Daugavpils telpu orientēšanās sacensības 2017

2017.12.15.
Organiser : OK STIGA
[10-12 S] [10-12 V] [4-6 S] [4-6 V] [7-9 S] [7-9 V]

4-6 S Course (1): 8 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    34 Oksana Dudarjonoka        6.a        00:08:41
 2.    42 Anastasija Saveļjeva      6.a        00:08:59 +00:18
 3.    25 Arīna Jasvina             5.a        00:09:04 +00:23
 4.    26 Natalija Kuznecova        5.a        00:09:33 +00:52
 5.    37 Jelizaveta Kuzņecova      6.a        00:10:17 +01:36
 6.    46 Tatjana Zelenkova         6.a        00:10:22 +01:41
 7.    39 Olga Makarova             6.a        00:10:33 +01:52
 8.    43 Anastasija Sparāne        6.a        00:11:18 +02:37
 9.    36 Elina Kumpina             6.a        00:11:36 +02:55
10.    32 Violeta Belousa           6.a        00:11:56 +03:15
11.    44 Diāna Tikaļuka            6.a        00:13:13 +04:32
12.     6 Milana Ļeonova            4.a        00:14:35 +05:54
13.     7 Anastasija Minkeviča      4.a        00:15:11 +06:30
14.    45 Agnese Tumaševiča         6.a        00:16:10 +07:29
15.    40 Margarita Maļina          6.a        00:16:37 +07:56
16.    33 Darja Černova             6.a        00:17:26 +08:45
17.    16 Laura Meinerte            4.b        00:22:18 +13:37
18.    10 Ariadna Trofimova         4.a        00:26:57 +18:16
19.     8 Darīna Parfjonova         4.a        00:27:28 +18:47
20.    12 Sņežana Zineviča          4.a        00:29:15 +20:34
21.    19 Anastasija Šimane         4.b        00:35:57 +27:16
22.    17 Aleksandra Nagle          4.b        00:41:57 +33:16
23.    18 Arnella Proshko           4.b        00:53:09 +44:28
24.    15 Viktorija Kapustina       4.b        00:55:04 +46:23
7-9 S Course (1): 8 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   118 Evelīna Mūrniece          8.b        00:07:05
 2.   131 Anželika Morozova         9.a        00:07:18 +00:13
 3.   107 Vera Koževņikova          8.a        00:08:05 +01:00
 4.    96 Aļona Andrejeva           7.a        00:08:10 +01:05
 5.   108 Karolīna Matule           8.a        00:08:34 +01:29
 6.   114 Viktorija Zupkova         8.a        00:08:51 +01:46
 7.    97 Anastasija Ivanova        7.a        00:08:55 +01:50
 8.    95 Jekaterīna Aleksejeva     7.a        00:10:36 +03:31
 9.   101 Samanta Timermane         7.a        00:10:52 +03:47
10.    99 Aļona Novicka             7.a        00:10:56 +03:51
11.   130 Viktorija Matule          9.a        00:11:43 +04:38
12.   103 Anastasija Čirkina        8.a        00:12:30 +05:25
13.   116 Arina Dmitrijeva          8.b        00:15:21 +08:16
14.   136 Viktorija Voitekaite      9.b        00:15:25 +08:20
15.   109 Glafira Pučkova           8.a        00:15:47 +08:42
16.   115 Jana Bobiļova             8.b        00:17:28 +10:23
17.   137 Sņežana Žuka              9.b        00:31:28 +24:23
18.   133 Sabina Daņilova           9.b        00:33:46 +26:41
19.   134 Olga Jakovļeva            9.b        00:34:22 +27:17
10-12 S Course (1): 8 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   205 Inese Dreimane            12.a       00:05:59
 2.   191 Jekaterina Jakimoviča     10.a       00:07:01 +01:02
 3.   212 Anastasija Terentjeva     12.a       00:07:24 +01:25
 4.   206 Anna Guščina              12.a       00:08:46 +02:47
 5.   193 Aleksandra Moskaļova      10.a       00:09:56 +03:57
 6.   192 Vitalija Kozlovska        10.a       00:10:37 +04:38
 7.   208 Karīna Pitkeviča          12.a       00:11:13 +05:14
 8.   188 Anna Bobiļova             10.a       00:15:27 +09:28
 9.   195 Oļesja Zelenkova          10.a       00:17:31 +11:32
10.   194 Karina Stepančuka         10.a       00:22:31 +16:32
11.   190 Kamila Grohoļska          10.a       00:32:43 +26:44
4-6 V Course (2): 8 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    93 Ilja Terentjevs           6.a        00:07:29
 2.    86 Vjačeslavs Činikailo      6.a        00:07:37 +00:08
 3.    76 Daniils Ļahs              5.a        00:08:29 +01:00
 4.    75 Stefans Grohoļskis        5.a        00:08:59 +01:30
 5.    74 Romans Činikailo          5.a        00:09:00 +01:31
 6.    92 Savelijs Suvorovs         6.a        00:11:19 +03:50
 7.    85 Maksims Česnovickis       6.a        00:11:38 +04:09
 8.    90 Vitālijs Skrabovskis      6.a        00:13:08 +05:39
 9.    94 Artūrs Tumarevičs         6.a        00:13:28 +05:59
10.    79 Vladislavs Orlovskis      5.a        00:13:51 +06:22
11.    72 Artjoms Bobiļovs          5.a        00:13:53 +06:24
12.    55 Aleksandrs Viļums         4.a        00:17:09 +09:40
13.    84 Aleksejs Beinarovičs      6.a        00:17:59 +10:30
14.    69 Markus Baiks              5.a        00:19:59 +12:30
15.    78 Artemijs Moskaļovs        5.a        00:20:17 +12:48
16.    57 Konstantīns Arlausks      4.b        00:30:00 +22:31
17.    51 Ēriks Ozols               4.a        00:35:41 +28:12
18.    48 Dmitrijs Gaspirovičs      4.a        00:35:44 +28:15
19.    47 Ēriks Daņiļevičs          4.a        00:39:30 +32:01
20.    61 Ivans Levickis            4.b        00:46:25 +38:56
21.    63 Milans Soņins             4.b        00:48:29 +41:00
22.    58 Nikolajs Bogdanovičs      4.b        00:55:16 +47:47
7-9 V Course (2): 8 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   183 Artūrs Ozols              9.b        00:07:51
 1.   175 Juris Voļikovs            9.a        00:07:51 +00:00
 3.   180 Daniils Činikailo         9.b        00:08:34 +00:43
 4.   157 Aleksejs Činikailo        8.b        00:09:00 +01:09
 5.   159 Ņikita Ivanovs            8.b        00:09:06 +01:15
 6.   178 Marks Boldavenko          9.b        00:10:17 +02:26
 7.   182 Sergejs Kirčenko          9.b        00:10:26 +02:35
 8.   165 Lukass Gudulis            9.a        00:11:04 +03:13
 9.   184 Dmitrijs Pupins           9.b        00:11:08 +03:17
10.   160 Pjotrs Medvedevs          8.b        00:12:46 +04:55
11.   141 Dmitrijs Guščins          7.a        00:18:17 +10:26
12.   140 Ēriks Dimitrijevs         7.a        00:25:37 +17:46
13.   145 Martins Mareckis          7.a        00:25:40 +17:49
14.   142 Aleksandrs Ivanovs        7.a        00:26:05 +18:14
15.   139 Ņikita Demjohins          7.a        00:26:22 +18:31
16.   155 Alans Voiteks             8.a        00:29:49 +21:58
17.   186 Andzej Siksnian           9.b        00:47:14 +39:23
      156 Artjoms Zubkovs           8.a        DQ      
10-12 V Course (2): 8 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   245 Aleksandrs Labuts         12.a       00:06:15
 2.   236 Pāvels Pučka              11.a       00:07:16 +01:01
 3.   232 Viktors Jefimovs          11.a       00:07:23 +01:08
 4.   237 Konstantīns Ratniks       11.a       00:08:08 +01:53
 5.   238 Eduards Treikleris        11.a       00:08:15 +02:00
 6.   234 Žanis Laizāns             11.a       00:08:23 +02:08
 7.   233 Edvīns Juršens            11.a       00:08:34 +02:19
 8.   228 Vladislavs Poznahirko     10.a       00:10:57 +04:42
 9.   216 Deniss Fadejevs           10.a       00:11:04 +04:49
10.   217 Vadims Galkins            10.a       00:11:31 +05:16
11.   215 Pjotrs Didenko            10.a       00:13:43 +07:28
12.   222 Edvards Juršens           10.a       00:14:26 +08:11
13.   231 Ēriks Ževnerovičs         10.a       00:18:17 +12:02
14.   227 Artjoms Mols              10.a       00:18:30 +12:15
15.   250 Iļja Trofimovs            12.a       00:27:34 +21:19

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2017.12.15. 19:17:52 NGO PRO.ini