Par klubu

Daugavpils pilsētas OK “Stiga” ir vienīgā Daugavpils pilsētas biedrība, kas popularizē visa veida orientēšanās aktivitātes Daugavpilī un tās tuvākajā apkārtnē, nodrošinot treniņiespējas orientēšanās sportā aktīvās atpūtas piekritējiem jebkurā vecumā.

Organizējam

Klubs no sava dibināšanas brīža 1993. gadā ikgadēji organizē Daugavpilī tradicionālās orientēšanās sacensības: 20 sacensību seriāla “Orientieris” posmus, kā arī sezonas atklāšanas un noslēguma sacensības.

2023. gadā klubs organizēja 39 orientēšanās sacensības visas Latvijas teritorijā, no kuriem 25 starti norisinājās Daugavpils pilsētā un tuvākajā apkārtnē. Vislielākās šogad organizētās sacensības ir Latvijas čempionāts PreO distancē Jūrmalā.

Piedalāmies

Kluba pārstāvji regulāri popularizē Daugavpili Eiropas un Pasaules mērogos. 2023. gada sezonā trīs kluba jaunieši Latvijas ziemas orientēšanās izlases sastāvā piedalījās Eiropas jauniešu čempionāta Madonā, savukārt seši kluba veterāni piedalījās Pasaules veterānu čempionātā orientēšanās uz slēpēm Norvēģijā, izcīnot 5 medaļas.

Sadarbojamies

Klubs sadarbojas ar citām pilsētas sporta biedrībām: “Daugavpils runners”, TK “Sniegpulkstenīte”, “DINABURG TEAM”, sniedzot atbalstu sacensību organizēšanā.