Daugavpils vasaras orientēšanās čempionāts 2017sv 2017.06.11. 17:17
Overall resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
S8* (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Viktoriya AfanasevaEridan18:29119:59238:280:00
 
Margarita BendikMogilev12:061
 
 
 
V8* (1)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Dāvis RapaZebiekstes15:1119:21124:320:00
 
 
 
S10* (4)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Līna MadsenaArona OK22:39119:16241:550:00
2Alina VavilovaOK Stiga26:42316:10142:52+0:57
3Arina GrigorjevaOK Stiga26:29222:59349:28+7:33
 
Dana AndrejevaOK Stiga43:444mp
 
 
 
V10* (4)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Nikita VavilovsOK Stiga28:53414:34143:270:00
2Artjoms IvanovsOK Stiga18:15130:22248:37+5:10
3Glebs ZilisOK Stiga20:37235:29356:06+12:39
 
Nikita GlotovsOK Stiga23:233
 
 
 
S12 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Emilija StaišiūnaitėOK Azuolas27:34138:5511:06:290:00
2Nadežda FedotovaOK Stiga29:3921:00:1341:29:52+23:23
3Anastasija PetrovaOK Stiga42:11454:0731:36:18+29:49
4Anastasija AndrejevaOK Stiga40:1831:03:1051:43:28+36:59
5Jekaterina RomanovaOK Stiga1:06:5451:06:2462:13:18+1:06:49
 
Viktorija PopovičaOK Stiga48:002
 
 
 
V12 (7)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Emīls SaulīteOK Stiga17:10122:20139:300:00
2Ilja ZilisOK Stiga43:58428:3421:12:32+33:02
3Bogdans BogdanovsOK Stiga/BJC Jaunība36:33243:5231:20:25+40:55
4Aleksejs BalinskijsOK Stiga42:09349:3251:31:41+52:11
5Savelijs PetrovsOK Stiga1:02:14548:3141:50:45+1:11:15
 
Artjoms IvanovsOK Stigadnf
Glebs ZilisOK Stigadnf
 
 
 
S14 (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Laura BerķeIK Auseklis27:56146:1311:14:090:00
2Elīza MadsenaArona OK37:3021:13:3221:51:02+36:53
 
 
 
V14 (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Tautvydas RimkusOK Azuolas27:06235:3511:02:410:00
2Imants MaļinaOK Stiga/BJC Jaunība26:17139:5421:06:11+3:30
3Rytis ValatkevičiusOK Azuolas27:43352:3841:20:21+17:40
4Parbus PiličiauskasOK Azuolas28:54459:4451:28:38+25:57
5Jovaras ZigmantasOK Azuolas45:47850:5531:36:42+34:01
6Anatolijs HohlovsOK Stiga/BJC Jaunība41:1671:09:0661:50:22+47:41
7Ignas BaronasOK Azuolas33:0351:22:2771:55:30+52:49
8Modestas MiloševičiusOK Azuolas35:2161:29:3382:04:54+1:02:13
 
 
 
S16 (3)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Taiga LazdāneIK Auseklis37:2211:23:0212:00:240:00
2Marija RapaZebiekstes1:16:2022:25:3233:41:52+1:41:28
 
Yelizaveta LapekinaMogilev1:53:372
 
 
 
V16 (3)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Matīss SaulīteIK Auseklis41:32159:0611:40:380:00
2Adomas ČasasOK Azuolas42:3821:08:0431:50:42+10:04
3Olegs SizovsOK Stiga47:0431:05:4721:52:51+12:13
 
 
 
S21 (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Volha RahautsovaSC Alcor BLR45:1431:12:3611:57:500:00
2Zaiga OzoliņaIK Auseklis44:5021:13:1721:58:07+0:17
3Anastasiya AfanasevaEridan42:3011:17:4552:00:15+2:25
4Anastasia DavydziukSC Alcor BLR52:1051:15:5842:08:08+10:18
5Anita SaulīteIK Auseklis49:2941:28:0862:17:37+19:47
6Katsiaryna MakouskayaBSU1:01:2461:35:3872:37:02+39:12
 
Julija MatvijenkoOK Stigamp1:15:123
Stefānija ZaicevaOK Stigamp3:07:058
 
 
 
V21 (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Andrey SalinEridan34:4911:05:4211:40:310:00
2Ivan AfanasevEridan39:5641:19:5721:59:53+19:22
3Mikalai Harbachouind.38:0231:26:3542:04:37+24:06
4Eduard NovičenkoOK Šiurpys40:2551:24:2332:04:48+24:17
5Uladzimir MakouskiBSU48:3871:48:3162:37:09+56:38
 
Dmitry MihalkinEridan35:542dnf
Andrej GerasimovSK Igtisa41:266
Ingus ZnotiņšOSK Sēlijas mežs1:33:355
 
 
 
S21B (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Sarma Novicāne LazdāneIK Auseklis41:10251:5411:33:040:00
2Ilona GricāneOK Stiga40:4111:06:0721:46:48+13:44
3Gintarė MikolavičiūtėOK Azuolas44:0331:14:5851:59:01+25:57
4Tatsiana RudakouskayaLegenda58:1541:13:2932:11:44+38:40
 
Anastasija IsaevaOK Stiga1:13:464
 
 
 
V21B (10)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Paulius JanušauskasOK Azuolas36:01152:2811:28:290:00
2Aleksandrs MiloševičsOK Stiga36:45255:0821:31:53+3:24
3Dmitrijs ŽarovsOK Ziemeļkurzeme39:00456:2031:35:20+6:51
4Dmitrijs SkripacevsOK Ziemeļkurzeme36:52359:5051:36:42+8:13
5Dzmitry DavidovichBSU42:09557:2741:39:36+11:07
6Mihails KonovalovsOK Stiga42:3661:12:5461:55:30+27:01
7Jānis LazdānsIK Auseklis52:1981:14:5272:07:11+38:42
8Nikolajs DedelisOK Stiga51:4371:21:0182:12:44+44:15
9Oskars SilovsOK Stiga1:21:4192:12:2393:34:04+2:05:35
 
Kazans ValērijsOK Stigamp
 
 
 
S40 (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga52:3311:06:4911:59:220:00
2Ilvija MadsenaArona OK57:5421:12:1422:10:08+10:46
3Sanda RapaZebiekstes1:21:1141:25:5242:47:03+47:41
4Maija RumakaZebiekstes1:19:3131:32:0152:51:32+52:10
 
Ina GogorevaMogilev1:15:403
 
 
 
V40 (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Maksim LapekinMogilev44:2411:04:5211:49:160:00
2Mihails SmilginsOK Stiga53:5731:04:5721:58:54+9:38
3Valerii TereshenkovOK Smolensk52:2621:09:5542:02:21+13:05
 
Andris Neļkeind.1:36:375
Valērijs BaranovskisOK Stiga1:09:083
 
 
 
S50 (2)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Halina HancharovaLegenda1:15:5922:34:4813:50:470:00
 
Daina LūkinaOSK Sēlijas mežs47:501
 
 
 
V50 (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Ivanas ZiaziuliaOK SAULE41:17158:3611:39:530:00
2Varis PeisenieksKāpa OK49:4631:04:3931:54:25+14:32
3Mikhail GorchakovOK Smolensk47:1921:19:4342:07:02+27:09
4Mikhail IzgorodinOK Smolensk1:08:2551:28:4752:37:12+57:19
 
Ivan BendikMogilev1:00:462
Justs LūkinsOSK Sēlijas mežs58:464
 
 
 
S60 (3)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Larisa AvramenkoStandart40:38147:5521:28:330:00
2Toma KogutenkoMogilev49:49242:3711:32:26+3:53
 
Albina DzeryhlazavaMogilevdnf
 
 
 
V60 (5)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Jānis TurksTok Taka39:41242:0711:21:480:00
2Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel38:13146:1421:24:27+2:39
3Vjačeslavs DedelisOK Stiga42:32357:4841:40:20+18:32
4Jūrijs JevdokimovsOK Stiga54:30556:4531:51:15+29:27
5Sergejs MeļihovsOK Stiga44:1441:10:0551:54:19+32:31
 
 
 
OPEN (8)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1Antons DrozdovsOK Stiga17:32136:29254:010:00
2Jevgeņijs TarvidsOK Stiga23:35242:1531:05:50+11:49
3Viachaslau NatalevichLegenda36:39548:2241:25:01+31:00
4Tatjana Maliskinaind.34:37451:0851:25:45+31:44
5Jānis RapaZebiekstes1:10:1371:32:1862:42:31+1:48:30
 
Anna GuščinaJaunsardze45:186mp
Anastasija SmoļakovaOK Stiga32:431
Valerija SkripacevaOK Ziemeļkurzeme33:263