Ziemas orientēšanās sezonas atklāšanas sacensībassestd. 22.12.2018 21:49
Start list by classescreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
S12 (8)1,4 km 0 m5 C
ChipnoNameClubStart
8651776Alina VavilovaOK Stiga12:00:00
8651752Alisa LarionovaOK Stiga12:02:00
8651751Polina NevedomskaOK Stiga12:04:00
8651753Veronika IvanovaOK Stiga12:06:00
8651748Jekaterina RomanovaOK Stiga12:08:00
8651755Arina GrigorjevaOK Stiga12:10:00
8642315Līna MadsenaMadonas BJSS/OK Arona12:12:00
8651754Marija GrigorjevaOK Stiga12:14:00
 
 
V12 (8)1,4 km 0 m5 C
ChipnoNameClubStart
8651743Maksims RogožinsOK Stiga12:16:00
8651767Savelijs PetrovsOK Stiga12:18:00
8651746Nikita BirjukovsOK Stiga12:20:00
8651745Bogdans BogdanovsOK Stiga12:22:00
8651757Artjoms IvanovsOK Stiga12:24:00
8651744Pāvels RogožinsOK Stiga12:26:00
8651768Vladislavs OrlovskijsOK Stiga12:28:00
8661470Renārs GrasisOgre OK/SC12:30:00
 
 
S14 (6)1,9 km 0 m7 C
ChipnoNameClubStart
8656804Līva Elīza AndersoneOgre OK/SC12:23:00
8651769Anastasija PetrovaOK Stiga12:25:00
8642311Anete StrautaMadonas BJSS/OK Arona12:27:00
8651770Nadežda FedotovaOK Stiga12:29:00
8661462Elīze BremzeOgre OK/SC12:31:00
501159Ugnė GabreliūnaitėOriens12:33:00
 
 
V14 (11)1,9 km 0 m7 C
ChipnoNameClubStart
8642313Jānis ZepsMadonas BJSS/OK Arona12:01:00
8651742Rihards PrikulisOK Stiga12:03:00
7203285Tadas MackevičiusOriens12:05:00
8651741Maksims StepanovsOK Stiga12:07:00
894513Kimantas KareckasOriens12:09:00
8651761Kasparas MurenasSM GAJA12:11:00
8642304Ritvars ĻepeškinsMadonas BJSS/OK Arona12:13:00
8661467Audris Odo VītoliņšOgre OK/SC12:15:00
7203474Gvidas BurbulisOriens12:17:00
8642307Dāvis VintišsMadonas BJSS/OK Arona12:19:00
8651780Romans IvanovsOK Stiga12:21:00
 
 
S16 (3)2,9 km 0 m12 C
ChipnoNameClubStart
VacantVacant12:25:00
8642309Elīza MadsenaMadonas BJSS/OK Arona12:27:00
8551468Žozefīna ZavjalovaOgre OK/SC12:29:00
 
 
V16 (6)3,5 km 0 m13 C
ChipnoNameClubStart
8642310Mārcis GraudumsMadonas BJSS/OK Arona12:31:00
8661465Jēkabs Toms AndersonsOgre OK/SC12:33:00
8642302Klāvs PļaviņšMadonas BJSS/OK Arona12:35:00
8651760Ilja MikulovsOK Stiga12:37:00
8642301Uģis BeķerisMadonas BJSS/OK Arona12:39:00
8662196Pijus JaloveckasOriens12:41:00
 
 
S21 (12)3,5 km 0 m13 C
ChipnoNameClubStart
VacantVacant12:01:00
8644486Vilija RevaiteMedeina OK12:03:00
8019969Gabriele AndrasiunieneSK S-sportas12:05:00
8632515Juste UmbrasaitePerkunas OK12:07:00
8651749Miglė SušinskaitėOK Fortūna12:09:00
8644922Anastasija SmoļakovaOK Stiga12:11:00
9860729Malvina GirinskytėOriens12:13:00
8339999Judita TraubaitėOK Fortūna12:15:00
8642303Monika BadunaMadonas BJSS/OK Arona12:17:00
8651750Agne MurenieneFor fun12:19:00
8651779Rasa KumpyteOK Levuo12:21:00
2082960Sandra MaižvilaitėOriens12:23:00
 
 
V21 (18)5,4 km21 C
ChipnoNameClubStart
VacantVacant12:00:00
8022022Andrej GerasimovIgtisa12:02:00
8644510Dovydas ŠinkevičiusOriens12:04:00
8661174Mihails KonovalovsOK Stiga12:06:00
8661469Mikus ZvirbulisOgre OK/SC12:08:00
9102074Darius KilbauskasOK Stiga12:10:00
8244416Regimantas JanuškevičiusOK Fortūna12:12:00
1424748Sergejs SokolovsOK Stiga12:14:00
8651329Aurimas MurenasFor fun12:16:00
8651762Ramūnas TruklickasSK Igtisa12:18:00
8651759Dmitrijs BoronenkoOK Stiga12:20:00
8644442Andris SarksnaOgre OK/SC12:22:00
8651765Eduard NovičenkoOK Stiga12:24:00
8661461Nauris NeimanisOgre OK/SC12:26:00
8651756Daniils LukjanovsOK Stiga12:28:00
8651763Vilius AleliūnasSK Igtisa12:30:00
8651764Dmitrijs AndrejevsOK Stiga12:32:00
8486477Petras AndrasiunasSK S-sportas12:34:00
 
 
S40 (5)2,9 km 0 m12 C
ChipnoNameClubStart
VacantVacant12:35:00
8651747Vija LarionovaOK Stiga12:37:00
2006275Gundega JurāneSēlijas mežs OSK12:39:00
8661173Jeļena IsajevaOK Stiga12:41:00
8661793Daina LūkinaOSK Sēlijas mežs12:43:00
 
 
V40 (9)5,4 km21 C
ChipnoNameClubStart
VacantVacant12:36:00
8651758Ruslans MikulovsOK Stiga12:38:00
8662076Justs LūkinsOSK Sēlijas mežs/Sece12:40:00
8651766Nikolajs GrigorjevsOK Stiga12:42:00
8651324Rimantas CicėnasOriens12:44:00
8651778Mindaugas KvedaraviciusOK Levuo12:46:00
1210000Olegs GauksOK Stiga12:48:00
8642371Gunārs IkaunieksMadonas BJSS/OK Arona12:50:00
8626111Mihails SmilginsOK Stiga12:52:00
 
 
S60 (1)1,9 km 0 m7 C
ChipnoNameClubStart
303268Lida MichailovaInd12:34:00
 
 
V60 (4)2,9 km 0 m12 C
ChipnoNameClubStart
VacantVacant12:43:00
2013344Vjačeslavs DedelisOK Stiga12:45:00
8006677Varis PeisenieksKāpa OK12:47:00
9648802Algirdas ŠalkauskasOriens12:49:00