Bezmaksas orientēšanās apmācības Daugavpilī

Detalizētāka informācija par nodarbībām FB lapā: šeit.

Iepriekšējā pieteikšanās vai pa tālr. 29846908 vai rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un tālr. nr.) OBLIGĀTA!

Tekošās apmācību grupas sākas no 19. novembra Ķīmijā, 21. novembra Jaunajā Forštatē un 27. novembra Rugeļos.


Sākot no 2018. gada janvāra katru otrdienu bezmaksas tiek piedāvāts apgūt orientēšanās sporta iemaņas projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā" ietvaros. Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101.  #ESparveselību

KAS?

Dalībnieki tiek uzņemti 2 vecuma grupās:

  • bērni un jaunieši no 8 līdz 18 gadiem (jaunāki bērni - vecāku pavadibā);
  • pieaugušie no 18 gadiem;

KUR?

Daugavpils apkaimes meži un parki.

Tikšanās vieta - orientēšanās klubs "Stiga", Inženieru ielā 6.

KAD?

Otrdienās  un ceturtdienās bērni un pieaugušie 17:00-19:00, nodarības ārā - Ķīmijas mikrorajona parkos un mežos, līdz 17.oktobra  ceturtdienās sacensību seriāla "Orientieris 2019" ietvaros.

 

KAS?

10 bezmaksas orientēsanās nodarbības, kuru mērķis ir iepazīstināt jebkuru veseligā dzivesveida piekritēju ar orientēšanās sporta pamatprasmēm (kartes lasīšana, kompasa lietošana, attāluma un virziena noteikšana). Apmācību ietvaros izmēģināsim dažādus orientēšanās sporta paveidus (izvēles un pavēles distances, rogainings, foto-orientēšanās, telpu orientēšanās u.c.).

Add comment


Security code
Refresh