Daugvpils atklātais vasaras čempionāts 2018se 2018.06.09. 15:50
Results - Vidējā distancecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
S8 (3)1,0 km5 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Herta GrantskalnaKāpa OKLAT39:430:00
2Maria GrigorjevaBJC Jaunība/Stiga OKLAT43:11+3:28
 
Anastasija AndersoneBaisie Eži ODKLATmp3 NO 5 KP
 
 
 
S10 (1)1,2 km7 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Krista GrantskalnaKāpa OKLAT37:100:00
 
 
 
S12 (4)1,6 km6 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Arina GrigorjevaStiga OKLAT40:090:00
2Polina NevedomskaStiga OKLAT1:01:47+21:38
3Jekaterina RomanovaBJC Jaunība/Stiga OKLAT1:04:01+23:52
 
Anastasija AndrejevaStiga OKLATmp
 
 
 
S14 (5)2,2 km9 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Liene Līce-LīcīteKāpa OKLAT46:200:00
2Marta Marija BirzkopeKāpa OKLAT50:18+3:58
3Nadežda FedotovaStiga OKLAT50:43+4:23
4Grieta GrantskalnaKāpa OKLAT52:06+5:46
 
Elizabete LevinaKāpa OK/SaulkrastiLATdnf
 
 
 
S21 (2)5,3 km15 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Kristina MasevičiūtėDainava OKLTU1:01:070:00
2Katsiaryna BerdovaBSMUBLR1:38:15+37:08
 
 
 
S21B (2)4,6 km13 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Jūlija MatvijenkoBJC Jaunība/Stiga OKLAT1:01:190:00
2Anastasija SmoļakovaBJC Jaunība/Stiga OKLAT1:13:53+12:34
 
 
 
S40 (2)4,6 km13 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Ļubova PavļukovaBJC Jaunība/Stiga OKLAT1:31:570:00
 
Hanna MironavaKamvolBLRdns
 
 
 
S50 (2)3,8 km11 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Odeta TurkaTaka TOKLAT1:02:540:00
2Alena LebiadzevaBSUBLR2:08:51+1:05:57
 
 
 
S60 (6)3,8 km10 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Ināra GipsleKURMIS OKLAT1:02:240:00
2Larisa AvramenkoOK StandartBLR1:05:43+3:19
3Irina BauloPeleng-VimpelBLR1:09:28+7:04
4Toma KogutenkoMETABLR1:32:03+29:39
5Tamāra KosmačevaKāpa OKLAT1:36:30+34:06
6Valentīna PetrovaStiga OKLAT1:43:55+41:31
 
 
 
V8 (1)1,0 km5 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Tamerland HamiļovsStiga OKLAT42:490:00
 
 
 
V10 (4)1,2 km7 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Maksims RogožinsStiga OKLAT52:020:00
 
Vladislavs OrlovskijsStiga OKLATmp4 NO 7 KP
Tomass AndersonsBaisie Eži ODKLATmp6 NO 7 KP
Daniils ĻahsStiga OKLATdnf3 NO 7 KP
 
 
 
V12 (6)1,6 km6 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Bogdans BogdanovsBJC Jaunība/Stiga OKLAT25:290:00
2Aleksejs BalinskijsStiga OKLAT29:12+3:43
3Daņila GalejevsKāpa OKLAT37:41+12:12
4Artjoms IvanovsBJC Jaunība/Stiga OKLAT40:02+14:33
5Pēteris ArnicānsKāpa OKLAT42:05+16:36
6Pāvels RogožinsStiga OKLAT57:20+31:51
 
 
 
V14 (7)2,2 km9 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Rūdolfs GraudiņšKāpa OKLAT32:310:00
2Roberts GraudiņšKāpa OKLAT32:49+0:18
3Kristers KarlsonsKāpa OK/SaulkrastiLAT41:07+8:36
4Jurģis Egons StrazdiņšKāpa OK/SaulkrastiLAT42:10+9:39
5Roberts ArnicānsKāpa OKLAT45:01+12:30
6Vlads GlovinskisBJC Jaunība/Stiga OKLAT50:01+17:30
7Maksims FiļipovsBJC Jaunība/Stiga OKLAT59:17+26:46
 
 
 
V16 (2)5,3 km15 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Iļja MikulovsBJC Jaunība/Stiga OKLAT2:11:020:00
2Deniss BazarovsBJC Jaunība/Stiga OKLAT2:12:59+1:57
 
 
 
V21 (8)6,3 km16 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Edvardas ŠčerbavičiusFortuna OKLTU1:00:420:00
2Vitali SavanovichEridanBLR1:06:56+6:14
3Andrius JasiūnasŠilas OSKLTU1:13:06+12:24
4Eduard NovičenkoŠiurpys OKLTU1:19:00+18:18
5Aras PetrevičiusFortuna OKLTU1:33:28+32:46
6Virginijus PurvysOK KlajūnasLTU1:34:22+33:40
 
Piotr KukhtoBaklanBLRmp
Dmitry MihalkinEridanBLRdns
 
 
 
V21B (3)5,1 km12 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Aleksandrs MiloševičsStiga OKLAT1:07:360:00
2Vitālijs GlodsInd.LAT1:09:26+1:50
3Dzmitry DavidovichBSUBLR1:15:53+8:17
 
 
 
V40 (6)6,3 km16 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Maksim LapekinMETABLR1:15:490:00
2Pavel KholodEridanBLR1:23:35+7:46
3Ruslans MikulovsStiga OKLAT1:35:04+19:15
4Mihails SmiļginsStiga OKLAT1:48:17+32:28
 
Vasili KomisarenkoEridanBLRdns
Dmitrijs FrolovsAuseklis IKLATdns
 
 
 
V50 (3)5,3 km15 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Zaļais ZaļaisBaisie Eži ODKLAT1:17:200:00
2Jānis TurksTaka TOKLAT1:24:02+6:42
3Jevgeņijs KaupužsKURMIS OKLAT1:38:47+21:27
 
 
 
V60 (7)3,8 km11 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Juris KokinsMeridiāns-CPSS-PārgaujaLAT47:130:00
2Vjačeslavs DedelisStiga OKLAT49:31+2:18
3Jānis SaliņšMežmalas/MadonaLAT50:52+3:39
4Henadzi TrudzenskiPeleng-VimpelBLR55:31+8:18
5Viesturs ZiediņšKURMIS OKLAT1:07:49+20:36
6Sergejs MelihovsStiga OKLAT1:44:44+57:31
 
Jurijs EvdokimovsStiga OKLATdnf
 
 
 
OPEN (12)2,9 km10 C
PlNameClubNatTimeDiff.Comment
1Jevģenījs TarvīdsStiga OKLAT1:01:340:00
2Halina HancharovaLegendaBLR1:10:58+9:24
3Tatsiana RudakouskayaLegendaBLR1:16:26+14:52
4Viachaslau NatalevichLegendaBLR1:23:18+21:44
5Aistė PetrevičienėFortuna OKLTU1:28:29+26:55
6Maksim MazanikEridanBLR1:39:16+37:42
7Siarhei SakharchukEridanBLR1:39:22+37:48
8Hanna SakharchukEridanBLR1:39:26+37:52
9Anatolijs HohlovsBJC Jaunība/Stiga OKLAT1:50:48+49:14
10Austra BrilteStiga OKLAT2:19:37+1:18:03
11Dzidra BrilteStiga OKLAT2:23:32+1:21:58
12Santa UpīteInd.LAT2:30:12+1:28:38