičius RegimantasOK Fortūna38:50+8:25
30Valters ReneslācisOgre OK/SC39:42+9:17
31Jēkabs PutniņšMadonas BJSS/OK Arona39:49+9:24
32Aidas ŽigilėjusOK Telšiai / SM Gaja40:02+9:37
33Tautvydas ŽilinskasIOSK Būdakalnis40:04+9:39
34Kestutis SiudikasOK Takas40:34+10:09
35Tadas KazlauskasOK Fortūna40:57+10:32
36Rūdolfs Matīss VimbaZVOC0VBSS41:05+10:40
37Donatas MickusOSK SAKAS41:23+10:58
38Aruots AndresPeko41:32+11:07
39Vaidas JurgaitisOK Sakas42:41+12:16
40Māris HeinolsZVOC0VBSS43:11+12:46
41Aleksandrs MiloševičsStiga OK43:22+12:57
42Mindaugas KvedaraviciusOK Lėvuo43:29+13:04
43Haralds VišņevskisZVOC0VBSS43:55+13:30
44Gytis DauknysPanevėžio KKSC44:07+13:42
45Edgars UstinovsOgre OK/SC44:35+14:10
46Andojas LapinskasVMSC, OK Perkūnas44:48+14:23
47Andrius MichailovasOK Arboro46:04+15:39
48Mindaugas NakvosasOK Sakas46:17+15:52
49Darius KalvaitisIOSK Būdakalnis46:40+16:15
50Rokas NorvilisŠIauliai JTC46:53+16:28
51Nedas ŽilovasOK Takas, SM Gaja49:50+19:25
52Ramojus LapinskasVMSC, OK Perkūnas54:30+24:05
53Benas RadzivonasSM Gaja / OSK Šilas55:23+24:58
54Mihails KonovalovsStiga OK57:54+27:29
55Martynas DobilinskasAntaris1:08:12+37:47
 
 
 
S40 (1)4,9 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Toma KogutenkoDnepr1:04:430:00
 
 
 
V40 (10)5,4 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Viktors LeščovsStiga OK32:180:00
2Raul KudrePeko32:42+0:24
3Maksim LapekinMETA37:07+4:49
4Guntars MankusSaldus OK38:36+6:18
5Robertas AdomaitisOK Klajūnas50:52+18:34
6Reinis NīmanisOgre OK/SC1:01:14+28:56
7Tomas KlicnerSK S0Sportas1:01:26+29:08
8Andres VesilindSRD SK1:03:03+30:45
9Vidmantas BacysOK Sakas1:06:25+34:07
 
Artūras GapšysŠIauliai JTCmp
 
 
 
S50 (1)4,0 km11 C
PlNameClubTimeDiff.
1Māra PutniņaMežmalas/Madona49:200:00
 
 
 
V50 (5)4,9 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Zenonas RadzivonasOSK Šilas37:270:00
2Rimantas CicenasOK Oriens37:55+0:28
3Pranas MockusOSK Šilas38:19+0:52
4Jānis PutniņšMežmalas/Madona39:20+1:53
5Devis ŽilovasOK Takas47:34+10:07
 
 
 
S60 (1)4,0 km11 C
PlNameClubTimeDiff.
1Lida MichailovaZarasai47:430:00
 
 
 
V60 (4)4,7 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Vjačeslavs DedelisStiga OK29:530:00
2Algirdas ŠalkauskasPanevėžio KKSC36:58+7:05
3Varis PeisenieksKāpa OK42:56+13:03
4Romualdas VeršinskasOK Lėvuo57:19+27:26