Latvijas skolu orientēšanās kauss 3. posmstr 12.04.2017. 14:42
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
S1 (20)1,8 km 0 m13 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Ločmele Elizabete00Valmieras Viestura vidusskola11:590:00
2Saulīte Lilita00Ērgļu vidusskola13:12+1:13
3Alberinga Vilma99Valmieras Viestura vidusskola15:16+3:17
4Alksne Elvita99Valmieras Viestura vidusskola15:50+3:51
5Briedīte Agnija00Gulbenes novada valsts ģimnāzi16:35+4:36
6Stiprā Sabīne00Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb16:45+4:46
7Baduna Monika00Madonas Valsts Ģimnāzija17:15+5:16
8Vīgube Viktorija00Ērgļu vidusskola17:44+5:45
9Vavilova Angelina99J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.18:57+6:58
10Petrika Alise98Lizuma vidusskola19:28+7:29
11Vējiņa Evija99Lejasciema vidusskola25:59+14:00
12Uiska Katrīna99Lejasciema vidusskola29:00+17:01
13Fjodorova Anželika00Daugavpils 13. un 15. vidussko29:13+17:14
14Pedele Gunita99Rugāju novada vidusskola/jauns30:49+18:50
15Ivanova Alvīne00Gulbenes novada valsts ģimnāzi30:52+18:53
16Pole Santa Katrīna00Lejasciema vidusskola31:56+19:57
17Janiša Madara99Rugāju novada vidusskola/jauns35:26+23:27
18Pērkone Rūta Krista00Rugāju novada vidusskola/jauns37:21+25:22
19Dobrovoļska Renāte99Rugāju novada vidusskola/jauns38:25+26:26
 
Liepiņa Elīna00Viesītes vidusskoladnf
 
 
 
V1 (21)1,9 km 0 m12 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Lucijanovs Aivars99Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:500:00
2Kokorevičs Renārs99Gulbenes novada valsts ģimnāzi11:04+0:14
3Leitlands Matīss00Valmieras Viestura vidusskola11:10+0:20
4Zeibots Arvis99Ērgļu vidusskola12:12+1:22
5Putniņš Jēkabs00Madonas Valsts Ģimnāzija12:26+1:36
6Caunītis Dāvis99Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb13:16+2:26
7Egle Renāts98Lizuma vidusskola14:44+3:54
8Serečenko Viktors00Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb15:32+4:42
9Kalniņš Edgars98Madonas Valsts Ģimnāzija15:47+4:57
10Bambulis Gvido99Lejasciema vidusskola16:37+5:47
11Kārkliņš Egīls Elmonds97Ērgļu vidusskola20:15+9:25
12Kudurs Andris99Rugāju novada vidusskola/jauns20:40+9:50
13Cišs Aigars99Viesītes vidusskola21:42+10:52
14Aldiņš Sandis00Viesītes vidusskola22:44+11:54
15Beitiks Reinis98Lizuma vidusskola23:49+12:59
16Cvetkovs Linards99Lejasciema vidusskola26:32+15:42
17Kaparšmits Austris00Lejasciema vidusskola28:35+17:45
18Balodis Jānis00Lejasciema vidusskola31:30+20:40
 
Vimba Rūdolfs Matīss00Valmieras Viestura vidusskolamp
Stivriņš Dāvis99Rugāju novada vidusskola/jaunsmp
Sebris Ritvars99Lizuma vidusskolamp
 
 
 
S2 (12)1,3 km 0 m9 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Lūka Tabita Tīna02Jēkabpils Valsts ģimnāzija8:390:00
2Dāve Līva01Vestienas pamatskola10:17+1:38
3Bojāre Elza02Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:58+2:19
4Rinase Aiva02Lizuma vidusskola14:53+6:14
5Pūcīte Ieva02Lizuma vidusskola16:04+7:25
6Antiņa Anete02Lejasciema vidusskola17:56+9:17
7Garā Arnita01Rugāju novada vidusskola/jauns27:37+18:58
8Kampe Ramona02Lejasciema vidusskola27:55+19:16
9Ieviņa Madara02Rugāju novada vidusskola/jauns29:43+21:04
10Jaškova Kate Katrīna01Viesītes vidusskola29:46+21:07
11Germane Alise01Viesītes vidusskola31:40+23:01
 
Rozenberga Samanta02Babītes vidusskolamp
 
 
 
V2 (28)1,8 km 0 m13 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Alberings Pauls01Valmieras Viestura vidusskola8:430:00
2Heinols Māris01Valmieras Viestura vidusskola9:42+0:59
3Šķirpāns Jānis02Gulbenes novada valsts ģimnāzi10:16+1:33
4Ronis Uvis01Gulbenes novada valsts ģimnāzi11:23+2:40
5Vasels Rihards02Ērgļu vidusskola11:40+2:57
6Lucijanovs Renārs01Jēkabpils Valsts ģimnāzija11:51+3:08
7Jundzis Reinis02Gulbenes novada valsts ģimnāzi12:35+3:52
8Bambulis Ralfs02Gulbenes novada valsts ģimnāzi13:09+4:26
9Miņins Gundars01Gulbenes novada valsts ģimnāzi14:31+5:48
10Aigars Matīss01Lizuma vidusskola14:56+6:13
11Sizovs Olegs02J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.16:08+7:25
12Zaļakmens Viesturs02Viesītes vidusskola16:15+7:32
13Feldmanis Āris01Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb21:07+12:24
14Moļs Kristaps02Viesītes vidusskola22:19+13:36
15Šķēls Mārtiņš02Degumnieku pamatskola (jaunsar22:43+14:00
16Ilva Raivis01Lizuma vidusskola23:21+14:38
17Kalve Kristers Artis02Lizuma vidusskola24:31+15:48
18Martinsons Ingus02Babītes vidusskola26:49+18:06
19Šmagris Valters02Rugāju novada vidusskola/jauns27:26+18:43
20Rautmanis Raivis02Lizuma vidusskola27:52+19:09
21Litke Jānis02Degumnieku pamatskola (jaunsar29:18+20:35
22Gutāns Emīls02Vestienas pamatskola33:07+24:24
23Bambulis Teodors01Lejasciema vidusskola42:59+34:16
24Prozorovs Henriks02Lejasciema vidusskola45:13+36:30
25Veļičko Toms02Babītes vidusskola57:47+49:04
 
Valdbergs Andrejs01Vestienas pamatskolamp
Pušpurs Madars02Vestienas pamatskolamp
Tihomirovs Staņislavs02Lazdonas pamatskoladnf
 
 
 
S3 (28)1,0 km 0 m8 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Šicāne Agate03Jēkabpils Valsts ģimnāzija5:450:00
2Odziļeviča Laine03Jēkabpils Valsts ģimnāzija6:21+0:36
3Bērziņa Madara04Gulbenes vidusskola7:34+1:49
4Cukanova Agita03Pļaviņu novada ģimnāzija7:51+2:06
5Zukule Marta03Ropažu vidusskola7:58+2:13
6Martinova Elza03Lizuma vidusskola8:02+2:17
7Madsena Elīza04Ērgļu vidusskola8:03+2:18
8Luksa Elīza03Pļaviņu novada ģimnāzija8:10+2:25
9Putne Dārta04Gulbenes vidusskola8:33+2:48
10Dambeniece Katrīna03Madonas Valsts Ģimnāzija8:59+3:14
11Stivriņa Dita03Rugāju novada vidusskola/jauns9:02+3:17
12Kauliņa Alise03Vestienas pamatskola9:39+3:54
13Olte Alise04Ērgļu vidusskola9:49+4:04
14Kukurāne Samanta03Rugāju novada vidusskola/jauns9:55+4:10
15Strazdiņa Signe Lāsma03Liezēres pamatskola9:57+4:12
16Čerpinska Mairita04Lazdonas pamatskola10:54+5:09
17Gulbe Jana04Ērgļu vidusskola10:58+5:13
18Ezeriņa Alma Elīze03Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb11:00+5:15
19Zaļakmene Zanda04Viesītes vidusskola11:53+6:08
20Serečenko Elīna03Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb12:06+6:21
21Jermacāne Ērika03Lejasciema vidusskola12:44+6:59
22Garā Ārija03Rugāju novada vidusskola/jauns13:21+7:36
23Ozoliņa Annika04Lizuma vidusskola15:31+9:46
24Tuļķe Alise03Lejasciema vidusskola15:59+10:14
25Gaile Annija04Babītes vidusskola18:55+13:10
26Morica Aurēlija03Babītes vidusskola19:53+14:08
 
Ģēģere Laura04Lizuma vidusskolamp
Novakšanova Sabīne03Meirānu Kalpaka pamatskolamp
 
 
 
V3 (40)1,3 km 0 m9 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Babins Artems03Vestienas pamatskola7:160:00
2Ločmelis Jēkabs03Valmieras Viestura vidusskola7:26+0:10
3Graudums Mārcis03Vestienas pamatskola8:16+1:00
4Neilands Ermīns03Gulbenes novada valsts ģimnāzi8:33+1:17
5Zaharāns Normunds03Gulbenes novada valsts ģimnāzi9:24+2:08
6Miglavs Alvis03Valmieras Viestura vidusskola9:31+2:15
7Galvans Gustavs03Lejasciema vidusskola11:33+4:17
8Liepiņš Andris Ardis04Viesītes vidusskola12:02+4:46
9Zeps Jānis04Vestienas pamatskola12:15+4:59
10Bazarovs Deniss03Daugavpils 13. un 15. vidussko12:21+5:05
11Stoļarovs Kristofers04Babītes vidusskola12:24+5:08
12Kalupnieks Matīss04Lazdonas pamatskola12:47+5:31
13Platgalvis Kristaps03Viesītes vidusskola13:01+5:45
14Ilgažs Markuss03Ropažu vidusskola13:16+6:00
15Sipčenoks Normunds04Lejasciema vidusskola13:30+6:14
16Stalidzāns Horens03Lejasciema vidusskola13:37+6:21
17Kaspars Normunds04Lejasciema vidusskola14:09+6:53
18Brūveris Hardijs Valdemār03Viesītes vidusskola14:30+7:14
19Augulis Raimonds03Babītes vidusskola14:49+7:33
20Graudups Emīls03Babītes vidusskola14:53+7:37
21Bačuks Dāgs03Lejasciema vidusskola15:14+7:58
22Beļskis Markuss04Babītes vidusskola15:23+8:07
23Gutāns Edijs04Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb16:26+9:10
24Otisons Matīss03Babītes vidusskola16:46+9:30
25Senkāns Gustavs04Babītes vidusskola16:52+9:36
26Pugejs Alekss03Babītes vidusskola16:58+9:42
27Sipčenoks Armands04Lejasciema vidusskola17:05+9:49
28Murāns Krists04Viesītes vidusskola17:08+9:52
29Apsītis Jānis04Lizuma vidusskola18:08+10:52
30Mellis Dāvis Elmārs03Lejasciema vidusskola18:20+11:04
31Onukrāns Daniels04Babītes vidusskola18:40+11:24
32Mikals Dagnis03Meirānu Kalpaka pamatskola20:11+12:55
33Didriksons Ričards03Lejasciema vidusskola20:15+12:59
34Berģis Viesturs04Viesītes vidusskola21:54+14:38
35Novakšanovs Reinis03Meirānu Kalpaka pamatskola25:46+18:30
36Biķernieks Ernests03Liezēres pamatskola25:54+18:38
37Briuks Valters04Babītes vidusskola34:49+27:33
38Brants Artūrs Reinis04Lazdonas pamatskola38:43+31:27
 
Dambrovs Elvis03Lejasciema vidusskolamp
Beinarovičs Aleksejs04J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.mp
 
 
 
S4 (27)0,8 km 0 m6 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Strauta Anete05Vestienas pamatskola4:590:00
2Stūre Krista05Pļaviņu novada ģimnāzija6:01+1:02
3Bērziņa Viktorija07Lubānas vidusskola6:45+1:46
4Fedotova Nadežda05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.8:02+3:03
5Jakovļeva Renāte05Lubānas vidusskola8:27+3:28
6Vavilova Alina06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.8:55+3:56
6Valaine Marta06Lubānas vidusskola8:55+3:56
8Zviedre Samanta06Lubānas vidusskola8:59+4:00
9Rudzīte Anete05Ērgļu vidusskola9:04+4:05
10Sparāne Anastasija06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.10:06+5:07
11Leona Sendija05Gulbenes vidusskola10:43+5:44
12Andrejeva Anastasija06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.11:01+6:02
13Leona Aleksandra08Gulbenes vidusskola11:42+6:43
14Petrova Anastasija05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.11:53+6:54
15Roziņa Rasa05Lizuma vidusskola14:16+9:17
16Aizsilniece Arvita Viktorija05Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb18:25+13:26
17Kruglova Keita05Degumnieku pamatskola (jaunsar23:26+18:27
18Bindere Sofija05Babītes vidusskola27:58+22:59
19Šteinberga Dārta05Babītes vidusskola29:05+24:06
20Pavlovska Terēze05Babītes vidusskola30:11+25:12
21Ločmele Elīna Aleksa05Degumnieku pamatskola (jaunsar31:32+26:33
22Lavicka Sofija05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.45:35+40:36
 
Galeja Evelīna07Lubānas vidusskolamp
Maisaka Alise05Viesītes vidusskolamp
Pura Egija05Viesītes vidusskolamp
Mālkalne Beāte06Cesvaines vidusskolamp
Asare Evelīna Anna05Viesītes vidusskolamp
 
 
 
V4 (26)1,0 km 0 m8 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Grasis Markus05Babītes vidusskola5:570:00
2Vimba Francis06Ropažu vidusskola6:51+0:54
3Rešņa Valters07Ērgļu vidusskola8:16+2:19
4Briezis Ralfs Kristiāns06Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb9:15+3:18
5Leons Valērijs05Gulbenes vidusskola9:25+3:28
6Venškevics Rūdolfs07Ērgļu vidusskola9:29+3:32
7Gaponovs Andrejs05Cesvaines vidusskola9:34+3:37
8Birziņš Reinis07Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb10:10+4:13
9Ļepeškins Ritvars06Cesvaines vidusskola10:17+4:20
10Vagulis Renārs05Gulbenes vidusskola10:26+4:29
11Celms Martins Kristers07Lejasciema vidusskola10:53+4:56
12Stiprais Nauris07Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb11:06+5:09
13Stepe Adrians07Lejasciema vidusskola11:11+5:14
14Ozoliņš Niks05Lizuma vidusskola11:32+5:35
15Prokofjevs Gints06Gulbenes vidusskola11:59+6:02
16Čelnovs Arturs05Viesītes vidusskola12:50+6:53
17Ivanovs Artjoms07Daugavpils 13. un 15. vidussko14:41+8:44
18Cimiņš Edvards06Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb15:02+9:05
19Minkevičs Renārs05Lubānas v-sk. jaunsargu vienīb15:12+9:15
20Ivanovs Romans05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.15:27+9:30
21Balinskijs Aleksejs06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.16:25+10:28
22Rieksts Aleksis05Lazdonas pamatskola20:44+14:47
23Petrovs Savelijs06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.50:03+44:06
 
Kauliņš Edgars08Vestienas pamatskolamp
Boļbans Vasīlijs06Vestienas pamatskolamp
Prokiraitis Endijs06Liezēres pamatskolamp