Latvijas skolu orientēšanās kauss Finālposms kvalifikācijatr 19.04.2017. 15:50
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
S1 (25)1,9 km 0 m14 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Sirmā Signe00Jelgavas Spīdolas ģimnāzija10:290:00
2Cigle Magda00Siguldas Valsts ģimnāzija11:17+0:48
3Alberinga Vilma99Valmieras Viestura vidusskola12:08+1:39
4Baduna Monika00Madonas Valsts Ģimnāzija12:20+1:51
5Alksne Paula Līga00Rīgas Valsts 3.ģimnāzija12:25+1:56
6Krēmere Elīna00Rīgas Valsts 3.ģimnāzija12:29+2:00
7Skopāne Elīna00Smiltenes viduskolas Jaunsardz12:46+2:17
8Stoldere Ieva99Rīgas 49. vidusskola13:06+2:37
9Olberkyte Erika98E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz13:08+2:39
10Mišina Sintija00Jelgavas Spīdolas ģimnāzija13:32+3:03
11Muraško Anastasija98Salas vidusskola14:12+3:43
12Radzēviča Emīlija99Rīgas Valsts 1.ģimnāzija14:25+3:56
13Bizūne Laura00Āgenskalna Valsts ģimnāzija15:08+4:39
14Pore Beāte98E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz15:24+4:55
15Žīgure Sindija98E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz15:49+5:20
16Nelsone Laura99Rīgas Valsts 1.ģimnāzija17:45+7:16
17Mazure Marta00Āgenskalna Valsts ģimnāzija20:21+9:52
18Saulīte Lilita00Ērgļu vidusskola20:25+9:56
19Macinkēviča Elīna99Jelgavas Spīdolas ģimnāzija20:57+10:28
20Līksnīte Katrīna99Rīgas Franču licejs29:52+19:23
21Rupā Marta Marija99Rīgas Franču licejs31:03+20:34
 
Katlapa Elīza98DACVĢmp
Vavilova Angelina99J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.mp
Poča Paula00Jelgavas Valsts ģimnāzijamp
Freiberga Dita00Jelgavas Valsts ģimnāzijamp
 
 
 
V1 (31)1,9 km 0 m18 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Bruners Kristaps99Siguldas Valsts ģimnāzija9:070:00
2Slikšjānis Matīss98Valmieras Pārgaujas ģimnāzija9:17+0:10
3Pļaviņš Niks99Madonas Valsts Ģimnāzija9:19+0:12
4Caune Ilgvars99Valmieras Pārgaujas ģimnāzija9:32+0:25
5Krūmiņš Rihards00Jelgavas Valsts ģimnāzija9:43+0:36
6Robežnieks Mārtiņš99Jelgavas Spīdolas ģimnāzija10:02+0:55
7Spektors Fricis Jēkabs00Rīgas Valsts 3.ģimnāzija10:13+1:06
8Kaļva Kalvis98DACVĢ10:24+1:17
9Zeibots Arvis99Ērgļu vidusskola10:32+1:25
10Straume Toms98Rīgas Valsts 1.ģimnāzija11:08+2:01
11Zariņš Ričards00Āgenskalna Valsts ģimnāzija11:16+2:09
12Veits Viesturs99Siguldas Valsts ģimnāzija11:17+2:10
13Putniņš Jēkabs00Madonas Valsts Ģimnāzija11:22+2:15
14Brucis Matīss00Druvas vidusskola11:49+2:42
15Lapiņš Rūdis99Salas vidusskola12:13+3:06
16Kustavus Roberts99Rīgas Valsts 1.ģimnāzija12:47+3:40
17Lūks Mārtiņš Frīdis00Jēkabpils Valsts ģimnāzija13:41+4:34
18Vimba Rūdolfs Matīss00Valmieras Viestura vidusskola13:54+4:47
19Rimeicāns Rihards00Jelgavas Valsts ģimnāzija13:55+4:48
20Markots Indars00Jelgavas Valsts ģimnāzija14:08+5:01
21Rainiks Artūrs00E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz14:40+5:33
22Hūns Jānis00Āgenskalna Valsts ģimnāzija15:10+6:03
23Plūšs Ēriks00E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz15:35+6:28
24Matisons Ernests00Jelgavas Valsts ģimnāzija15:55+6:48
 
Leitlands Matīss00Valmieras Viestura vidusskolamp
Lucijanovs Aivars99Jēkabpils Valsts ģimnāzijamp
Rogoļevs Ralfs98Jelgavas Spīdolas ģimnāzijamp
Brucis Ģirts00Druvas vidusskolamp
Ivbulis Krišjānis99Salas vidusskolamp
Kalns Egils00Jelgavas Valsts ģimnāzijamp
Lācis Kristaps Kārlis99Iļģuciema vidusskolamp
 
 
 
S2 (21)1,7 km 0 m12 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Brunere Kristīne02Siguldas Valsts ģimnāzija9:000:00
2Caune Agnija01Grundzāles pamatskola9:36+0:36
3Suta Anna Emīlija02Valmieras Pārgaujas ģimnāzija9:48+0:48
4Zagorska Alise02Rīgas Valsts 1.ģimnāzija10:35+1:35
5Vimba Elizabete01Rīgas Valsts 3.ģimnāzija10:37+1:37
6Apsīte Arleta02Jelgavas Spīdolas ģimnāzija10:39+1:39
7Lūka Tabita Tīna02Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:47+1:47
8Bojāre Elza02Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:53+1:53
9Stabiņa Zanda01Grundzāles pamatskola11:27+2:27
10Berķe Kristīne02Rīgas Valsts 3.ģimnāzija11:33+2:33
11Rožkalne Estere02Ojāra Vācieša Gaujienas pamats12:32+3:32
12Dāve Līva01Vestienas pamatskola13:00+4:00
13Joņina Anastasija01Iļģuciema vidusskola13:06+4:06
14Slikšjāne Annija02Grundzāles pamatskola13:13+4:13
15Augule Karmena02Ojāra Vācieša Gaujienas pamats13:18+4:18
16Ruģele Justīne02Babītes vidusskola15:12+6:12
17Grigorjeva Kitija02Salas vidusskola15:24+6:24
18Bērtiņa Baiba01E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz17:33+8:33
19Daija Marta01Iļģuciema vidusskola19:02+10:02
20Vilmane Dārta02Salas vidusskola21:20+12:20
 
Medvedeva Renāte02Mežinieku pamatskolamp
 
 
 
V2 (29)1,9 km 0 m14 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Eižvertiņš Ralfs Jānis02Jelgavas Spīdolas ģimnāzija10:160:00
2Šolmanis Dāvis01Individuāli10:21+0:05
3Heinols Māris01Valmieras Viestura vidusskola10:27+0:11
4Platacis Matīss01DACVĢ10:35+0:19
5Ģērmanis Emīls02Rīgas Valsts 3.ģimnāzija10:38+0:22
6Staņa Kristiāns01Rīgas 49. vidusskola10:46+0:30
7Freimanis Artūrs02Ozolnieku vidusskola10:49+0:33
8Akmins Renārs01Grundzāles pamatskola10:54+0:38
9Ciglis Nils02Siguldas Valsts ģimnāzija10:57+0:41
10Neimanis Kārlis01DACVĢ11:08+0:52
11Lucijanovs Renārs01Jēkabpils Valsts ģimnāzija11:11+0:55
12Sizovs Olegs02J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.11:12+0:56
13Valters KristiānS Zviedris01Babītes vidusskola11:16+1:00
14Stradiņš Kārlis02Rīgas Valsts 1.ģimnāzija11:24+1:08
15Švalbe Gustavs01Rīgas Valsts 1.ģimnāzija11:42+1:26
16Orniks Ronalds01Grundzāles pamatskola12:02+1:46
17Zariņš Mārcis02Rīgas Valsts 1.ģimnāzija12:06+1:50
18Šabanskis Kristaps01Jelgavas Spīdolas ģimnāzija12:49+2:33
19Zvaigzne Ralfs01Smiltenes viduskolas Jaunsardz13:18+3:02
20Baltgalvis Artūrs02Saulkrastu vidusskola13:53+3:37
21Valdbergs Andrejs01Vestienas pamatskola16:11+5:55
22Tučs Rodrigo02Salas vidusskola17:36+7:20
23Veļičko Toms02Babītes vidusskola19:07+8:51
24Ozols Renārs02Smiltenes viduskolas Jaunsardz25:41+15:25
 
Janovs Jēkabs Niklāvs01Siguldas Valsts ģimnāzijamp
Johansens Emīls Andrejs02Rīgas Valsts 3.ģimnāzijamp
Lūkins Ronalds02Siguldas Valsts ģimnāzijamp
Siliņš Ivo02Salas vidusskolamp
Gudovskis Roberts02Salas vidusskolamp
 
 
 
S3 (28)1,4 km 0 m11 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Šicāne Agate03Jēkabpils Valsts ģimnāzija8:490:00
2Blūma Aiga Irbe03Rīgas Valdorfskola9:34+0:45
3Baltmane Paula04Rīgas 49. vidusskola9:36+0:47
3Spektore Tīna Kate03Pamatskola Rīdze9:36+0:47
5Berķe Laura04Rīgas 45. vidusskola10:07+1:18
6Buholca Anna03Ozolnieku vidusskola10:18+1:29
7Odziļeviča Laine03Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:23+1:34
8Strazdiņa Anete Anna03Grundzāles pamatskola10:39+1:50
9Stoldere Kristīne03Rīgas 49. vidusskola11:15+2:26
10Madsena Elīza04Ērgļu vidusskola12:09+3:20
11Ozolniece Endija04Saulkrastu vidusskola12:26+3:37
12Reice Šarlote04Saulkrastu vidusskola12:46+3:57
13Dambeniece Katrīna03Madonas Valsts Ģimnāzija12:59+4:10
14Lapsiņa Krista04Ādažu vidusskola13:06+4:17
15Celenberga Jūlija04Ojāra Vācieša Gaujienas pamats14:32+5:43
16Kauliņa Alise03Vestienas pamatskola14:40+5:51
17Matule Elizabete04Pamatskola Rīdze15:03+6:14
18Svalba Danija04Pamatskola Rīdze15:19+6:30
19Jāņkalne Žanete04Ojāra Vācieša Gaujienas pamats15:36+6:47
20Bērziņa Alise03Druvas vidusskola15:45+6:56
21Bērstele Adelīna03Babītes vidusskola16:50+8:01
22Kalniņa Sniedze03Rīgas Valdorfskola16:51+8:02
23Morica Aurēlija03Babītes vidusskola18:02+9:13
24Kancāne Nanija04Mežinieku pamatskola19:01+10:12
25Ģierte Viktorija03Mežinieku pamatskola19:48+10:59
26Dzene Jana04Mežinieku pamatskola21:01+12:12
27Loja Elīza04Rīgas Franču licejs21:44+12:55
28Dūdiņa Estere04Rīgas Franču licejs22:53+14:04
 
 
 
V3 (33)1,7 km 0 m12 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Ločmelis Jēkabs03Valmieras Viestura vidusskola8:470:00
2Saulīte Matīss03Mežciema pamatskola8:48+0:01
3Kalniņš Austris03Ojāra Vācieša Gaujienas pamats9:10+0:23
4Babins Artems03Vestienas pamatskola9:22+0:35
5Staņa Gustavs04Rīgas 49. vidusskola9:33+0:46
6Kļaviņš Renārs04Grundzāles pamatskola9:47+1:00
7Graudums Mārcis03Vestienas pamatskola9:51+1:04
8Miglavs Alvis03Valmieras Viestura vidusskola9:55+1:08
9Ķelps Ginters03Ojāra Vācieša Gaujienas pamats10:16+1:29
10Ilgažs Markuss03Ropažu vidusskola10:38+1:51
11Šķiņķis Oskars04Jelgavas 4.sākumskola10:56+2:09
12Onukrāns Daniels04Babītes vidusskola10:57+2:10
13Kalniņš Jēkabs03Ojāra Vācieša Gaujienas pamats11:05+2:18
14Otisons Matīss03Babītes vidusskola11:10+2:23
15Brasavs Muižnieks Markuss04Jelgavas 4.vidusskola11:14+2:27
16Kmetjuks Elvis03Mežinieku pamatskola11:18+2:31
17Kalniņš Ronalds03Grundzāles pamatskola11:32+2:45
18Majors Marks Henrijs04Saulkrastu vidusskola11:44+2:57
19Māliņš Gustavs04Mežinieku pamatskola11:45+2:58
20Senkāns Gustavs04Babītes vidusskola12:01+3:14
21Stoļarovs Kristofers04Babītes vidusskola12:10+3:23
22Zeps Jānis04Vestienas pamatskola12:23+3:36
23Beļskis MarkussBabītes vidusskola12:38+3:51
24Segliņš Jēkabs04Mežinieku pamatskola12:53+4:06
25Straustiņš Hugo04Privātā vidusskola Patnis13:12+4:25
26Ceimer Rūdolfs03Druvas vidusskola13:16+4:29
27Filks Kārlis Krišjānis03Rīgas Valdorfskola13:32+4:45
28Vilemsons Toms04Grundzāles pamatskola13:53+5:06
29Graudups Emīls03Babītes vidusskola14:36+5:49
30Strazdiņš Jurģis Egons04Saulkrastu vidusskola14:38+5:51
31Saltais Justs Juliāns03Mežinieku pamatskola17:53+9:06
32Zvaigzne Toms04Smiltenes viduskolas Jaunsardz22:09+13:22
33Matusevičs Kirils04Mežinieku pamatskola25:43+16:56
 
 
 
S4 (50)1,0 km 0 m9 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Krūmiņa Māra05Jelgavas 4.sākumskola7:130:00
2Krasovska Daniela05Salas vidusskola7:39+0:26
3Strauta Anete05Vestienas pamatskola7:43+0:30
4Jumiķe Ilze07Jelgavas 4.vidusskola8:57+1:44
5Brakmane Sindija Letīcija05Jelgavas 4.vidusskola9:32+2:19
6Kalēja Agnija05Grundzāles pamatskola10:11+2:58
7Krūmiņa Laura07Jelgavas 4.sākumskola10:33+3:20
8Segliņa Māra07Mežinieku pamatskola10:42+3:29
9Ķirkuma Paula07Ādažu vidusskola11:12+3:59
10Fedotova Nadežda05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.11:18+4:05
11Kalniņa Marta07Ojāra Vācieša Gaujienas pamats11:30+4:17
12Tralla Megija05Ojāra Vācieša Gaujienas pamats11:36+4:23
13Birzkope Marta Marija06Carnikavas pamatskola11:51+4:38
13Līce-Līcīte Liene06Ādažu vidusskola11:51+4:38
15Krieviņa Līna Karlīna07Jelgavas 4.vidusskola12:16+5:03
16Bindere Sofija05Babītes vidusskola12:34+5:21
17Abula Kitija08Grundzāles pamatskola12:47+5:34
18Grantskalna Grieta07Carnikavas pamatskola12:53+5:40
18Levicka Sofija05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.12:53+5:40
20Vavilova Alina06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.13:38+6:25
21Šteinberga Dārta05Babītes vidusskola14:02+6:49
22Sparāne Anastasija06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.14:48+7:35
23Māliņa Karolīna06Carnikavas pamatskola15:19+8:06
24Biseniece Elīna08Mežciema pamatskola15:25+8:12
25Petrova Anastsija05J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.15:45+8:32
26Andrejeva Anastasija06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.16:18+9:05
27Paulovska TerēzeBabītes vidusskola17:13+10:00
28Ločmele Līva06Ozolnieku vidusskola17:26+10:13
29Korņejeva Ance06Laurenču sākumskola17:32+10:19
30Semjonova Andželika06Mežinieku pamatskola17:39+10:26
31Mote Anete05Ozolnieku vidusskola18:58+11:45
32Loja Kate06Rīgas Franču licejs21:11+13:58
33Mālkalne Beāte06Cesvaines vidusskola21:54+14:41
34Alsvika Džeida06Ojāra Vācieša Gaujienas pamats25:00+17:47
35Aksjonova Daiga07Pārdaugavas Montesori pamatsko30:28+23:15
36Volmāre Katrīna Luīze08Pārdaugavas Montesori pamatsko31:35+24:22
37Andersone Karlīna09Pārdaugavas Montesori pamatsko32:12+24:59
38Kozule Emīlija08Pārdaugavas Montesori pamatsko32:15+25:02
39Veidemane Terēze08Pārdaugavas Montesori pamatsko36:41+29:28
40Ruģēna-Bojāre Madara07Pārdaugavas Montesori pamatsko37:01+29:48
41Liepa Marta06Pārdaugavas Montesori pamatsko37:27+30:14
42Staņa Elīza07Jelgavas 4.sākumskola40:55+33:42
 
Stabiņa Anete07Grundzāles pamatskolamp
Dreija Jete07Jelgavas 4.sākumskolamp
Sarkangalve Simona06Ojāra Vācieša Gaujienas pamatsmp
Zitmane Kate09Pārdaugavas Montesori pamatskomp
Ose Lote08Pārdaugavas Montesori pamatskomp
Stecka Evelīna10Pārdaugavas Montesori pamatskomp
Puga Gabriela09Pārdaugavas Montesori pamatskomp
Dudele Līva10Pārdaugavas Montesori pamatskomp
 
 
 
V4 (51)1,4 km 0 m11 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Sproģis Uvis05Ojāra Vācieša Gaujienas pamats8:290:00
2Krūmiņš Edvards05Ozolnieku vidusskola9:14+0:45
3Lārmanis Kristers05Ojāra Vācieša Gaujienas pamats9:30+1:01
4Saulīte Emīls05Mežciema pamatskola9:31+1:02
5Plonis Gustavs06Jelgavas 4.vidusskola10:08+1:39
6Ķirkums Roberts05Ādažu vidusskola10:28+1:59
7Bisenieks Ričards05Mežciema pamatskola10:40+2:11
8Strožs Mārtiņš05Salas sākumskola10:59+2:30
9Grasis Markus05Babītes vidusskola11:09+2:40
10Graudiņš Rūdolfs07Carnikavas pamatskola11:15+2:46
10Švalbe Kevins07Jelgavas 4.sākumskola11:15+2:46
12Ļepeškins Ritvars06Cesvaines vidusskola11:21+2:52
13Harkins Ģirts05Grundzāles pamatskola11:26+2:57
14Arnicāns Roberts06Ādažu vidusskola11:32+3:03
15Graudiņš Roberts07Carnikavas pamatskola11:41+3:12
16Zīberts Ričards05Jelgavas 4.vidusskola11:51+3:22
17Janelsiņš Toms Jānis05Salas sākumskola12:03+3:34
18Vimba Francis06Ropažu vidusskola12:58+4:29
19Ošs Kārlis05Ozolnieku vidusskola13:02+4:33
20Mēteri Gvido05Druvas vidusskola13:05+4:36
21Dzērve Mārcis05Carnikavas pamatskola13:32+5:03
22Slaviņš Krišs08Pamatskola Rīdze13:34+5:05
23Gaponovs Andrejs05Cesvaines vidusskola14:24+5:55
24Fogelis Kajs06Privātā vidusskola Patnis14:46+6:17
25Striks Jēkabs Dāvis06Privātā vidusskola Patnis15:05+6:36
26Krastiņš Rihards07Salas vidusskola15:18+6:49
27Martinsons Matīss07Laurenču sākumskola15:55+7:26
28Nenišķis Mikus06Salas vidusskola16:19+7:50
29Straume Pauls Olafs06Salas sākumskola17:24+8:55
30Stupenko Mikus05Mežinieku pamatskola17:28+8:59
31Valeskalns Kristers05Salas vidusskola17:37+9:08
32Bērziņš Toms08Mežciema pamatskola17:45+9:16
33Grinbergs Mareks05Salas sākumskola18:20+9:51
34Bartkus Kaspars06Mežinieku pamatskola18:40+10:11
35Salenieks Verners07Laurenču sākumskola19:05+10:36
36Lasmanis Raivis06Laurenču sākumskola20:15+11:46
37Beļuns Roberts06Privātā vidusskola Patnis21:30+13:01
38Ošmucnieks Paulis Gunārs06Privātā vidusskola Patnis26:34+18:05
39Krūmiņš Aigars08Pārdaugavas Montesori pamatsko27:24+18:55
40Kalvāns Daniels Jānis08Pārdaugavas Montesori pamatsko28:25+19:56
41Balinskijs Aleksejs06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.29:12+20:43
42Neimanis Eduards Gustavs09Pārdaugavas Montesori pamatsko35:30+27:01
43Apinis Frederiks08Pārdaugavas Montesori pamatsko39:33+31:04
44Diļevs Mārtiņš06Pārdaugavas Montesori pamatsko40:16+31:47
 
Strauss Jānis07Privātā vidusskola Patnismp
Gurovs Roberts06Ojāra Vācieša Gaujienas pamatsmp
Reiters Ralfs06Laurenču sākumskolamp
Petrovs Savelijs06J.Raiņa Daugavpils 6 vsk.mp
Simanovičs Fricis07Laurenču sākumskolamp
Baranovs Eduards09Pārdaugavas Montesori pamatskomp
Hofmanis Aksels08Pārdaugavas Montesori pamatskomp