Daugavpils vasaras orientēšanās čempionāts 2017se 2017.06.10. 17:00
Results - Vidēja distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
S8* (1)1,1 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Viktoriya AfanasevaEridan18:290:00
 
 
 
V8* (1)1,1 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Dāvis RapaZebiekstes15:110:00
 
 
 
S10* (4)1,3 km6 C
PlNameClubTimeDiff.
1Līna MadsenaArona OK22:390:00
2Arina GrigorjevaOK Stiga26:29+3:50
3Alina VavilovaOK Stiga26:42+4:03
4Dana AndrejevaOK Stiga43:44+21:05
 
 
 
V10* (4)1,3 km6 C
PlNameClubTimeDiff.
1Artjoms IvanovsOK Stiga18:150:00
2Glebs ZilisOK Stiga20:37+2:22
3Nikita GlotovsOK Stiga23:23+5:08
4Nikita VavilovsOK Stiga28:53+10:38
 
 
 
S12 (5) Voided legs: 44-452,3 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Emilija StaišiūnaitėOK Azuolas27:340:00
2Nadežda FedotovaOK Stiga29:39+2:05
3Anastasija AndrejevaOK Stiga40:18+12:44
4Anastasija PetrovaOK Stiga42:11+14:37
5Jekaterina RomanovaOK Stiga1:06:54+39:20
 
 
 
V12 (5) Voided legs: 44-452,3 km10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Emīls SaulīteOK Stiga17:100:00
2Bogdans BogdanovsOK Stiga/BJC Jaunība36:33+19:23
3Aleksejs BalinskijsOK Stiga42:09+24:59
4Ilja ZilisOK Stiga43:58+26:48
5Savelijs PetrovsOK Stiga1:02:14+45:04
 
 
 
S14 (2) Voided legs: 44-453,1 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Laura BerķeIK Auseklis27:560:00
2Elīza MadsenaArona OK37:30+9:34
 
 
 
V14 (8) Voided legs: 44-453,1 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Imants MaļinaOK Stiga/BJC Jaunība26:170:00
2Tautvydas RimkusOK Azuolas27:06+0:49
3Rytis ValatkevičiusOK Azuolas27:43+1:26
4Parbus PiličiauskasOK Azuolas28:54+2:37
5Ignas BaronasOK Azuolas33:03+6:46
6Modestas MiloševičiusOK Azuolas35:21+9:04
7Anatolijs HohlovsOK Stiga/BJC Jaunība41:16+14:59
8Jovaras ZigmantasOK Azuolas45:47+19:30
 
 
 
S16 (2) Voided legs: 44-453,9 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Taiga LazdāneIK Auseklis37:220:00
2Marija RapaZebiekstes1:16:20+38:58
 
 
 
V16 (3) Voided legs: 44-455,3 km20 C
PlNameClubTimeDiff.
1Matīss SaulīteIK Auseklis41:320:00
2Adomas ČasasOK Azuolas42:38+1:06
3Olegs SizovsOK Stiga47:04+5:32
 
 
 
S21 (8) Voided legs: 44-455,3 km20 C
PlNameClubTimeDiff.
1Anastasiya AfanasevaEridan42:300:00
2Zaiga OzoliņaIK Auseklis44:50+2:20
3Volha RahautsovaSC Alcor BLR45:14+2:44
4Anita SaulīteIK Auseklis49:29+6:59
5Anastasia DavydziukSC Alcor BLR52:10+9:40
6Katsiaryna MakouskayaBSU1:01:24+18:54
 
Julija MatvijenkoOK Stigamp
Stefānija ZaicevaOK Stigamp
 
 
 
V21 (7) Voided legs: 44-456,8 km20 C
PlNameClubTimeDiff.
1Andrey SalinEridan34:490:00
2Dmitry MihalkinEridan35:54+1:05
3Mikalai Harbachouind.38:02+3:13
4Ivan AfanasevEridan39:56+5:07
5Eduard NovičenkoOK Šiurpys40:25+5:36
6Andrej GerasimovSK Igtisa41:26+6:37
7Uladzimir MakouskiBSU48:38+13:49
 
 
 
S21B (4) Voided legs: 44-453,9 km16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ilona GricāneOK Stiga40:410:00
2Sarma Novicāne LazdāneIK Auseklis41:10+0:29
3Gintarė MikolavičiūtėOK Azuolas44:03+3:22
4Tatsiana RudakouskayaLegenda58:15+17:34
 
 
 
V21B (9) Voided legs: 44-455,3 km17 C
PlNameClubTimeDiff.
1Paulius JanušauskasOK Azuolas36:010:00
2Aleksandrs MiloševičsOK Stiga36:45+0:44
3Dmitrijs SkripacevsOK Ziemeļkurzeme36:52+0:51
4Dmitrijs ŽarovsOK Ziemeļkurzeme39:00+2:59
5Dzmitry DavidovichBSU42:09+6:08
6Mihails KonovalovsOK Stiga42:36+6:35
7Nikolajs DedelisOK Stiga51:43+15:42
8Jānis LazdānsIK Auseklis52:19+16:18
9Oskars SilovsOK Stiga1:21:41+45:40
 
 
 
S40 (4) Voided legs: 44-455,3 km20 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ļubova PavļukovaOK Stiga52:330:00
2Ilvija MadsenaArona OK57:54+5:21
3Maija RumakaZebiekstes1:19:31+26:58
4Sanda RapaZebiekstes1:21:11+28:38
 
 
 
V40 (3) Voided legs: 44-456,8 km20 C
PlNameClubTimeDiff.
1Maksim LapekinMogilev44:240:00
2Valerii TereshenkovOK Smolensk52:26+8:02
3Mihails SmilginsOK Stiga53:57+9:33
 
 
 
S50 (2) Voided legs: 44-454,4 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Daina LūkinaOSK Sēlijas mežs47:500:00
2Halina HancharovaLegenda1:15:59+28:09
 
 
 
V50 (5) Voided legs: 44-455,3 km20 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ivanas ZiaziuliaOK SAULE41:170:00
2Mikhail GorchakovOK Smolensk47:19+6:02
3Varis PeisenieksKāpa OK49:46+8:29
4Justs LūkinsOSK Sēlijas mežs58:46+17:29
5Mikhail IzgorodinOK Smolensk1:08:25+27:08
 
 
 
S60 (2) Voided legs: 44-453,6 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Larisa AvramenkoStandart40:380:00
2Toma KogutenkoMogilev49:49+9:11
 
 
 
V60 (5) Voided legs: 44-454,4 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel38:130:00
2Jānis TurksTok Taka39:41+1:28
3Vjačeslavs DedelisOK Stiga42:32+4:19
4Sergejs MeļihovsOK Stiga44:14+6:01
5Jūrijs JevdokimovsOK Stiga54:30+16:17
 
 
 
OPEN (7) Voided legs: 44-452,7 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Antons DrozdovsOK Stiga17:320:00
2Jevgeņijs TarvidsOK Stiga23:35+6:03
3Valerija SkripacevaOK Ziemeļkurzeme33:26+15:54
4Tatjana Maliskinaind.34:37+17:05
5Viachaslau NatalevichLegenda36:39+19:07
6Anna GuščinaJaunsardze45:18+27:46
7Jānis RapaZebiekstes1:10:13+52:41