Latvijas orientēšanās čempionāts stafetē 2017sv 10.09.2017. 15:06
Results by classescreated by OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W12 (9)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Kāpa OK/Ādažu BJSSLAT1:18:170:00
Paula Ķirkuma25:17325:173
Grieta Grantskalna28:11553:281
Liene Līce-Līcīte24:4931:18:17
 
2CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT1:19:42+1:25
Lote Lamberte24:59124:591
Elza Evelīna Abzalone30:49755:485
Sabīne Strazdiņa23:5421:19:42
 
3Alnis OK-JNSC 1LAT1:21:50+3:33
Ilze Jumiķe32:18732:187
Māra Segliņa22:49255:074
Laura Krūmiņa26:4341:21:50
 
4Alnis OK-JNSC 2LAT1:23:38+5:21
Sindija Letīcija Brakmane32:15632:156
Līva Ločmele22:45155:003
Māra Krūmiņa28:3851:23:38
 
5Ogre OK/SCLAT1:28:21+10:04
Elīze Bremze31:03531:035
Līva Elīza Andersone24:50455:536
Patrīcija Valaine32:2871:28:21
 
6Auseklis IKLAT1:36:09+17:52
Anna Stradiņa29:34429:344
Elza Rudzīte43:0181:12:358
Sanda Lapiņa23:3411:36:09
 
7Sēlijas mežs OSKLAT1:37:37+19:20
Krista Stūre42:40842:408
Rēzija Kalniņa24:4331:07:237
Daniela Krasovska30:1461:37:37
 
8Azimuts OK-Sm BJSSLAT1:42:27+24:10
Anete Stabiņa25:01225:012
Kitija Abula28:29653:302
Agnija Kalēja48:5791:42:27
 
9ZVOC-VBSSLAT2:09:49+51:32
Elīza Atslēga44:33944:339
Nikija Biruma45:3991:30:129
Daniela Pole39:3782:09:49
 
 
 
 
M12 (10)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Auseklis IK 1LAT59:440:00
Uvis Cinītis19:35219:352
Uvis Šolmanis20:14339:491
Emīls Saulīte19:55459:44
 
2Kāpa OK/Ādažu BJSSLAT1:01:02+1:18
Emīls Lecinskis19:45319:453
Marta Marija Birzkope22:28542:134
Roberts Ķirkums18:4931:01:02
 
3Madonas BJSS/OK AronaLAT1:03:12+3:28
Mārtiņš Dzenītis20:50420:504
Ritvars Ļepeškins25:44746:345
Dāvis Vintišs16:3811:03:12
 
4Ogre OK/SC 1LAT1:06:33+6:49
Emīls Gustavs Gulbis29:42729:427
Emīls Šulcs19:21249:036
Audris Odo Vītoliņš17:3021:06:33
 
5Kāpa OK/Carnikavas novadsLAT1:10:08+10:24
Roberts Graudiņš21:44521:445
Rūdolfs Graudiņš19:10140:543
Roberts Arnicāns29:1471:10:08
 
6Ogre OK/SC 2LAT1:47:21+47:37
Emīls Fišers36:28936:289
Bruno Šterns24:2561:00:537
Markuss Peseckis46:2891:47:21
 
7Auseklis IK 3LAT2:01:34+1:01:50
Miks Meijers36:19836:198
Toms Dobriks51:3491:27:538
Augusts Leiņa33:4182:01:34
 
 
Alnis OK-JNSCLATmp
Gustavs Plonismp
Kārlis Ošs29:328
Edvards Krūmiņš23:126
 
Auseklis IK 2LATmp
Rūdolfs Mauliņš19:33119:331
Francis Vimba20:48440:212
Jēkabs Gediņšmp
 
CPSS/Meridiāns/PārgaujaLATmp
Mārtiņš Neimanis24:41624:416
Roberts Gūtmanismp
Rinalds Ruža23:075
 
 
 
 
W14 (4)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Auseklis IKLAT1:34:230:00
Līva Cera36:17236:172
Tīna Kate Spektore29:3711:05:541
Aiga Irbe Blūma28:2911:34:23
 
2Sēlijas mežs OSKLAT1:56:32+22:09
Laine Odziļeviča36:31336:313
Elīza Luksa49:4131:26:123
Agate Šicāne30:2021:56:32
 
3Madonas BJSS/OK AronaLAT2:10:55+36:32
Anete Strauta42:24442:244
Elīza Madsena39:5521:22:192
Alise Kauliņa48:3642:10:55
 
4Azimuts OK-Sm BJSSLAT2:11:50+37:27
Agnese Jaunmuktāne34:40134:401
Madara Celma53:1941:27:594
Anda Jaunmuktāne43:5132:11:50
 
 
 
 
M14 (8)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Alūksne-Ape OK/ Sm BJSSLAT1:30:070:00
Kristers Lārmanis30:52530:525
Austris Kalniņš26:49157:411
Uvis Sproģis32:2641:30:07
 
2Auseklis IKLAT1:33:17+3:10
Emīls Lazdāns29:51329:513
Gustavs Staņa38:1141:08:024
Matīss Saulīte25:1511:33:17
 
3Madonas BJSS/OK AronaLAT1:36:13+6:06
Artems Babins29:15229:152
Mārcis Graudums37:3231:06:473
Uģis Beķeris29:2621:36:13
 
4CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT1:42:09+12:02
Mārtiņš Reinis Trops35:24735:247
Matīss Timermanis34:2521:09:495
Mārcis Jansons32:2031:42:09
 
5Alnis OK-JNSCLAT2:13:55+43:48
Jēkabs Segliņš30:45430:454
Markuss Brasavs-Muižnieks51:0871:21:536
Oskars Šķiņķis52:0262:13:55
 
6Ogre OK/SCLAT2:16:20+46:13
Ronalds Aleksāns52:39852:398
Rūdolfs Valters46:2761:39:067
Emīls Zaicevs37:1452:16:20
 
 
ākĄžuolas OKLTUmp
Adomas Časas25:02125:021
Rytis Valatkevičius39:3751:04:392
Tautvydas Rimkusmp
 
ZVOC-VBSSLATdnf
Alvis Miglavs31:05631:056
Unda Barisa1:20:4881:51:538
Jēkabs Pikšēnsdns
 
 
 
 
W16 (5)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1LAT1:52:510:00
Leonarda Baltiņa39:30239:302
Dina Palsa32:5911:12:291
Kristīne Brunere40:2231:52:51
 
2ZVOC-VBSSLAT1:55:31+2:40
Anna Emīlija Suta36:48136:481
Liene Mālniece45:2021:22:082
Aija Denija Trēziņa33:2311:55:31
 
3Sēlijas mežs OSKLAT2:16:28+23:37
Tabita Tīna Lūka43:42543:425
Elza Bojāre53:3431:37:163
Laura Nikola Pinne39:1222:16:28
 
4Auseklis IKLAT2:28:07+35:16
Alise Zagorska40:52340:523
Paula Baltmane1:03:3951:44:315
Elizabete Vimba43:3642:28:07
 
5CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2LAT2:33:59+41:08
Paula Berķe40:59440:594
Arta Jonāse58:0841:39:074
Linda Rudzīte54:5252:33:59
 
 
 
 
M16 (6)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1ZVOC-VBSSLAT1:42:110:00
Jēkabs Ločmelis35:56135:561
Māris Heinols35:4731:11:431
Pauls Alberings30:2811:42:11
 
2Auseklis IK 1LAT1:57:54+15:43
Kristiāns Staņa47:56547:565
Nils Ciglis35:2321:23:192
Rihards Gailis34:3531:57:54
 
3CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1LAT2:02:55+20:44
Gustavs Dravants53:34653:346
Matīss Platacis35:0911:28:433
Kārlis Neimanis34:1222:02:55
 
āk4Siguldas TakasLAT2:48:13+1:06:02
Jēkabs Janovs42:34242:342
Oto Laiva52:0641:34:404
Paulis Janovs1:13:3352:48:13
 
 
Auseklis IK 2LATmp
Emīls Ģērmanis43:31343:313
Renārs Steselismp
Emīls - Andrejs Johansens1:05:504
 
ākCPSS/Meridiāns/Pārgauja 2LATmp
Rinalds Radziņš45:20445:204
Dinārs Alksnītismp
Niks Ugonsmp
 
 
 
 
W18 (3)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Azimuts OK-Sm BJSSLAT2:01:550:00
Elīna Skopāne41:48241:482
Zanda Stabiņa40:5011:22:381
Agnija Caune39:1712:01:55
 
2Auseklis IKLAT2:17:16+15:21
Taiga Lazdāne39:33139:331
Paula Līga Alksne46:1521:25:482
Magda Cigle51:2822:17:16
 
3Ogre OK/SCLAT2:44:38+42:43
Katrīna Celeste53:15353:153
Ada Vītoliņa55:5131:49:063
Elza Zacmane55:3232:44:38
 
 
 
 
M18 (9)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Auseklis IK 1LAT1:59:250:00
Dāvis Šolmanis41:56441:564
Kārlis Stradiņš40:0411:22:001
Fricis Spektors37:2511:59:25
 
2CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT2:12:05+12:40
Edijs Dzalbs41:53341:533
Kristaps Bruners41:0821:23:012
Rihards Knēts49:0452:12:05
 
3Madonas BJSS/OK AronaLAT2:16:27+17:02
Emīls Stiprais41:42241:422
Arvis Zeibots48:4951:30:313
Niks Pļaviņš45:5642:16:27
 
4Alnis OK-JNSCLAT2:17:26+18:01
Ralfs Jānis Eižvertiņš41:09141:091
Signe Sirmā57:0271:38:117
Rihards Krūmiņš39:1522:17:26
 
āk5LithuaniaLTU2:18:16+18:51
Augusts Velde47:57747:577
Domantas Balčiūnas48:3441:36:314
Pranas Germanavičius41:4532:18:16
 
6Auseklis IK 2LAT2:42:37+43:12
Ansis Poikāns50:06850:068
Madis Ciglis46:4531:36:516
Eduards Butāns1:05:4662:42:37
 
 
Ogre OK/SCLATmp
Andris Sarksņa47:46647:466
Andris Svilāns48:4951:36:355
Jānis Valpuskimp
 
ZVOC-VBSSLATdnf
Rūdolfs Matīss Vimba47:20547:205
Haralds Višņevskis1:05:1981:52:398
Matīss Leitlandsdns
 
Sēlijas mežs OSKLATdnf
Aivars Lucijanovs54:29954:299
Renārs Lucijanovs1:13:5392:08:229
Mārtiņš Frīdis Lūksdns
 
 
 
 
W21 (16)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1LAT2:10:250:00
Kristīne Bertuka45:47445:474
Zanda Abzalone45:5231:31:394
Sandra Grosberga38:4612:10:25
 
2Kāpa OK 1LAT2:11:57+1:32
Laura Leiboma45:27245:272
Irita Puķīte45:3721:31:042
Laura Vīķe40:5322:11:57
 
3CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2LAT2:27:12+16:47
Marta Jansona45:37345:373
Vieda Lūsa45:0811:30:451
Dace Buža56:2772:27:12
 
4ZVOC-VBSSLAT2:33:33+23:08
Arta Renāte Rulle51:26751:267
Vilma Alberinga57:2971:48:556
Līga Valdmane44:3832:33:33
 
5Saldus OKLAT2:36:24+25:59
Hanna Wisniewska42:07142:071
Elza Ķuze49:1941:31:263
Līga Meļķerte1:04:5882:36:24
 
6Azimuts OK-Sm BJSSLAT2:41:10+30:45
Laura Savicka50:50650:506
Jana Marta Ivanovska1:01:38131:52:287
Liene Brūvele48:4242:41:10
 
7Briksnis SKLAT2:48:02+37:37
Ieva Mauliņa46:54546:545
Linda Krūmiņa54:1961:41:135
Lolita Kauķe1:06:49102:48:02
 
8Auseklis IKLAT2:49:40+39:15
Laura Elīza Lapiņa54:55954:559
Elīza Ozola59:54121:54:498
Anna Eleonora Freimane54:5162:49:40
 
9Kāpa OK 2LAT2:49:57+39:32
Kendija Aparjode58:501058:5010
Kate Dūdele59:45111:58:359
Agnese Dzērve51:2252:49:57
 
10Taka TOKLAT3:05:51+55:26
Mārīte Turka1:00:45121:00:4512
Janeta Turka59:15102:00:0011
Anete Segliņa1:05:5193:05:51
 
11Ozons 1LAT3:22:03+1:11:38
Liene Tamuža1:00:40111:00:4011
Laura Puķīte58:2981:59:0910
Arta Linde1:22:54123:22:03
 
12Madonas BJSS/OK AronaLAT3:23:57+1:13:32
Monika Baduna1:12:35151:12:3515
Una Arama52:2452:04:5913
Ilvija Madsena1:18:58113:23:57
 
13Kāpa OK 3LAT3:28:16+1:17:51
Maija Māliņa1:03:51131:03:5113
Līga Blanka58:3592:02:2612
Baiba Rāta-Saliņa1:25:50133:28:16
 
14Mežmalas/MadonaLAT3:45:38+1:35:13
Elīna Svilpe51:51851:518
Maija Ceruka1:25:54152:17:4514
Rūta Putniņa1:27:53143:45:38
 
 
Ozons 2LATmp
Evija Līviņa1:11:32141:11:3214
Kristīne Ruka1:16:10142:27:4215
Ilze Ārniecemp
 
ākSiguldas TakasLATmp
Liene Korņējevamp
Laila Zinbergamp
Karīna Janovamp
 
 
 
 
M21 (23)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Saldus OK 1LAT1:56:340:00
Atis Rešķis40:02240:022
Kristaps Jaudzems39:3711:19:391
Rūdolfs Zērnis36:5521:56:34
 
2Azimuts OK-Sm BJSS 1LAT2:02:24+5:50
Artjoms Rekuņenko39:40139:401
Artūrs Pauliņš42:5031:22:302
Ilgvars Caune39:5452:02:24
 
3Auseklis IK 1LAT2:08:44+12:10
Andris Gailis45:28645:286
Zigmārs Gailis44:0351:29:315
Mārtiņš Sirmais39:1342:08:44
 
4Kāpa OK 1LAT2:10:03+13:29
Guntis Māliņš45:19445:194
Ainārs Lupiķis43:0941:28:284
Uldis Upītis41:3562:10:03
 
5Ozons 1LAT2:10:22+13:48
Pauls Platais45:53945:539
Dāvis Dišlers42:3421:28:273
Jānis Tamužs41:5572:10:22
 
6Ogre OK/SC 1LAT2:12:24+15:50
Renārs Roze49:521449:5214
Raivo Kivlenieks44:3161:34:236
Andris Kivlenieks38:0132:12:24
 
7Alūksne-Ape OKLAT2:15:02+18:28
Jānis Kūms42:08342:083
Jānis Veļķeris56:05101:38:1310
Edgars Bertuks36:4912:15:02
 
8Mežmalas/Madona 1LAT2:20:25+23:51
Guy Sabo Bar49:541549:5415
Alvis Reinsons46:5271:36:467
Andris Jubelis43:3982:20:25
 
9CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT2:23:41+27:07
Kaspars Radziņš49:571649:5716
Andris Cāns48:0881:38:058
Ainārs Drozds45:3692:23:41
 
10Ogre OK/SC 2LAT2:37:47+41:13
Valters Reneslācis49:481349:4813
Edgars Ustinovs57:49121:47:3712
Nauris Neimanis50:10102:37:47
 
11Kāpa OK 2LAT2:40:36+44:02
Edgars Bričonoks49:281249:2812
Kaspars Čerjaks48:4291:38:109
Jānis Rukšāns1:02:26162:40:36
 
12Ozons 2LAT2:46:42+50:08
Kalvis Brūns56:561956:5619
Jānis Ansabergs58:31141:55:2716
Mārtiņš Linde51:15112:46:42
 
13Briksnis SKLAT2:50:54+54:20
Vladimirs Ļašs56:582056:5820
Austris Krastiņš58:22131:55:2015
Andis Janovs55:34142:50:54
 
14Mežmalas/Madona 2LAT2:56:54+1:00:20
Edvarts Blumbeks45:33845:338
Gints Jubelis1:09:32211:55:0514
Klāvs Stiprais1:01:49152:56:54
 
āk15BūdaskalnsLAT2:57:30+1:00:56
Anatolijs Tarasovs45:28645:286
Jurģis Dudelis1:07:33191:53:0113
Jānis Dudelis1:04:29172:57:30
 
āk16Saldus OK 2LAT3:04:18+1:07:44
Jānis Znotiņš53:391753:3917
Andis Rešķis1:04:04181:57:4317
Agris Stūris1:06:35183:04:18
 
17SILVALAT3:04:28+1:07:54
Arvis Gelbis49:221149:2211
Māris Freimanis56:40111:46:0211
Ruslans Gelbis1:18:26193:04:28
 
18KURMIS OKLAT3:27:33+1:30:59
Emīls Endele1:04:33221:04:3322
Mārtiņš Bērziņš1:00:32162:05:0518
Gundars Balodis1:22:28223:27:33
 
19Ozons 3LAT3:28:11+1:31:37
Raivis Otto1:03:20211:03:2021
Uldis Žimants1:03:47172:07:0720
Artūrs Graube1:21:04213:28:11
 
20Kāpa OK 3LAT3:28:25+1:31:51
Edgars Indrāns56:551856:5518
Kārlis Vilciņš1:08:39202:05:3419
Jānis Užulis1:22:51233:28:25
 
āk21Stiga OKLAT3:30:34+1:34:00
Eduard Novičenko1:12:03231:12:0323
Dmitrijs Žarovs59:23152:11:2621
Mihails Konovalovs1:19:08203:30:34
 
 
Auseklis IK 2LATmp
Valts Ulmanis46:471046:4710
Ints Ulmanismp
Haralds Ulmanis53:2812
 
Azimuts OK-Sm BJSS 2LATmp
Matīss Slikšjānis45:25545:255
Otārs Putrālismp
Aivis Zetmanis55:2113
 
 
 
 
W120 (7)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1OzonsLAT1:51:320:00
Linda Katlapa37:04137:041
Kristīne Veita39:0511:16:091
Iveta Brūvere35:2311:51:32
 
āk2Ar un bez kompasaLAT2:21:37+30:05
Aiga Kalniņa40:00440:004
Baiba Birzniece46:4331:26:432
Ieva Godiņa54:5452:21:37
 
3Auseklis IK 2LAT2:22:20+30:48
Jana Lepiksone38:01238:012
Vija Šiltere1:01:2071:39:215
Jolanta Bura42:5922:22:20
 
4Auseklis IK 3LAT2:31:58+40:26
Ildze Straume46:16546:165
Ruta Poikāne54:5941:41:156
Riina Laev50:4342:31:58
 
5Auseklis IK 1LAT2:34:36+43:04
Zaiga Ozoliņa39:20339:203
Anžela Šapovalova59:5061:39:104
Anita Saulīte55:2662:34:36
 
6Saldus OKLAT2:34:52+43:20
Maira Zērne46:50646:506
Elīna Andersone45:4421:32:343
Līga Smilgaine1:02:1872:34:52
 
āk7Lėvuo OKLTU2:38:57+47:25
Agne Grigaliunaite53:44753:447
Rasa Kumpyte57:5351:51:377
Vitalija Ptasekiene47:2032:38:57
 
 
 
 
M120 (17)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Saldus OK 1LAT2:14:520:00
Guntars Mankus43:31543:315
Oskars Zērnis48:3271:32:032
Uldis Brucis42:4922:14:52
 
2CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2LAT2:15:00+0:08
Aigars Leiboms42:59242:592
Valters Kaminskis49:0891:32:073
Agris Peipiņš42:5332:15:00
 
3Ozons 1LAT2:21:16+6:24
Jurģis Krastiņš48:00648:006
Ģirts Liniņš46:3431:34:345
Ivars Žagars46:4252:21:16
 
āk4Lėvuo OKLTU2:25:43+10:51
Kvedaravicius Mindaugas40:16140:161
Smilgius Audrius44:4111:24:571
Ziaziulia Ivanas1:00:46142:25:43
 
5Briksnis SKLAT2:26:41+11:49
Kaspars Staņa55:431155:4311
Artis Dobulis55:47131:51:3012
Jānis Krūmiņš35:1112:26:41
 
6Purva Bridējs OKLAT2:27:51+12:59
Ilmārs Dāvidsons52:331052:3310
Andris Strazdiņš52:19111:44:5211
Toms Veits42:5942:27:51
 
7Saldus OK 2LAT2:28:06+13:14
Viktors Mateičs43:11343:113
Gatis Grīnbergs49:0181:32:124
Ivars Valtass55:54102:28:06
 
8Ziemeļkurzeme OKLAT2:34:58+20:06
Einārs Šillers57:031357:0313
Uldis Klepers46:5541:43:589
Andris Mireckis51:0062:34:58
 
9CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1LAT2:36:13+21:21
Andris Dzalbs50:50750:507
Jānis Butāns52:26121:43:168
Jānis Naglis52:5782:36:13
 
10Ozons 2LAT2:42:28+27:36
Uvis Soika43:17443:174
Andris Zandersons1:01:11141:44:2810
Normunds Leiņa58:00132:42:28
 
11Auseklis IKLAT3:00:25+45:33
Pēteris Druķis52:05852:058
Pēteris Hokonens50:44101:42:497
Arnis Heinrihsons1:17:36163:00:25
 
12Sprīdītis TSKLAT3:02:48+47:56
Rolands Dakteris1:00:30141:00:3014
Miķelis Taukačs1:06:07162:06:3713
Jānis Segliņš56:11113:02:48
 
13CPSS/Meridiāns/Pārgauja 4LAT3:24:57+1:10:05
Arnis Šūlmeisters1:27:55151:27:5515
Juris Knēts1:01:15152:29:1015
Uģis Inka55:4793:24:57
 
14Kāpa OKLAT3:34:20+1:19:28
Sulev Luik55:471255:4712
Rinalds Graudiņš1:25:59172:21:4614
Jānis Saliņš1:12:34153:34:20
 
 
Burkānciems OKLATmp
Ingus Rektiņš52:24952:249
Artis Ločmelis45:4021:38:046
Gints Trēziņšmp
 
CPSS/Meridiāns/Pārgauja 3LATmp
Mārtiņš Platacismp
Andis Malējs47:225
Dagnis Kaņepe52:267
 
Madonas BJSS/OK AronaLATmp
Andis Leontjevsmp
Juris Dzenītis47:496
Gunārs Ikaunieks56:2812
 
 
 
 
W145 (7)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1OzonsLAT2:05:100:00
Ieva Veģere44:25344:253
Aiva Jakovela39:1611:23:411
Alīda Ābola41:2932:05:10
 
2Mona OKLAT2:10:54+5:44
Velga Buša41:07141:071
Velga Zaļaiskalna54:2851:35:352
Mārīte Knēta35:1912:10:54
 
3Ogre OK/SCLAT2:20:49+15:39
Guna Sarksņa46:24446:244
Ilze Tāse50:4531:37:093
Dace Cebule43:4042:20:49
 
4Taka TOKLAT2:26:24+21:14
Odeta Turka42:05242:052
Skaidrīte Otaņķe1:07:1061:49:155
Līga Virbule37:0922:26:24
 
5Alūksne-Ape OKLAT2:52:34+47:24
Līga Vabulniece50:39550:395
Iveta Veļķere46:3221:37:114
Anda Lejasblusa1:15:2372:52:34
 
6Saldus OKLAT3:08:07+1:02:57
Mudīte Šteina1:12:1561:12:156
Iveta Priedīte53:0842:05:236
Silvija Penkule1:02:4463:08:07
 
 
ākAzimuts OK-Sm BJSSLATmp
Gunta Dudelemp
Līga Ābelniece1:19:047
Dace Ikšele50:355
 
 
 
 
M145 (12)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1A2LAT2:15:250:00
Meelis Zimmermann43:49143:491
Edmunds Zvaigzne44:4621:28:351
Guntis Arnicāns46:5022:15:25
 
2Auseklis IK 1LAT2:30:40+15:15
Egons Šolmanis50:02550:025
Ainārs Gailis50:1731:40:193
Alvis Lepiksons50:2132:30:40
 
3Taka TOKLAT2:34:39+19:14
Armands Teteris49:16449:164
Jānis Virbulis43:5411:33:102
Pēteris Īvāns1:01:2962:34:39
 
4KURMIS OKLAT2:35:09+19:44
Jānis Lagzdkalns52:20652:206
Artūrs Kursītis59:0871:51:285
Raimonds Lapiņš43:4112:35:09
 
5Azimuts OK-Sm BJSSLAT2:46:43+31:18
Aigars Savickis54:41954:419
Juris Rudītis54:4341:49:244
Aigars Dudelis57:1952:46:43
 
6Auseklis IK 2LAT2:59:28+44:03
Ingus Grasis49:00349:003
Aivis Poikāns1:06:0391:55:037
Urmas Laev1:04:2582:59:28
 
7CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT3:06:47+51:22
Māris Baltiņš1:04:37101:04:3710
Aivars Dzalbs59:2482:04:019
Uldis Alksnis1:02:4673:06:47
 
āk8Saldus OKLAT3:16:31+1:01:06
Māris Penkulis1:05:53111:05:5311
Andris Meļķerts56:4562:02:388
Ivars Plankais1:13:53103:16:31
 
9Sprīdītis TSKLAT3:29:16+1:13:51
Agris Krumbergs53:02753:027
Inga Ozoliņa1:24:00112:17:0210
Indra Segliņa1:12:1493:29:16
 
 
Alūksne-Ape OKLATmp
Māris Vabulnieks44:10244:102
Vilnis Veļķeris1:07:29101:51:396
Raivis Kalniņšmp
 
ākMinskBLRmp
Valeri Kanarskimp
Henadzi Trydzenski55:365
Pavel Kholad50:424
 
ākDevyni OSKLTUdnf
Julius Ptašekas53:41853:418
Tomas Navalinskas1:32:16122:25:5711
N.N.dns
 
 
 
 
W170 (7)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1KURMIS OKLAT1:24:000:00
Gunta Lebedoka27:59127:591
Ināra Ģipsle29:32357:311
Ilze Skangale26:2911:24:00
 
2Kāpa OK 1LAT1:36:49+12:49
Ārija Šinke28:20328:203
Ruta Kukka30:17458:372
Ligita Grunde38:1251:36:49
 
3Mona OK 1LAT1:41:44+17:44
Līga Zariņa28:03228:032
Inta Tiltiņa37:4051:05:433
Baiba Puriņa36:0131:41:44
 
4Madonas BJSS/OK AronaLAT1:44:56+20:56
Dace Saulīte40:04740:047
Baiba Kaļva27:3311:07:374
Eugeņija Rudzīte37:1941:44:56
 
āk5Kāpa OK 2LAT1:45:13+21:13
Maija Čerjaka32:53432:534
Andra Jansone37:5361:10:466
Tamāra Kosmačeva34:2721:45:13
 
6Mona OK 2LAT2:32:28+1:08:28
Ieva Rozentāle33:03533:035
Vita Vestmane44:2371:17:267
Anna Slaviņa1:15:0262:32:28
 
 
Sēlijas mežs OSKLATmp
Dace Staģīte39:57639:576
Daina Lūkina28:0221:07:595
Gundega Jurānemp
 
 
 
 
M170 (14)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Mona OK 3LAT1:20:390:00
Ģirts Mamis26:21226:212
Jānis Nāgelis27:00353:211
Juris Zariņš27:1841:20:39
 
2CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT1:27:48+7:09
Juris Kokins29:05529:055
Ēriks Ūdris35:5571:05:004
Igors Bužs22:4811:27:48
 
3Mona OK 1LAT1:32:26+11:47
Uldis Pekuss31:47931:479
Sandris Lācis30:4251:02:292
Juris Cebulis29:5771:32:26
 
4Madonas BJSS/OK AronaLAT1:35:35+14:56
Juris Drunka30:46730:467
Andris Rudzītis39:2891:10:145
Alvis Mats25:2131:35:35
 
5Mežmalas/MadonaLAT1:35:56+15:17
Jānis Saliņš28:49428:494
Ilmārs Bērziņš43:33111:12:227
Jānis Putniņš23:3421:35:56
 
6Alūksne-Ape OKLAT1:40:37+19:58
Uldis Vērdiņš26:10126:101
Uldis Bertuks36:3281:02:423
Viesturs Dandens37:55111:40:37
 
7SILVALAT1:43:21+22:42
Zigfrīds Freimanis30:43630:436
Jānis Lukašēvics44:49121:15:3210
Harijs Lācars27:4951:43:21
 
8Sēlijas mežs OSKLAT1:43:28+22:49
Aivars Druvenieks31:20831:208
Justs Lūkins39:29101:10:496
Ilmārs Purviņš32:39101:43:28
 
9Kāpa OKLAT1:44:03+23:24
Varis Peisenieks46:441346:4413
Sergejs Šadrins25:5111:12:359
Juris Šinke31:2891:44:03
 
10KURMIS OKLAT1:55:52+35:13
Ilmārs Jermaks44:291244:2912
Viesturs Ziediņš31:4961:16:1811
Jevgeņijs Kaupužs39:34121:55:52
 
11Mona OK 2LAT1:58:42+38:03
Juris Pētersons44:061144:0611
Ivars Muzikants28:2441:12:308
Raimonds Krēsliņš46:12141:58:42
 
 
Sprīdītis TSKLATmp
Guntis Dude28:35328:353
Elmārs Antonsmp
Ivars Prikulis45:5613
 
Jaunpiebalga/Azimuts OK-Sm BJSLATmp
Jānis Biezaismp
Pēteris Kokarēvičs26:362
Dainis Bormanis28:076
 
Azimuts OK-Sm BJSSLATmp
Māris Lapiņš34:591034:5910
Vairis Krauklismp
Māris Stabiņš29:598
 
 
 
 
W195 (4)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1Alnis OK-JNSCLAT2:09:330:00
Māra Bolšteina31:36131:361
Velta Zjatkova1:03:3141:35:072
Inta Poriķe34:2612:09:33
 
2Saldus OKLAT2:11:16+1:43
Daila Mankusa46:48246:482
Gredzena Daina38:4011:25:281
Ilze Bruce45:4832:11:16
 
3SILVALAT2:32:02+22:29
Vija Lauva1:03:5341:03:534
Beata Freimane43:5021:47:433
Andra Melbārde44:1922:32:02
 
 
KURMIS OKLATmp
Silvija Segliņa53:01353:013
Leonora Makarova57:5231:50:534
Valda Andersonemp
 
 
 
 
M195 (6)
PlTeamNatTimeDiff.
NameTimeLegPlCh TimeChPl
 
1KURMIS OKLAT1:12:490:00
Andris Tauvens25:43325:433
Andris Kosmačevs24:54150:371
Kārlis Magons22:1211:12:49
 
2Kāpa OK/Carnikavas novadsLAT1:25:45+12:56
Volli Kukk33:06533:065
Pēteris Novikovs29:5331:02:593
Rolands Laveiķis22:4621:25:45
 
3Seniors/AzimutsLAT1:30:32+17:43
Juris Zvirgzds33:49633:496
Aldis Lapiņš28:2021:02:092
Valērijs Pahomovs28:2331:30:32
 
4OzonsLAT1:39:23+26:34
Kaspars Kojalovičs24:09124:091
Arno Līcis46:0361:10:126
Rodrigo Slaviņš29:1141:39:23
 
5Taka TOKLAT1:39:31+26:42
Jānis Turks24:54224:542
Māris Otaņķis40:1951:05:134
Arvīds Teteris34:1851:39:31
 
6Jēkaba aģentūraLAT1:51:07+38:18
Uldis Alksnis32:58432:584
Vilis Dubrovskis37:0441:10:025
Patriks Freimanis41:0561:51:07